Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż to okropny leń!

Polecane posty

Gość gość
dziś gość dziś Hehe, jest tu wątek gdzie facet pracuje po 12 godzin na dobę a babeczka jeszcze ma pretensje, że jej w domu nie pomaga- i cały tłum kobiet w tym wątku krzyczy, że on w tej pracy odpoczywa a jego za/sr/anym obowiązkiem jest odciążenie biednej, umęczonej małżonk X Czytałam :P. Facet w pracy odpoczywa, baaa i jeszcze mu za to płacą... Kobiety jak chorągiewka, jak im zawieje, w jednym watku pisza tak w innym inaczej. Osobiscie jestem zdania ze jesli maz tyle pracuje a kobieta w domu to bez problemu zdarzy te wszystkie czynnosci porobic jak n jest w pracy. A po pracy mozna razem gdzies wyjsc lub usiasc z lampka wina a nie zeby facet latal na mopie. Co innego gdy oboje pracuja, wtedy obowiazki na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;35 A skąd wiesz co robi szwagierka co cię to obchodzi to jej życie i jej sprawa może jak dzieci wrócą ze szkoły to się nimi zajmuje lepiej jakby obcym babą płaciła albo dzieci by smutne w świetlicy siedziały w noskiem przyklejonym do szyby? Zajmij się kretynko swoim życiem a nie rata bo widać, że jej zazdrościsz, bo masz niezaradnego męża co się NIE SZANUJE skoro każe ci pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem co robi bo o tym opowiada- tak trudno się domyślic?:D i nie, nie ma zaradnego męża, ma męża przemęczonego, który nie dociągnie do 50-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie, nie zajmuje się dziećmi jak wrócą ze szkoly, albo gra na komputerze albo leży- sama o tym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS mąż mi nic nie KARZE :D może tobą mąż musi rządzić bo inaczej nie umiesz żyć ja jestem dorosła i robie to co ja postanowię a nie ktoś mi karze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze wkrótce coraz mniej ludzi bedzie chciało sie rozmnażać bo bachorow nienawidzę z cała pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nedzne prowo. Maz jest leniem bo pracuje 72 godziny tygodniowo :-) Tu sa niestety kobiety , ktore nawet bronia prowokatorke, "karmiaca piersia" dziecko majace 2 lata i 5 miesiecy!!! Biedny dzieciak. Wszystkie zabki straci od tego cukru. Pukniejcie sie w glowe leniwe "mamuski", ktore sie do niczego nie nadaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mąż też chciałby pobyć z dzieckiem? A nie tylko w pracy. Nie stać was by tylko on pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 23 po co dziecku ojciec jak ma mamusie? Hahaha no kobity to mnie rozwalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest ważna ale jak dasz dziecko do żłobka na bank będzie chorować i w miesiącu id dwóch tyg do siedmiu dni w żłobku resztę ty z nim na chorobowym znam przrrabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywna "mamuniu". Ja juz jestem babcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Mana czy teściowa tez ma swoje życie moze pomóc doraźnie w razie w a nie niania na etacie. Więc jak masz płacić komuś minimum 2000 zl miesięcznie za opiekę to nie wiafomo3 vzy warto bys do pracy szła do końca wychowawczego został ci rok ktory tylko poswiecisz dziecku s potem maluch do przedszkola a ty dopracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29- miesięczna córka:D najpierw myslałam ze ona ma 29 lat i ma miesięczna córkę do kiedy sie liczy te miesiące? na mam 372 a wy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ch/u/jowa z ciebie babcia skoro nie rozumiesz podstawowych kwestii. czepiasz się długiego karmienia piersią, czepiasz się bo kobieta woli własnym dzidziusiem się zająć niż oddawać babci. Swoją drogą gratuluję autorce teściowej- zawsze mówiłam, że nauczyciele to lenie i nieroby a tu proszę, babcia ma rok urlopu za MOJE podatki!!! Autorko, nie słuchasz zazdrośnic tylko wychowuj swojego dzidziolka po swojemu. I gratuluję tak długiego kp, ja 30 miesięcy cycusiam i nie zamierzam przestać, to sama miłość i zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :-) piękny wątek :-) a o wychowaniu dzieci wiem sporo bo jedno ma 166 mc, drugie 82 a trzecie 66 !!!! Aż musiałam kalkulatora użyć ;-) I zmieniłam zdanie, mam nadzieję że to prawda i mąż kopnie cię w d... , a swojego próbowałabym odciążyć gdyby tyle pracował, kocham go i chcę żeby też miał coś z życia, nie jest dla mnie maszynką do robienia kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamunioameleczki, moze jednak powinnasc isc do psychiatry, bo macierzynstwo powaznie odebralo Ci samodzielne i logiczne myslenie, niestety. I nie obrazaj ludzi, ktorych nie znasz. skad w Tobie tyle agresji. Uwazaj bo ta wewnetrzna agresja i zlosc moze skrzywdzic Twoja Ameleczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:59 Mamuniaameleczki to znanyy troll, lubi przedrzeźniać matki dkp i te z odpieluszkowym zapaleniem mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×