Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość Gwiazdki3
Ktoś odpaść musiał ,tym razem trafiło na nas,mówi się trudno,jutro będziemy oglądać innych i tak nie mieliśmy szans na wysokie miejsce.Może w przyszłym roku wybierzemy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Wy gadacie?! Serio Polska nie weszła do finału?? Toż to idealna piosenka "pod lud", skoczna, melodyjna, nieskomplikowana... Nie wierzę... Naprawdę muszą nas nie cierpieć za granicą, że nawet szwedzki wokalista nie pomógł... Ale jaja. Jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Prawda. Ogladalam opinie roznych ludzi i wszyscy byli w szoku, ze nie przeszlismy, mimo slabego wokalu. A ja caly czas sie dziwie, czy nie bylo mozliwosci, by zaspiewal te wysokie czesci nizej? Juz po ptokach. x Dokanczam dzis dokladne sprzatanie, bo wczoraj chcialam, a ogladalam Eurowizje. Jestem chyba mistrzynia w produkowaniu balaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Widzialam przed sklepem caly regal z Twoimi kwiatkami. Sliczne sa! Ja musze sie pilnowac, zeby nie kupic nastepnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wpadnij też do mnie, bo ja nie mam siły. Jestem wykończona po całym tygodniu pracy. Dobrze że dzisiaj piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gosciu, dzis juz sobie odpocznij. Sprzataie moze jutro i to po poludniu? W mojej ostatniej pracy piatki byly do 12-te, ale po powrocie to moglam juz tylko cos zjesc i zasypialam. W piatek nikt by mnie nie zapedzil, zeby jeszcze cos w domu zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, kiedy ja bym wolała jutro spędzić dzień bardziej przyjemnie, może gdzieś pojechać, nomen omen np.... nad morze... a nie latać ze ścierą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Haha, pewnie. Ja sie biore, bo znowu nic z tego nie bedzie. Milego popoludnia Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi ,widzę że nie podobała Ci się Cleo,ale to była dobra piosenka na Eurowizję,ludziom się podobała ,sprawdziłam później jak głosowano dostała dużo punktów od widzów ale jury ją olało bo nie była ,,poprawna'',zajęłaby 5 miejsce gdyby liczyły się tylko głosy publiczności.Później czytałam że ludzie w całej Europie burzyli się takim sposobem liczenia,uznali że ich głosy nie miały znaczenia i że nie będą głosować,pewnie dlatego szybko zmieniona te zasady i teraz jest jednak sprawiedliwiej.A to że tak wyglądały dziewczyny.....jak chcesz być zauważonym musisz trochę po szokować,wolę to niż poprawne wybranie Conchity,on nigdy by nie wygrał gdyby ubrał się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napijcie sie winka na rozluznienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Winko jutro, na finale Eurowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gosciu, jak nam kupisz, to bardzo chetnie skosztuje. Mozesz napic sie razem z nami .. x Nie o to chodzi, ze Cleo mi sie nie podobala. W Polsce, to moze i zartobliwa piosenka, gorzej tutaj. Te zachodnie matolki maja Polske za taki zacofany kraj, a kobiety no wlasnie... Wiesz co tu wyprawiaja? Moja walka o intelektualnie wydolna Polke polegla jak to zobaczylam.. Byla kupa smiechu z Polek niestety. Potwierdzily tylko ich pojecie o nas.. Dlatego cieszylam sie na Greomieego, bo to chociaz europejskie brzmienie i wykonawcy neutralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Mam nadzieje, ze Szpak wroci na Eurowizje z jakims super utworem. Zreszta mielismy tu juz wszystko, nie wiem czym mozemy zaskoczyc. Moze przydaloby sie troche rocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EmiD a moze Ty postawisz, za granica mieszkasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Może to tak z zazdrości bo dziewczyny były ładne,albo wolą przebranych facetów,to jest Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
A co ma jej miejsce zamieszkania do stawiania? Nie widzę związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wiesz Gwiazdki, Zachod sie nudzi, to im szalenstwa w stylu Conchita potrzeba.. :D I tak sadze, ze to byl chwyt marketingowy. Gdyby facet chcial byc kobieta, to by sie ogolil.. :D Generalnie nie lubie dziwologow, dlatego kibicuje Francji, bo to brzmi bardziej klasycznie, choc inne tez mi sie podobaja. Ale wiadomo, kazdy lubi cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Ja nie mogę się zdecydować Dania czy Norwegia a może jednak Cypr lub Izrael? Nie mam jednej wybranej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Słowenia też ładna. A zachodowi od tego dobrobytu w głowie się poprzewracało ,nie chodzi by ładnie śpiewać, trzeba szokować,zwracać na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Podoba mi sie tez Irlandia i Hiszpania. Chyba nie slyszalam wszystkich piosenek, bo nie ogladalam Eurowizji od dluzszego czasu, dzieki Tobie sie wciagnelam :D Zobacze jutro reszte. A politycznie poprawnie, to ktora powinna wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
W tym roku jakoś nie widzę takiej i całe szczęście bo to znaczy że każda ma szansę.Już jutro się przekonamy,muszę dokładniej oglądać, bo półfinały oglądałam, ale nie zawsze z odpowiednią uwagą. A teraz chyba trzeba się wyspać bo jutro będzie to dłużej trwało,chciałabym wytrzymać do końcowych wyników. Tak więc dobrej nocy i do jutra,zobaczymy która będzie lepsza,Twoja Francja czy moja Dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Mam cos przeczucie, ze nie wygra ani jedno, ani drugie. Znowu bedzie zaskoczenie. Dobrej nocy, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Eurowizja nie interesuje skoro nie ma nas w finale. Niech wygrywa kto chce. Wszystko jedno. Co do Donatana i Cleo to dla mnie, mimo dobrego wokalu Cleo, to było dno i wodorosty. I zgadzam się że ten wyuzdany image dziewczyn potwierdził tylko stereotyp o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Owszem ,będzie się gorzej oglądało jak nie ma Polski,ale lubię to widowisko,to show,a nasi i tak nie mieli szans na wysokie miejsce.Stawiam na wygraną Izraela ,dziewczyna jest bardzo wyrazista,inna niż wszystkie wokalistki,łatwa do zapamiętana.Innych słuchasz i zapominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka nuda ta Eurowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Jak kogoś nudzi nie musi oglądać,jest teraz tyle programów ,każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Malymi krokami postepuje sprzatanie. Wyszorowalam abazur, male okienko, gdzie ramy potraktowalam cifem- Nie sadzilam, ze tak dobrze domyje poszarzale chyba od swiec.. Zostaly mi jeszcze dwa duze, ale to na przyszly tydzien zostawiam. Przemaluje jeszcze jakiegos ranka stolik i polki. Gosciu a jak u Ciebie ze sprzataniem? Idzie jakos, czy jestes gdzies na wypadzie. x Kupilam w tygodniu czarne rurki, za cale 30zl. Byly przecenione, ale stwierdzilam, ze sprobuje, bo wygladaly na solidne. I jestem bardzo zadowolona! To chyba kroj dla mnie, nawet kieszenie na tylku sa we wlasciwym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Też przybieram się do gruntownych porządków ale ciągle je odkładam,nie chce mi się,ale widzę że w końcu będę musiała.Muszę sobie tylko je rozplanować i trzymać się tego.Zastanawiam się co zrobić z meblami,są stare ale bardzo pakowne i nie chcę ich wymieniać,też myślałam nad malowaniem, tylko to tyle roboty.....Moje lenistwo z roku na rok się nasila,żeby mi się tak chciało tak jak mi się nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, mam to samo. Tyle, ze przez to myslenie, co by tu ze soba zrobic, to nie zauwazalam balaganu, a takich szczegolow, to juz w ogole. Stoliki i polki wystawie na podworko i potraktuje bialym sprayem. W przyszlosci musze naprawic obudowe laptopa, odtwarzacz plyt CD, no i musze kupic nowy telewizor.. Ale to wszystko zrobie jak wroce do pracy. Myslalam, ze dostane jakas oferte, tak sie nie stalo i teraz musze skorzystac z innych wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×