Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość Gwiazdki3
Przynajmniej masz czas na posprzątanie ,jak zaczniesz pracę to już nie będzie Ci się chciało.Ja bym wszystko zrobiła gdybym z tydzień mała wolne i gdyby z domu wszyscy zniknęli,a tak ugotuję ,pozmywam ,coś powierzchownie sprzątnę i już mi się nie chce.Ale kiedyś w końcu zrobię co mam zrobić. Mam dwie godziny do Eurowizji to może jakaś kąpiel i mogę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Zostalo 5min, pewnie wszystko u Was juz przygotowane.. Zycze Wam milej zabawy. Zobaczymy, czy wyniki nas zaskocza. Naszych nie ma, to i nie ma obawy, ze znowu zostaniemy gdzies na koncu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emocje rosna i rosna#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Mysle, ze Wegry wygraja, bo byli bardzo orygialni. Reszta sie zlala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Tym razem obejrzałam wszystko dokładnie i muszę przyznać ze jest sporo całkiem fajnych piosenek,naprawdę trudno przewidzieć która wygra.Eurowizja jest nieprzewidywalna ,wszytko może się zdarzyć.Podobał mi się Cypr ,Słowenia i jeszcze kilka,ciekawe którą wybiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Podają wyniki jury,ciekawe czy znowu sąsiad będzie głosował na sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Przewidywania się sprawdziły wygrał Izrael. Wikingowie wyżej od Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
W przyszlym roku, juz nie ogladam. To mamy Conchite 2018.. Chociaz nawet Conchit byl lepszy.. No nic, dobrej nocyi do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Ano w takim razie w przyszlym roku, w ogole nie mamy po co jechac! ;) A ile Polska dala Izraelowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Nie przesadzajmy,piosenka nie była zła ,mi się podobała,a dziewczyna była wyrazista,inna.Wolę ją niż Austrię której nawet nie pamiętam czy Szwecję. Konkurs Eurowizji przeszedł do historii,następny za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Jurorzy Izraelowi nie dali ani jednego punktu ,natomiast od publiczności dostała 10,szok ludzie 12 dali Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Piosenka byla beznadziejna, a wyrazista, to sie zgodze, niestety w te negatywna strone, dzieki temu zwyciezyla na takiej samej zasadzie jak Conchit. Ile ludzi, tyle gustow. Liczylam, ze Austria wygra, choc bylo duzo lepszych piosenek. No nic,gustuje w czyms zupelnie innym, w przyszlym roku nie marnuje juz czasu. Tak wlasnie pomyslalam, ze trzeba przejrzec liste koncertow i wybrac cos ciekawego. Na dzis dobrej nocy i milej niedzieli. Bede konczyc sprzatanie i moze jeszcze cos pozytecznego w strone pracy zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka laseczki ;-) Jak zapewne wiecie mam wolne i żeby nie było to jutro również. W związku z tym miałam w planach generalne porządki. Niestety na planach się skończyło bo mam strasznego lenia :-) M wstał o 5-ej i pojechał na ryby...że też mu się chciało zrywać tak wcześnie. Do pracy idę dopiero we wtorek na 13. Chyba zanudzę się na śmierć :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradźcie co dać na Komunię siostrzenicy. Prezent czy kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry! I brawo Emi za podjecie slusznej decyzji, szkoda czasu na taka rozrywke jaka jest Eurowizja. Lepiej pozno niz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast Eurowizji miałam z dzieciakami grilla :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O-my-goodness! Rzeczywiście żenująca ta wygrana piosenka! Niech oni już może zrezygnują z tej Eurowizji bo to się staje coraz większym pośmiewiskiem. Ej Kaśka, jak się można nudzić w taką pogodę?? W dodatku, z tego co wyłuskałam mieszkając nad morzem?? Kobieto, co z Tobą? Wirus lenistwa Cię zainfekował? Zwalcz go i korzystaj z wolnego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Wszyscy krytykują Izrael a przecież polska publiczność dała im 10 punktów.Ja za rok będę oglądała,kiedy wygrał Conchia też byłam rozczarowana,ale co z tego. xxx Gościu ja bratanicy kupiłam mini wieżę,była bardzo zadowolona,do tego na pendrivie nagrałam jej ulubione piosenki. xxx Kasia taka ładna pogoda ,nie masz z kim iść na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdki , o tę Komunię pytałam ja. Myślałam, że w tym roku nikt w mojej rodzinie nie ma Komunii a tu zaproszenie przyszło i zaskoczyło mnie bo myślałam, że to jeszcze rok. Sprzęty odpadają bo mają. Myślę o złotym łańcuszku z medalikiem + jakaś kasa. W sumie dałabym samą kasę i z głowy , ale ta się rozleci i pamiątka żadna. Miałam spotkać się z koleżanką połazić po mieście, może plaży, ale problem w tym, że też mi się nie chce. Rozłożyłam się na tarasie i się opalam. W międzyczasie umyłam lodówkę i kuchenkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Pracujesz jak szalona, to i poleniuchowac czasami trzeba. Twoj organizm wie czego potrzebuje.. Ja kontynuuje porzadki, ale robie to bardziej zeby odwrocic mysli, bo tez mi sie nie chce. Jednak jak jest porzadek, to jakos tak przyjemniej, jak kiedy budze sie rano, a tu balagan.. x Mam zalatwiac sprawy pracowe, ale jak to zrobie to coraz bardziej mam ochote gdzies wyjechac na tydzien. Patrzylam, teraz sa dobre ceny, nawet za 800zl mozna cos znalezc. Luksus mnie nie interesuje to jak dla mnie moze byc nawet nieciekawy hotel, byleby sie gdzies przeniesc. x Kaska lancuszek i kasa to dobry pomysl. Moga sobie kupic co chca, a Ty masz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800 zl za tydzien?/ z wyzywieniem? czy za jaki okres czasu i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Kasa to wygodny prezent,teraz ciężko coś kupić bo dzieci wszystko mają.Starszej bratanicy też dałam kasę,wszyscy tak dawali ,ale młodsza dostała prezenty i była dużo bardziej zadowolona.Oprócz wieży dostała też wypasioną hulajnogę i taką dużą huśtawkę podwieszaną pod sufit,dostała też biblię ,wydanie kolekcjonerskie ,ale nie była nią zainteresowana ,bardziej podobała się rodzicom. xxx Ja dzisiaj nic nie robię,niedziela o dzień leniuchowania.Miałam wyjść na spacer ale zaczęło się chmurzyć więc dałam sobie spokój ,spadło kilka kropel i po deszczu,ale może coś jeszcze popada bo jest bardzo sucho,dawno u mnie nie było deszczu ,ciągle grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi ,zmiana otoczenia chociaż na tydzień to może być dobry pomysł przed rozpoczęciem nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Rozne sa opcje, obawiam sie, ze taka niska cena to tylko teraz przed sezonem no i oczywiscie last minute. 800, to nie z wyzywieniem, ale sa czasem np sniadania w ofercie. Trzeba czytac opinie, bo pod jednym ze sniadaniem ktos napisal, ze to byly tylko tosty z dzemem. Tu jest jedna z takich ofert https://r.pl/hiszpania-costa-almeria/playalinda?dataWKodzieProduktu=20180514&liczbaDoroslych=2&liczbaDzieci=0&liczbaPokoi=1&wiekDzieci=&wybraneMiastoWyjazdu=Warszawa&wybraneWyzywienie=%c5%9aniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Nie wiem Gwiazdki, czy to zrobie, cos jednak za mna chodzi.. Przez ostatnie kilka lat nawet o tym nie myslalam. Teraz jak patrze na teoferty, to mi sie chce. Ale najpierw zrobie to co musze i powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Znowu za dużo myślisz...... Jak możesz sobie pozwolić na wyjazd i masz ochotę to jedź,teraz przed sezonem wszędzie jest taniej i nie ma jeszcze tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bylas kilka lat na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Mam nadzieje, ze macie fajny dzien. U mnie slonecznie i cieplo. Milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz odpowiadac na pytanie. Brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia :-) Trzymam za Ciebie kciuki bo zaslugujesz na to. Zatrzymaj sie moze na chwilke i pomysl tylko, tylko o sobie. Wydajesz sie byc bardzo sympatyczna i fajna osoba. Czy tak mialo to wszystko wygladac?? Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
U mnie też słoneczne ,ale przed chwilą się zachmurzyło ,zagrzmiało i popadało,teraz znowu mam słońce.Dzisiaj mam jakiś zakręcony dzień ,ciągle nie mam czasu,ciągle coś muszę.Dobrze że jutro zapowiada się spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×