Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna najseksowniejszy staje się po czterdziestym piątym roku życiu

Polecane posty

Gość gość
Ciekawie piszecie,ja poznałam mojego faceta jak był koło czterdziestki dzisiaj ma dwadzieścia więcej i dalej jest przystojny chodź między nami jest duża różnica wieku,napewno nie zamieniła bym go na mlodszego,ma czarnoksiężnika włosy krótko obciete- ja akurat nie toleruje długich włosów u faceta,Łysina prawie niewidoczna,buzia miła oczy zielone, podoba się napotkanym przypadkowo kobietom,tym sporo młodszym też, b yla taka która chętnie kręcila się koło niego niby przypadkiem, zagadywala niby to nas heh! I co powiecie? Myśleliście że wygląda jak dziadek-ooo nie! Facet rozmowy z humorem chętnie żartuje, wie co chce,umie takie desperatki wyprowadzić z błędu i kobieta w końcu odczepila się od niego,no tak bywa nieraz kobiety bywają nachale, echheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 akurat ten facet jest obleśny, końska wisząca morda, mlaska jak mówi, ja nie mogę na niego patrzeć. I te krosty na gebie blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:27 Ty tez ciekawie piszesz :) a mozna wiedziec, ile masz lat? Na pewno byc w takim zwiazku, to cos wyjatkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założył jakiś stary dziad :D Chyba do 40 roku życia - chciałeś napisać :D Faceci wyglądają najatrakcjyjniej w wieku 25 - 40 lat. Potem to już typowe łysiejące janusze, z zakolami i brzuszyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahha jaka rozmowa się wywiązała. Może wypowie się jakiś mężczyzna w wieku 40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze w wieku 40 czy 50 lat to wygląda może z 5% facetów o idealnych rysach twarzy typu Brad Pitt czy Depp - chociaż nawet oni na 99% wspomagają się jakimiś zabiegami i liftingami... Weźmy nawet takiego przystojniaka jak Dicaprio - jako mlodziak był bardzo przystojny, acz po 30 zaczął brzydnąć, a po 40-tce już całkiem zbrzydł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha 25latkowie?!? Ale jaja :D oni nie maja w sobie w ogole seksapilu, a pisze to jako ich rowiesniczka. 20 lat starszy facet, tak po 40, to marzenie. Rowiesnicy moi sa zalosni, beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma czarno-siwe włosy i zielone oczy--miało być, co za telefon idiotyczny zmienia mi całkiem znaczenie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała żeby mój mąż w wieku wygadal jak Mariusz Max Kolanko. Ale wy macie swoich brzuchatych lysoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyzna najseksowniejszy staje się po czterdziestym piątym roku życiu" x Jeżeli jest się gerontofilką lub ma się tzw. syndrom "tatusia" (występuje czasem u nastolatek, po 20-23 wieku życia przemija)to i owszem :) Większość kobiet jednak jet normalna. A dla większości młodych kobiet 45-latek to stary dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet jest seksowny w wieku 25 to bedzie i seksi w wieku 35 i 45- chyba ze totalnie sie zapusci to dupa- nic z tego nie bedzie. Jak bedzie sierotą z wygladu 25 to tak tez bedzie w wieku 35 i 45 :)- chyba ze troche sie ogarnie, pocwiczy, wystylizuje i douczy. To samo dotyczy kobiet. Ludzie co ma wiek do tego??? wiadomo ze inne masz ciało jak masz 25 a inne gdy masz 45 - ale czy to az taka drastyczna roznica? guzik prawda:) pare zmarszczek na twarzy ( chociaz widuje i 25 latki z przeoraną twarza a 39 latki z piekna buzka ) nie definiuje nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:54 to dlaczego obrazane są tu kobiety, które gustuja w starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hahaha 25latkowie?!? Ale jaja smiech.gif oni nie maja w sobie w ogole seksapilu" x co ty piertolisz? to, że ty gustujesz w dziadach to nie znaczy, że młody facet nie jest seksowny to właśnie młodzi akatorzy/piosenkarze mają najwięcej fanek, a nie stare cepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:48 życzę ci z całego serca żeby twój maz cie zostawił dla 25 latki gdy ty będziesz mieć 45 lat. Może wtedy zmadrzejesz głupia gowniaro, ale będzie juz za późno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i uwielbiam młodych, umięśnionych facetów z twarzami modeli, tak, takie typowe "ciacha". A starsi/dojrzali faceci są dla mnie mało atrakcyjni lub w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 mój ojciec ma 60 lat i wygląda lepiej od Maxa kolonki. Ten facet jest straszny. Mlaska jak mówi i gęba mu wisi. Poza tym kiedyś był z Rosati co juz w ogóle go u mnie skresla, bo dla mnie typ co spotyka się z 20 lat mlodsza i to jeszcze o takiej reputacji ma nierówno pod sufitem... Brad Pitt jest spoko, zgadzam się. Ale Johny Deep??? Ten kurd**el z krzywymi nogami? On jest przereklamowany i niski. Di caprio nigdy mi się nie podobał, ten sercowaty kształt gęby, a po 30 tce rzeczywistoście zrobił się dziadyga obrzydliwy i z wyglądu i z charakteru bo co miesiąc ma nowa prostytuto modelkę do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka po prostu nie rozumie, że jest odosobniona w swoich preferencjach, kolejna która próbuje narzucać reszcie swój gust -wiele jest takich jednostek na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 zazwyczaj to, czego zyczysz drugiej osobie, a co jest ci niemile, wraca i spelnia sie u ciebie. Jestes zakompleksionym, malym czlowieczkiem, ktory obraza osoby majace inne poglady. Wrodzona klasa nie potrafi mi dosadniej odpowiedziec. Kobiety wolace starszych sa tutaj obrazane przez zakompleksione, stare, oblesne baby, ktore maz zdradza. Pamietajcie jednak, ze oni zdradzaja z mlodszymi dlatego, ze stara im nie daje, jest gruba, leniwa, potliwa. Pisze to bardzo spokojnie, bo nie jestem zakompleksiona, za to te stare baby paplaja sie w swoim jadzie z zakompleksienia :) facet nie zdradza, bo nie dostaje od swojej starej tego, co powinien dostawac i to codziennie. Mlode zawsze beda wolaly starszych, chocbyscie sie tutaj srali wiecznosc :) milego plucia jadem, przegrancy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 to, ze ciebie zdradzil, bo sie zapuscilas, przytylas, smierdzisz czy co tam jeszcze, to nie oznacza, ze kazda 45latke zdradza. Jest jeszcze cos takiego, przegrywie, jak dieta, sport, dobre kosmetyki, fryzjerzy itp, pozwalajacy zachowac mlody wyglad. Jesli ciebie nie stac na dobry krem, tylko ciapkasz sie mydelkiem za 99 groszy, to nic dziwnego, zes zapuszczona i zaniedbana. Takie, owszem normalni faceci zdradzaja. Wez sie za siebie, to cie moze przestana olewac i nie zazdrosc mlodszym, bo zakompleksienie wychodzi od ciebie i jest widoczne na mile. Widac faceci maja cie w du/pach dlatego plujesz jadem na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 stare baby zapuszczone sie dziwia, ze faceci zostawiaja dla mlodszych... te stare babska co chwile boli glowa, maja wymowki, nie chca uprawiac seksu tylko ogladac durne seriale a potem dziwia sie, ze facet ma romans z mlodsza...jest placz i rozpacz, ale juz jest za pozno, bo facet oziebl wzgledem takiego paskudnego babska. Facet potrzebuje fizycznego zblizenia czesto, jak im stara nie daje to ida do mlodej, swiezej, zadbanej dziewczyny...zdradzic moga tez z druga zadbana 45 latka, bo sa takie, ktore wygladaja na dekade mniej. A twoje zakompleksienie siegnelo zenitu, niepotrzebnie sie z tym odslaniasz, wyglada to zalosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najseksowniejsi są pod 30-kę - mmmniam :) Potem to już niestety tylko z górki.. A 40-latkowie najczęściej wyglądają już jak stare dziady, liniejący, brzuchaci, szczerbaci, zniszczeni alkoholem, fajami i uj wie, czym jeszcze, szczególnie w tym kraju, gdzie szeroko pojęte dbanie o siebie przez facetów jest uważane za 'niemęskie' i wstydliwe. Taka prawda, pogódźcie się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:18 wspolczuje ci, ze obracasz sie wsrod takiej patologii, gdzie ty przebywasz? W jakichs remizach, zarzyganych pubach ze starymi zabiedbanymi, menelami, bezdomnymi? dyskotekach w zabitej dechami wsi? A moze chodzisz na wieczorki geriatryczne? Wspolczuje ci zycia towarzyskiego i miejsc, w ktorych sie "bawisz" ;) jak pojdziesz gdzies do cywilizowanego miejsca, to sie przekonasz, ze sa zadbany faceci 50letni i mega przystojni. Musisz tylko skonczyc z patola i wyjsc do inteligentnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max Kolonko nie jest taki zły, na pewno lepszy niż taki typowi polski janusz, ale ogólnie taki sobie. Z tych bardzo dojrzałych przystojniaków to dodałabym Clooneya - ale to już naprawdę wyjątek - jedyny przystojny posiwiały dziadek, jakiego znam :D No może jeszcze Żebrowskiego bym dodała ;) Żmijewski w młodości bardzo mi się podobał, ale teraz to już nie to, zbyt dziadkowaty się zrobił... Tylko przypomnę autorce - że tacy to naprawdę wyjątki. Poza tym ci aktorzy/celebryci, którzy śpią na forsie to na bank "upiększają" się jakimiś liftingami, laserami itd. Zobacz, że większość polskich aktorów - ani tym bardziej przeciętnych polaków- nie wygląda tak dobrze w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdzie ty przebywasz?" Jeszcze w Polin, niestety. Takich "yntelygentnych", jak ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ma inteligencja do wyglądu, yntelygentko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego macie taki chory obraz? Mowicie, ze facet 45 letni ma piwny brzuch, lysieje itp. Ok, zgadza sie, czesc rzeczywiscie taka jest. Zwiazek z takim dopuszczac mozecie tylko, jesli same jestescie zaniedbane, grube, smierdzace, siwiejece, zrejace smieci zamiast zdrowego jedzenia, pierdzace w stolki i nie maja pojecia o sporcie. Mi sie szalenie podobaja starsi ale zadbani i przystojni, nigdy nie snilam nawet o takim lysiejacych z piwnym brzuchem, a wy o nim gadacie jak nakecone. Same musicie wygladac jak zapuszczone, stare, wstretne babsztyle, ktore nie maja kasy na kosmetyki dobre, renomowanego fryzjera itp. Ludzie dobieraja sie wedlug wlasnych poziomow, jakie reprezentuja. Jesli piszecie o brzydkich facetach, tzn, ze same jestescie brzydkie i wiecie, ze na lepszego was nie stac. Paskudny moze byc tez facet 30letni. Ja jednak zawsze celowalam w atrakcyjnych facetow, przystojnych i zadbanych. Pozostaje mi wspolczuc, ze aby sie dowartosciowac, musicie miec rowiesnika badz nawet mlodszego. W taki sposob ukladaja sobie zycie zakompleksione baby, bo wiadomo, ze mlodszy ma mniejsze wymagania. To jest psychologiczne wytlumaczenie waszego wykolejonengo sposobu postepowania. Kobiety wiazace sie ze starszym, nie maja kompleksow i nie musza sobie niczgo udowadniac, rowiesnik i mlodszy sa potrzebni tylko, by sie dowartosciowac. Bez znaczenia jest dla mnie, co odszczekniecie. Pieski szczekaja, karawana jedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncpsycholog
Nie wiem bo lubie tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W taki sposob ukladaja sobie zycie zakompleksione baby, bo wiadomo, ze mlodszy ma mniejsze wymagania" x haha, co ty pieprzysz? :D to stary ma małe wymagania, wystarczy mu często aby była młodsza i ładna :D utrzymanie też często zapewnia... często to bardziej przypomina układ utrzymanka-sponsor niż związek, ale cóż.. młodzi zwracają uwagę na więcej cech i niechętnie utrzymują kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępawa autorka nie wzięła pod uwagę tego, że starsi faceci mają powodzenie tylko i wyłącznie wtedy gdy... są bogaci Kobiet nie kręci dojrzały wiek, tylko ustatkowana pozycja takich facetów, a zwłaszcza ich kasa :) Jakoś dziwne, że taki pracownik fizyczny nigdy nie znajdzie młodszej, zwykły korpo-szczur czy nawet nauczyciel- też nie, choćby nie wiadomo jak byli przystojni... Jedynie wpływowy prawnik, lekarz lub znany, bogaty celebryta ma szansę na młodszą - wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×