Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna najseksowniejszy staje się po czterdziestym piątym roku życiu

Polecane posty

Gość gość

Mówcie co chcecie, ale tak właśnie jest. Facet w wieku dojrzałym jest o wiele bardziej atrakcyjny od młodego, niedoświadczonego chłopaka. Wtedy w końcu korzysta z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit: po 40 roku życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaxa
Zgadzam sie. Jednak tylko ci, ktorzy nam sie podobaja- brzydki facet z wiekiem robi sie tylko gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałbym, że to kwestia dbania o siebie. Jeśli facet o siebie dba, może w każdym wieku robić furorę wśród płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaxa
Hmm. Gdybym miala do wyboru przystojnego i zadbanego 25 i 45 latka, wybralabym tego starszego. Bez dwoch zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 rok życia to tzw kryzys wieku śrendniego. W astrologii się mówi, że wtedy jest druga opozycja Saturna, do Saturna natalnego i podobno dlatego wielu ludziom odpierdziela w tym wieku. W tym prawdopodobnie autorowi tematu, który się dowartościowuje. Pamiętam, że mojej matce bardzo odpierdzielało, kiedy była w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha na pewno, z piwnym brzuchem i łysiną, jak jakieś 80% Polakow w tym wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki czlowiek bedzie brzydki niezaleznie od wieku. Tu nie ma zadnej filozofii, co najwyzej poczatki alkoholizmu(syndromy "pieknego johna" i "pieknej marry")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna najseksowniejszy jest wtedy, gdy patrzy na niego zakochana kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex ma ok. 45 lat, był sporo starszy. Po nim poznałam faceta, był młodszy, 25 lat i był prawiczkiem. I ten drugi jest mądrzejszy, atrakcyjniejszy, lepszy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaxa
Piwny brzuch moze miec juz 25 latek, a lysiec moze zaczac facet w wieku 30 lat. Takze argument z du/py. Za to moze byc 50 latek, przy ktorym kolana sie uginaja, tak uwazam ja i mnostwo kobiet z mojego otoczenia. To glos kobiety, a nie zakompleksionego prawika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana kobieta potrzebuje mężczyzny, którego kocha a nie biologicznego wibratora, kiedy to zrozumiecie? Kocha młodego, chce młodego, inna kocha starego , chce starego, choć są takie które potrzebują biologicznego wibratora z dostępem do bankomatu. I takie też znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaxa
23:25 wszyscy to rozumiemy, oprocz chyba jednej osoby, ktora przed chwila zaczela od obrazania. Kazda ma inne "upodobania" i mozna sie w tej kwestii, jak w kazdej innej, roznic, byle nie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jest z kobietami. Moja ciocia ma 45 lat a laska niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i absolutnie się z tym nie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie facet zaczyna sie od 30,35 roku zycia. Podkreslam, to moje zdanie i go nie zmienie, mozecie sie z tym nie zgadzac, mozecie zgadzac, i dont care ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kolega w 25lat ma już zakola :D argument tzw. d**yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie :) znam faceta, 32 lata, a juz postepujace siwienie mial :) znam tez nietknietych siwizna 50 latkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomemu lysienie zaczelo sie w maturalnej klasie. Pewnie bardzo ekstremalny przypadek, ale jak widac i takie sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Każda kobieta choć raz powinna posmakować czym jest dojrzały k... tfu, owoc miałem na myśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:33 popieram tylko w tym zakresie, jesli przyznasz, ze w odwrotna strone tez tak to musi dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:02 - Jak najbardziej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :o co może być fajnego w starej rozepchanej na wiadro cipie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:04 to ciesze sie :) i taka i taka kombinacja ma swoje zalety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc ze starym, lysym, brzuchatym ale doswiadczonym w seksie niz z jakims mlodym, atrakcyjnym ale prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli taki mężczyzna jest zadbany, fizycznie i mentalnie, to, jak najbardziej, jest atrakcyjny. Siwe włosy nie są czymś na minus, a wręcz przeciwnie. Do tego: męski zapach, szykowny, choć - wcale nie modny ubiór, błyskotliwość, inteligencja, tajemniczość i świadomość, że "jadł chleb z niejednego pieca". Dojrzały mężczyzna ma w sobie coś przyciągającego, enigmatycznego, mądrego. Bogactwo takiego człowieka nie mierzy się portfelem, a życiorysem. W ogóle, pieniądz nie gra roli, jeśli ma ten błysk w oku. Mądrość, męskość i szaleństwo zarazem. Świadomość swojej płci i umiejętność jej wykorzystywania w kontaktach z innymi. Każdy wiek ma swoje prawa i swój sposób bycia, ale mężczyzna w dojrzałym wieku jest, w moim przekonaniu, tym, na którym najdłużej zawieszam oko, podziwiając jego całokształt. Chodzi o aurę, którą wokół siebie rozsiewa. Gdyby tylko każdy z panów chciał o siebie dbać... I wcale nie mam na myśli drogich ciuchów, kosmetyków, czy innych gadżetów. No, ale z "tym czymś" trzeba się, niestety, urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ładnie się starzeje ale mnie kręcą zadbani mężczyzni okolo40+ są tutaj tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×