Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość EmiD
Ooo Irlandia tez mi sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Co Ty oglądasz ? Przecież zaczyna się dopiero o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wiem wiem.. Ogladalam po drodze inne piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Zaraz się okaże jak nam poszło i wszystko będzie jasne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
No i wszystko wiadomo,nie weszliśmy a miałam nadzieję .....dobrze że chociaż moi faworyci weszli,i to tak trochę na osłodę, ale jestem nieco rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Uwazam, ze Polska powinna wycofac sie z tego "konkursu": Nie wiem co to za jaja..Kiedy byly przebitki, to pokazali naszego kiedy falszowal najbardziej, na ujeciach z fanami na polowie dali faceta z wykrzywiona flaga, na drugiej polowie ekranu Dunczyk ze swoja flaga na plecach... Oczywiscie w relacjach ze smiesznych wydarzen Polska wystapila az 2 razy.. To wszystko cuchnie.. Przeciez weszly gorsze piosenki. Ukraina?? Serio?? Albo falszujaca Australijka? Szpaka tez oszukali. Zasluzylismy, zeby wejsc do finalu. Poza tym jest tylu Polakow na calym swiecie,ie wierze, ze nie uzbieralo sie tyle glosow, zeby wejsc do finalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ja nie mogłam dziś oglądać. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Eurowizja rządzi się swoimi prawami,często tak jest że wchodzą badziewia a dobre utwory odpadają.Dwa lata temu nie weszła taka która bardzo mi się podobała ,do dziś nie mogę zrozumieć jak to się stało. Też jestem zdziwiona jakim cudem dostała się Ukraina,wygrana Portugalii w tamtym roku też mnie zaskoczyła.Mówi się trudno,nic nie poradzimy,możemy tylko kibicować tym którzy nam się podobają. Nie byłam zachwycona że oni wygrali preselekcje,ale u nas też dziwnie wybierają.W tamtym roku była Mośka,może ładnie śpiewa ale piosenka nie miała szansy ,dobrze że przeszła do finału,w tym roku nie mieliśmy tyle szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Kasia pracowałaś? Jak widać podobne zdanie co Ty o naszej piosence miała Europa,też się nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wlasnie tego nie rozumiem, ze Moska przeszla, bo to nudna piosenka byla.. A ta sie wyraznie ludziom podobala.. Zreszta ogladalam kanaly obcokrajowcow z opiniami i wszystkim sie podobalo.. Chyba, ze nam podlozyli Szweda, zeby zafalszowal i nie wszedl.. :D :D Kaska, duzo nie stracilas ;) Teraz moj faworyt to Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Nie wierze w rzetelnosc wynikow tego losowania. Nie chcieli nas wpuscic do finalu, bo bali sie powtorki akcji ze Szpakiem. Moska zadnym zagrozeniem nie byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy byłam do 14-ej. Potem z dzieciakami spędzałam czas i wróciłam ok 22.30 :-( Dzieciaki zaciągnęły mnie do Centrum handlowego chińskiego bo niby tam takie fajne różne pierdoły są :-) Jak dla mnie ten sklep to masakra. Wielki, ludzi od groma, a badziew droższy niż w normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdanie na temat piosenki, no cóż ...w moim otoczeniu nie znalazłam nikogo , komu by przypadła do gustu. Jednak szkoda, że nie przeszliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co...załamana jestem...,,tracę " kolejne dziecko. Synuś znalazł sobie pracę w Szwecji i chce lecieć. Czemu dzieci tak szybko dorastają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
U mnie też są chińskie markety była chyba raz czy dwa i już nie zaglądam jak dla mnie to głównie tandeta i to wcale nie tania. xxx Emi,czasami tak bywa,ostatecznie ostatnio i tak się kwalifikowaliśmy ,jest wiele państw które od kilku lat nie mogą wejść do finału np Czechy a teraz im się udało a nam nie, bywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Żeby tak moja chciała gdzieś się ruszyć chociaż na trochę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale kit hahahahaha a ja jestem w Syri i robię sobie grila po nalocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wszystko bedzie ok z synem. Cos przezyje, zarobi, moze sie zakocha.. To tylko Szwecja, nie Ameryka. A mama bedzie miala wiecej czasu dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,ale kit hahahahaha a ja jestem w Syri i robię sobie grila po nalocie." Dla mnie możesz być nawet na Marsie :-) Co dziwnego w tym że syn chce pracować za granicą bo lepsza kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Moimi faworytami nadal są Dania i Norwegia,ale gdybym miała stawiać jakieś pieniądze to postawiłabym na Izrael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi on już dwa lata temu był w Irlandii rok , tyle że wtedy z ojcem to inaczej. W sumie cały czas twierdził , że tam wróci bo mu się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
A starsza córka też daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ta blisko...inna dzielnica tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Czytalam wlasnie komentarz pod nasza piosenka. Ktos prawidlowo zauwazyl, ze bylo takie zgrupowanie w tym polfinale: panstwa skandynawskie, Balkany, i rosyjskojezyczne.. Zatem glosowaly po sasiedzku. Ale serio mysle, ze powinnismy sobie odpuscic. A ze Szpaka oszukano, to nawet u mnie mowili, choc nas nie lubia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Kaska znam takich, co odzywali za granica. Nawet jeden chlopak po probie samobojczej w Polsce, stanal tu na nogi.. Polska jest jednak depresyjna, zwlaszcza dla kogos, kto ma tendencje. Moze wlasnie tego mu potrzeba. A widzisz jak juz byl w Irlandii, to nie ma co sie martwic. Teraz jest starszy i zaprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Zaskoczyło mnie że Rosja nie dostała się do finału,chyba większość byłych republik przychylnych jej, była w pierwszym półfinale. To niby konkurs piosenki ,ale niestety nie daje się tego oddzielić od t.z poprawności politycznej.Mówisz że oszukali Michała a co było z Cleo? A wygrana Konchity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Mam nadzieję że sobie nie odpuszczą i w następnym roku znowu będą próbować.Nie ma co obrażać się na Europę ,trzeba w końcu wystawić taką piosenkę że nie będzie wątpliwości że jest dobra a wokalista dobrze śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Wysłałam dwa posty i ich nie widzę,czyżby coś się zablokowało? Może ten popchnie stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, Cleo to byla porazka. Ubijajace maslo wiesniaczki z balonami na wierzchu. Tak nas na obczyznie odebrano.. Widzisz w Polsce inaczej podchodzimy do pewnych spraw. Gdyby Michal dostawal punkty od jurorow, to zajalby pierwsze miejsce z wieeeelka roznica z 2gim miejscem. Oni dobrze wiedzieli, ze emigranci z Polski beda wysylac smy, dlatego tak postapili.. x Ja znowu mysle, ze powinnismy odpuscic i wrocic za jakies 3 lata dobrze przygotowani. Nie przez obraze, ale zwyczajnie moznaby odpuscic te ostatnie miejsca.. :D Nie ma co, wokal zawazyl, Australijka falszowala tez, ale Australia to Australia, a nie Polska wiec wiadomo.. Ogladalam przekaz on line, ale w tutejszej TV musialabys slyszec te komentarze.. Wszystko jasne dlaczego ciagle na koncu jestesmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, jak bedziesz miala czas, to wlacz sobie jej wystep z Rosji, a bedziesz wiedziala :D Rosjanie wiedzieli, ze jej wygrana to byl przekret. Tu piosenke uratowal glosny chorek i pewnie praca dzwiekowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×