Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna najseksowniejszy staje się po czterdziestym piątym roku życiu

Polecane posty

Gość gość
"Jakoś dziwne, że taki pracownik fizyczny nigdy nie znajdzie młodszej, zwykły korpo-szczur czy nawet nauczyciel- też nie, choćby nie wiadomo jak byli przystojni... Jedynie wpływowy prawnik, lekarz lub znany, bogaty celebryta ma szansę na młodszą - wiadomo dlaczego." x Hah, otóż to. Widać, że temat założyło jakieś naiwne, głupiutkie dziewczę, które nie zna życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, jakby tak bylo, to bardzo dobrze. Kobieta musi miec wsparcie finansowe, a jak znajdzie faceta, ktory jej to zaoferuje, to wasze sranie sie tutaj na niewiele sie zda. Sa atrakcyjne kobiety, ktore celuja w starszych, atrakcyjnych i majetnych i wam wara od tego, poza tym same maja mnostwo do zaoferowania, nie tylko mlode, piekne cialo, ale tez radosc zycia i usmiech, a jak jest madra, to rowniez madrosc :) a jesli sie o to plujecie, to dlatego, ze was zazdrosc zzera. Wyzywajcie takie od materialistek, a facetow chetnych na to, od sponsorow. Tkwijcie w biednych zwiazkach z rowiesnikami z pustymi portfelami, przy czym nie zapomnijcie oplacic wynajmowanego mieszkania i tych marnych trzystu zlotych przeznaczyc na zarcie, bo na zadne przyjemnosci i atrakcje was nie stac :) w tym czasie zas, mlodsza ze starszym niech wypoczywaja w ekskluzywnym spa :):) szczekajcie sobie dalej, szczekajcie :) jest sie z czego posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 45 r.ż? Hm wtedy gdy ma ptaka we wzwodzie co najwyżej pod kątem 90 st. względem podbrzusza? Przepraszam ale dziekuję! Młode jąderka i penisy sterczące jak dzidy na sztorc to jest to! Do 35 r.ż. !! Potem ma siwe włosy na jądrach i wysuszonego,skurczonego ptaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:26 golym okiem widac, ze jakis starszy facet cie rzucil, olal, jakkolwiek to nazwac. Plujesz sie o to, jakby to byla najwazniejsza dla ciebie sprawa w zyciu. Wrzuc na luz, jeszcze bedzie dobrze na pewno, jesli tylko zmienisz nastawienie i zgorzknienie i sfrustrowanie zamienisz na radosc zycia i zyczliwosc wzgledem innych. Nie zaszkodzi tez zadbanie o siebie, swoj wyglad - ani sie obrocisz, a bedziesz dla starszych atrakcyjna, to nic trudnego! Wystarcza checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik prawda, wystarczy spojrzeć kto najlepiej wygląda - młodzi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwlaszcza, ze mlody zerznie wszystko, co sie rusza. Starsi maja bardziej wyrafinowany gust i byle lampucer nie beda dotykac, bo to obraza ich godnosc i zyciowe doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlodzi mysla, ze fiu/ty na loterii wygrali. Starszy facet sie tak nie puszcza, jak te mlokosy. To ludzie doswiadzeni, acz majacy w sobie godnosc i klase. W sam raz dla mlodej, ktora beda uczyc zycia. Mloda odplaci im sie natomiast pieknym cialkiem, swiezoscia, beztroska zyciowa, radoscia, samymi pozytywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat nie jest o tym kto się puszcza i kiedy tylko o seksowności. Młodzi mogą się puszczac właśnie dlatego, że są atrakcyjniejsi. Starsi tłumaczą sobie brak powodzenia "własnym wyrafionowaniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzial, ze ktoras mloda stad celuje w pracownika fizycznego, smierdzacego, bez klasy, kasy ? Owszem, tacy nie znajduja, niewazne, ile maja lat. Brzydka mloda dziewczyna tez ma problem ze znalezieniem chlopaka. Natomiast majetny, doswiadczony, atrakcyjny facet 45-60 to cud natury i zadne wasze plucie sie i sranie nie zda sie na nic. Zazdrosccie dalej takim powodzenia. Kobiety takich mezczyzn uwielbiaja, nic nie poradza wasze hejty, serio. Szczekajcie dalej, a mlode piekne kobiety sie beda z takimi wiazac, czy tego chcecie, czy nie. Tacy faceci maja w sobie wartosc, o ktorej wy, zalosne prawiki, nie macie pojecia. Oni przynajmniej moczyli w tych, w ktorych chcieli. Potem moga byc mentorami i nauczycielami pieknych, mlodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 super!:) to ja Cie o to pytalam. Coz, pozostaje pogratulowac mezczyzny, zwlaszcza, ze z tego co mowisz, wciaz podoba sie kobietom, tak? A zdradzilabys jeszcze, gdzie go poznalas? Wiem, ze mozna wszedzie, jednak jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mlode piekne kobiety sie beda z takimi wiazac" Jasne że będą doopy za kasę dawać, nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 jeszcze, jeszcze, jeszcze! Dalej jedz z inwektywami, nie jestes w stanie nikogo tu obrazic :) prosze bardzo, wyzywaj od sponsorow i zwiazkow opartych na kasie, to jedyny argument, ktory twoj malutki, ptasi wrecz mozdzek, moze splodzic. Szczekaj sobie, szczekaj :) karawana i tak pojedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego obrażają?bo ludzie tacy są po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynika to tez z zakompleksienia, bo jesli nie byliby zakompleksieni, co by im szkodzily osoby o innych pogladach? To najgorsza forma kompleksow i zgorzknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam do gość 13.32 na pytanie ,ja 13.27 Mój mąż ma 70 lat a ja 53 i jest nam ciągle cudownie dobrze! To o nim pisałam że ma czarno-siwe włosy bez widocznej Łysiny czy zakoli krotko przyciete,zielone oczy ,czarne mocne brwi i ciągle jeszcze młodzieńcze usta,lubię jak ma kilku dniowy zarost,oboje lubimy sportowe ciuchy np.kurtki z kapuza ,dobrej marki spodnie,lubimy przesiadywac w parku nad jeziorem przy drodze roweroZwej ,lubimy podróże rowerowe u nas jest gdzie a droga bardzo fajnie zrobiona.Zapewniam że nie zostawiła bym mojego faceta dla mlodszego nigdy bo-nigdy mnie nie zdradził a wierzcie mi baby same mu się pchaja na chama na moich oczach,taki przykład podam-wchodzi do sklepu spożywczego i mówi do tej przy lądzie 'idziemy na wódkę? 'i wiecie co ona na to?'dobrze tylko sklep zamkne' no kurffa! nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z takiej naiwności głupich bab!! Kontynuując bo-bo mnie nie uderzył nigdy,nie straszył odejściem, zdrada i innymi,nie oszukał nigdy,co miesiąc jak w zegarku kasa na kącie a zakupy w domu,do tego to on gotuje tyle że bez mięsa ale smacznie,sprząta i pierze, i coo wystarczy wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najseksowniejsze kobiety i najseksowniejsi mężczyźni to przedział 25-35 i tyle :)) pojedyncze tylko przypadki rozkwitają po 40, czasem ktoś mało atrakcyjny wykobieca się lub staje się męski późno, gdy reszta już przekwita, a częściej jest tak - panowie 40 plus: brzuch, piwko, wymagania do sufitu, co niektórzy siłownia i trzymanie całkiem niezłego looku, panie 40 plus albo zaczynają dbać o siebie, bo to wstyd się sypać, albo odpuszczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 wspolczuje ci, ze znasz takich paskudnych, zapuszczonych, smierdzacych ludzi. Swoj do swego ciagnie. Nie zapomnij kazdego poznango faceta prosic o pokazanie dowodu- jesli jest starszy choc o jeden dzien, niz ci twoj chory umysl kaze, zeby byl, to uciekaj, gdzie pieprz rosnie. Uciekajac, nie zapomnij wstapic do poradni i udac sie do najblizszego psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam do gość 13.32 na pytanie ,ja 13.27 Mój mąż ma 70 lat a ja 53 i jest nam ciągle cudownie dobrze! To o nim pisałam że ma czarno-siwe włosy bez widocznej Łysiny czy zakoli krotko przyciete,zielone oczy ,czarne mocne brwi i ciągle jeszcze młodzieńcze usta,lubię jak ma kilku dniowy zarost,oboje lubimy sportowe ciuchy np.kurtki z kapuza ,dobrej marki spodnie,lubimy przesiadywac w parku nad jeziorem przy drodze roweroZwej ,lubimy podróże rowerowe u nas jest gdzie a droga bardzo fajnie zrobiona.Zapewniam że nie zostawiła bym mojego faceta dla mlodszego nigdy bo-nigdy mnie nie zdradził a wierzcie mi baby same mu się pchaja na chama na moich oczach,taki przykład podam-wchodzi do sklepu spożywczego i mówi do tej przy lądzie 'idziemy na wódkę? 'i wiecie co ona na to?'dobrze tylko sklep zamkne' no kurffa! nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z takiej naiwności głupich bab!! Kontynuując bo-bo mnie nie uderzył nigdy,nie straszył odejściem, zdrada i innymi,nie oszukał nigdy,co miesiąc jak w zegarku kasa na kącie a zakupy w domu,do tego to on gotuje tyle że bez mięsa ale smacznie,sprząta i pierze, i coo wystarczy wam??? Widzę że znowu mi nie wyszło więc da się dopisać jeszcze odp.na pytanie gdzie go poznałam? A poznałam go poza krajem z ogłoszenia matrymonialnego które dała mu koleżanka za co jestem jej wdzięczna choć wiem że chętnych było ponad setka kobiet,aż huczalo wokół,wybrał mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz podszywie sie pobaw klockami, porysuj cos, moze lekcje odrob. Czekam na odpowiedz wlasciwej osoby i zorienuje sie, kiedy odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gustuję w starszych :) no i co z tego? Niech każdy zajmie się swoim życiem. Żyj i dać żyć innym tak jak tego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie. Ja tez gustujesz w starszych, za to inna moze w mlodszych, kazdy na prawo lubic tego, kogo chce! Obrazanie nie prowadzi do sensownej dyskusji, a jakiejs chamskiej gadki prosto z rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gustuje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz piszę w tym temacie. widać że nie jestem w swoich preferencjach sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie. A o ile starszych preferujesz? Zaraz pewnie pojawia sie jacys hejterzy, ktorzy zaczna obrazac, starszych, nie przejmuj sie nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 lat najchętniej, ale jak bedzie 21 to drmatu nie bedzie :) 15 byłoby najlpeiej ale najważaniejszy jest całokształt człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tacy wlasnie nas znalezli, badz my ich :) ja nawet i 25 lat dopuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam bardzo fajnego ale k.... żonę ma... 25 to już dużo...ale skoro tak c***asuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pasuje, zalezy, czy facetowi pasuje o tyle mlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci raczej rozgladają się za młodszymi, szczegolnie w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×