Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość EmiD
Kurde, Bialorus tez mi sie podobala.. Ten program jest do kitu! Moj faworyt to Francja. x Kaska, moze wlasnie los za Ciebie decyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*okaże , nie wiem skąd ę się wzięło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Francja?Muszę posłuchać bo jakoś nie zwróciłam uwagi.Nie mam jeszcze faworyta ale podobno bukmacherzy stawiają na Izrael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi, ale co decyduje? Przecież za dwa mce wróci ...Ja już chyba jestem na niego skazana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
A ja uważam że w tym roku mamy całkiem niezłą piosenkę.ale nie za bardzo nas lubią,więc niewiadomo czy będą na nas głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdki, a moje dzieci twierdzą, że nikomu się nie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Pewnie tak.. Jak czlowiek nie wie co ma zrobic, to czasem dzieja sie dziwne rzeczy.. Tak jak wtedy ja temu mojemu poszalalam na zdjeciu, bo mi cos na klawiature spadlo.. :D :D x Izrael moze wygrac za przeslanie.. Szwecja, to pomylka, Margaretka byla lepsza. Pewnie polityka jak zwykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mykam do łóżeczka, bo o 6 -ej synusia muszę budzić :-( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
A ja Wam powiem z mojej perspektywy, ze ta piosenka moze sie podobac. Jak dla mnie ok, pasuje do tego konkursu. Swego czasu Wisniewski to byl obciach, a tu sie bardzo podobal. Zobaczymy jaka bedzie oprawa i jak poprawil wokal Szwed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Kasia, ale widywanie go powoduje że wciąż jesteś rozdarta między tym co byś chciała a tym co postanowiłaś.Próbuję sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji i muszę przyznać że cieszę się że w niej nie jestem ,bo to byłoby zbyt trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Jak widać każdy ma inny gust bo i mi i młodej nasza piosenka się podoba,ale publiczność w Europie zadecyduje ,jakieś szanse są,bo reprezentuje nas Szwed i Polak to może Szwedzi zagłosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, to wyobraz sobie sytuacje, gdy po latach w koncu zaczynaja Ci sie ukladac sprawy na obczyznie, nawet facet jakis konkretny sie pojawil, a tu czujesz, ze cos jest nie tak i okazuje sie, ze milosc twego zycia chce powrotu, bo wreszcie sie dowiedzial czego chce.. 2 kraje, dwoch panow i badz tu madra.. No to wiecie juz troche wiecej. Tak przy okazji. x Mysle, ze Kasia bierze zycie jakim jest, my to dwie filozofki Gwiazdki. :D x Dobrej nocy Wam! Prawdziwe emocje beda w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Trochę racji chyba masz ,obie za dużo myślimy,a Kasia idzie na żywioł i robi to co jej w duszy gra.Tylko w życiu nie ma nic za darmo i za wszystko wcześniej czy później trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi, masz dylemat którego wybrać?Trochę tak jak u Kas,i miłość albo rozsądek? Posłuchałam Francji ,przyjemna piosenka ale raczej nie na wygraną.Podobają mi się piosenki w tym języku ,mają coś sobie,coś takiego.....sama nie wiem co,natomiast filmy po francusku kojarzą mi się z komediami albo z czymś psychologicznym,sensacyjne dziwnie brzmią ,jakoś tak nie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
I minął kolejny dzień,dzisiaj poprzesadzałam w końcu kwiatki na swoje miejsce ,wcześniej trochę się bałam że którejś nocy może być mróz a mi nie chciałoby się chować tych wszystkich skrzynek.Ale ostatnio mówili że raczej zimnej Zośki nie będzie,uwierzyłam ,mam nadzieję że mają rację. xxx Cały czas słucham piosenek,muszę przyznać ze Francja coraz bardziej mi się podoba ale coś czuję że może wygrać Izrael,podoba mi się Norwegia,ciekawą piosenkę mają Niemcy ale pewnie znowu będą na końcu.Odkąd Lena wygrała zawsze są gdzieś daleko, chociaż w poprzednich latach mieli kilka fajnych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wlasnie wyczyscilam przedpokoj. Szafki, sciany, drzwi. Jutro lazienka i reszta mieszkania, takie dokladniejsze porzadki.. Chyba potraktuje farba w sprayu biale stoliki i poleczki, a co niech beda czyste. Dziewczyny mam power do wszystkiego. Zobaczymy jak pojdzie z praca i cwiczeniami. Jestem na wszystko gotowa. Chyba dzieki Wam.. :) Wczoraj zadbalam o kwiatki. Czekaja jeszcze rzeczy do posegregowania, sprzedawac niczego nie bede, bo te sa stare. x Moze jutro napisze o innych sprawach. Bo jutro to tu swieto, dla wiekszosci zaczyna sie dlugi weekend. x Francja nadal mi sie podoba, zobaczymy jak wypadna na zywo. Niemcow chyba nie lubia tak jak nas ;) Mysle, ze jednak troche punktow nazbieramy, nie zostaniemy na koncu razem z Niemcami. Przeslucham przez Ciebie polecone utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Na żywo niektórzy gorzej wychodzą,przykładem jest Białoruś bardziej mi się podobał w nagraniu ,natomiast na żywo niespecjalnie. Mam wszystkie utwory zgrane na telefon,słucham jak coś robię ale nadal nie mam swojego faworyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Posłuchaj też Danii i Gruzji,całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, imwiecej slucham innych, tym bardziej podoba mi sie nasza piosenka! Ogladalam opinie i wszyscy twierdza, ze to jest radosna piosenka. Inne moze bardziej ambitne, ale nasza ma "pozytywne wibracje", tym sie wyroznia. Zobaczymy co sie bardziej spodoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Też dochodzę do wniosku że trzeba kilka razy posłuchać zanim coś wejdzie w ucho,wydaje mi się ze nasza jest dosyć eurowizyjna ,ale jak będzie zobaczymy.Chciałabym żeby weszła do finału bo wtedy przyjemniej oglądać finał.Im dłużej słucham tym bardziej podoba mi się Norwegia i Dania,ciekawe jak wypadną na żywo.W słuchaniu podobały mi się Czechy,ale występ niezbyt,wolę ich słuchać niż oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
W sumie zdania, jakie slysze, to wlasnie, ze slaby wokal, ze to piosenka bardziej do radia jak na scene. Oczywiscie padlo stwierdzenie, ze szwedzki producent stoi za produkcja, to musi byc dobre. Tylko jeden stwierdzil, ze nie wejdziemy do finalu. Podobno w Portugalii wypadli lepiej jak w Polsce na eliminacjach wiec powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
To bylo oczywiscie zdanie ekspertow zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Mi w naszych preselekcjach bardziej podobał się inny zespół ale wybrano ten,już niedługo się okaże czy wybrano dobrze.Ważne jest zdanie tych co mieszkają poza Pl,chociaż jest trochę słabszych utworów więc może uda się.przejść.Z tych co mi się podobają Dania i Norwegia pewnie do finału wejdą ale za wysoko nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
No to czekamy! Jedno jest pewne: przy naszej piosence inne to smecenia.. ;) Moze kontrast nam pomoze. Trzymam kciuki. O ktorej bedzie wiadomo kto przeszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Pewnie gdzieś koło 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Będziesz oglądać, czy tylko sprawdzisz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
My z młodą tradycyjnie rozsiadamy się przed TV,przekąski kupione [i jak ja mam ich nie jeść ?] wino się chłodzi [zostało z wtorku] i oglądamy ,typujemy,komentujemy i rzadko mamy rację .Mamy chyba jakiś inne upodobania muzyczne niż cała Europa [jakieś dziwaki z nas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Haha, chyba tylko wyniki obejrze. A Wy tam z corka dobrze sie bawcie! Niezla impreza sie szykuje, tak powinno byc! Co tam bedziemy sie przejmowac zdziwaczala Europa. My wiemy swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
No to bede jednak tez ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×