Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
Jedni biorą narkotyki inni idą do wróżki :) Jeden i drugi efekt ten sam latają nad ziemną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwońcie do Wróżbity Macieja on się nigdy nie myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziwię się że korzystałeś regularnie jak ci się nie sprawdziło,mnie powiedziała za pierwszym razem że ponownie mogę przyjść wtedy kiedy mi się sprawdzi w innej sytuacji widocznie nie jest dla mnie odpowiednią wróżką." - Korzystałem z dużym odstępem czasowym i NIC się nie sprawdzało. "Nagrywać nie wolno wróżb chyba że miałeś na to jej zgodę ale wątpię .To że jest dobrym psychologiem to raczej dobrze usmiech.gif bo wiele pseudo wróżek jest nawiedzona." - A gdzie jest napisane, że nie wolno nagrywać?! Wskaż proszę taką informację choćby na stronie owej Pani. "Mówisz że cię nakręcała,ze mną kiedy rozmawia nigdy nie próbuje na mnie wpłynąć czy nakręcać zawsze daje mi wybór mówi co widzi ale nigdy mi nie sugeruje ty masz zrobić to czy tamto.Więc to mnie dziwi że cię nakręcała." - Nakręcała, mam na myśli sugerowała co powinienem zrobić. Zresztą Ty jak inne użytkowniczki tego forum pisały wyżej, że także naprowadzała Was na drogę... "niech Pan będzie blisko tej kobiety, ona nie jest zła ale jest zagubiona..." - byłem bardzo blisko, pomagałem na każde zawołanie, dosłownie miała mnie na wyciągnięcie ręki. Pomogłem jej mieszkanie urządzić. Sam wnosiłem pralkę, lodówkę itp. na 2 piętro, a ona zamiast słowa "dziękuję" odpowiedziała "nie jesteś już mi więcej potrzebny". Gdyby nie Pani Beata tego by nie było. "Wybacz ale zabiegałeś o kogoś i nie wiedziałeś że jest zajęta? Dziwna sprawa dla mnie.Z tym się zgodzę nie można wszystkiego barć do siebie. Nie ma wróżek które się nigdy nie mylą nie ma takich osób!!!!" - Dziwne, że pytam o osobę z którą kiedyś utrzymywałem kontakt, a w momencie "wróżb" go po prostu nie było? I stąd nie wiedziałem o jej stan bycia w związku... jasnowidzem nie jestem :) "Jeśli tego nie akceptujesz to nie powinieneś korzystać z wróżek, po się rozczarujesz. Ja uwielbiam rozmowy z p.Beatą na mnie ma bardzo pozytywny wpływ wtedy po wróżbie latam 2 metry pond ziemią usmiech.gif" - Śmierdzi mi to czystą reklamą. Korzystałem bo z pewnością jak większość szukałem pomocy. Jednak dzisiaj wiem, że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie co czeka nas w przyszłości bo kreatorem życia jesteśmy my sami, a nie jakaś Pani, która twierdzi, że potrafi przewidzieć przyszłość w 80%!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do „gość wczoraj ” Dziwię się że korzystałeś regularnie jak ci się nie sprawdziło,mnie powiedziała za pierwszym razem że ponownie mogę przyjść wtedy kiedy mi się sprawdzi w innej sytuacji widocznie nie jest dla mnie odpowiednią wróżką. Nagrywać nie wolno wróżb chyba że miałeś na to jej zgodę ale wątpię .To że jest dobrym psychologiem to raczej dobrze usmiech.gif bo wiele pseudo wróżek jest nawiedzona. Mówisz że cię nakręcała,ze mną kiedy rozmawia nigdy nie próbuje na mnie wpłynąć czy nakręcać zawsze daje mi wybór mówi co widzi ale nigdy mi nie sugeruje ty masz zrobić to czy tamto.Więc to mnie dziwi że cię nakręcała. Wybacz ale zabiegałeś o kogoś i nie wiedziałeś że jest zajęta? Dziwna sprawa dla mnie.Z tym się zgodzę nie można wszystkiego barć do siebie. Nie ma wróżek które się nigdy nie mylą nie ma takich osób!!!! Jeśli tego nie akceptujesz to nie powinieneś korzystać z wróżek, po się rozczarujesz. Ja uwielbiam rozmowy z p.Beatą na mnie ma bardzo pozytywny wpływ wtedy po wróżbie latam 2 metry pond ziemią usmiech.gif „Dziwię się że korzystałeś regularnie jak ci się nie sprawdziło,mnie powiedziała za pierwszym razem że ponownie mogę przyjść wtedy kiedy mi się sprawdzi w innej sytuacji widocznie nie jest dla mnie odpowiednią wróżką.” - Korzystałem w odstępach ok. 6 miesięcznych. Pierwsza wróżba była w miarę trafna bo dziewczyna była bardzo zagubiona. Jednak Pani Beata mówiła „niech Pan będzie blisko jej, jej wsparciem, a ona to doceni” – byłem wsparciem. Pomagałem na każdym kroku. Mieszkanie jej pomogłem urządzić, wnosiłem pralkę, lodówkę itp. Sam na drugie piętro po czym usłyszałem „nie jesteś już mi więcej potrzebny”. Więc dzięki temu, że uwierzyłem w słowa Pani Beaty zostałem oszukany… „Nagrywać nie wolno wróżb chyba że miałeś na to jej zgodę ale wątpię .To że jest dobrym psychologiem to raczej dobrze usmiech.gif bo wiele pseudo wróżek jest nawiedzona.” - Gdzie jest napisane, ze nie można nagrywać dla własnych potrzeb? „Mówisz że cię nakręcała,ze mną kiedy rozmawia nigdy nie próbuje na mnie wpłynąć czy nakręcać zawsze daje mi wybór mówi co widzi ale nigdy mi nie sugeruje ty masz zrobić to czy tamto.Więc to mnie dziwi że cię nakręcała.” - To dziwne bo ile razy ze mną rozmawiała to zawsze sugerowała co powinienem zrobić. „Wybacz ale zabiegałeś o kogoś i nie wiedziałeś że jest zajęta? Dziwna sprawa dla mnie.Z tym się zgodzę nie można wszystkiego barć do siebie. Nie ma wróżek które się nigdy nie mylą nie ma takich osób!!” - No tak bywa w życiu, że biegamy za kimś nie mając pojęcia kim te osoby naprawdę są… Nie widywałem się ową kobietą. Zwróciłem się do Pani Beaty o pomoc w momencie gdy kontakt już padł. „Jeśli tego nie akceptujesz to nie powinieneś korzystać z wróżek, po się rozczarujesz. Ja uwielbiam rozmowy z p.Beatą na mnie ma bardzo pozytywny wpływ wtedy po wróżbie latam 2 metry pond ziemią” - Na kilometr zajeżdża mi to kryptoreklamą. Tak jak już ktoś wyżej wspominał zapewne pisze to ktoś z otoczenia Pani Beaty. Ja na pewno już z jej usług nie skorzystam ani z innych świetnych „wróżek”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście sami sobie winni ,po co wierzycie tak bardzo w wróżby. Ja też korzystam z wróżek z tej pani też kilka razy korzystałam.U Kalinowskiej sprawdziło mi się 70% u innych miedzy 55%-80% . Tylko że ja w przeciwieństwie do was nie narzekam.wiem na czym to polega wiem jaką pracę wykonuje taka osoba i tyle.Nikt mnie nie zmusił sama poszłam.Chodzę bardziej z ciekawości.Wiec czy te wpisy tu czy na innych forach ludzie jesteście śmieszni !!! Nie chodzi tylko o te wróżkę bo o wilu znanych dobrych wróżkach czytałam to samo.Śmieszni jesteście bo idziecie a potem na forach żale bo coś tam nie było tak siak .Na Boga czy wy już rozumu nie macie!!!! swojego !!! Ta wróżka akurat jest dobrym psychologiem wiec tak czy siak coś się wynosi z tej wróżby ale zdarzało mi się już trafiać na osoby nawiedzone z tymi to jest dopiero jazda. Ta opinia tego pana jest dla mnie wątpliwa z prostego powodu o ile umiałam być zrozumieć że się tobie nie sprawdziło(wróżka mogła mieć gorszy dzień) to nie potrafię zrozumieć jak ktoś idzie kolejny raz lub chodzi regularnie.Według mnie osoba podszywa się pod klienta albo jest zdrowo chora na głowę !!! Ja wracam bo dużo się sprawdza ale gdyby mi się nic nie sprawdziło to bym już nie poszła. Czytam tego typu tematy od lat :) Nie tylko o Kalinowskiej bo o innych znanych polskich wróżkach też czytam i zawsze to samo :) Zawsze jak ktoś chce pogrążyć to pisze podobne teksty ,sugeruje że to ta sama osoba pisze te opinie ,albo ktoś z otoczenia a to niby ten sam styl pisania ,te same błędy ta sama stylistyka itp Kto to pisze ? Konkurencja chociaż nie to piszą te pseudo kafeteryjne wróżki. Tu ile jest tematów takich wróżek tylko adres maila i pani X.....chwalona pod niebiosa a jak chciałam coś znaleźć o tej osobie to oprócz kafeteri nic nie znalazłam . Kiedy zapisałam się do jednej pani reklamowanej tutaj na forum dostałam tylko numer konta żadnych danych nic .Wróżba nie miała sensu ale tu jest wychwalana pod niebiosa . Kalinowska należy na pewno do uczciwych osób wiarygodnych i kompetentnych . Jest dobra ale nie jest nieomylna !!! Ludzie ogarnijcie się takich osób nie ma !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBednarczyk34
Tak mnie kusi by sprawdzić Tych którzy piszą tu negatywy :) Możecie byście podali swoje imię i nazwisko :) Wtedy napisze maila do menadżer Anny Bettil by potwierdziła czy takie osoby korzystały . Ja będę pierwsza :) Nazywam się Katarzyna Bednarczyk i jestem stałą klientką p.Beaty jest bardzo zadowolona z jej wróżb bo prawie wszystko mi się zawsze sprawdza. Czy jestem wiarygodna ? Czy moja opinia jest prawdziwa ? Napisz do menadżer pani Beaty i zapytaj ją o mnie. Tym samym wyrażam zgodę by menadżer udzieliła takiej informacji . To do osób które piszą te negatywy podpisz się i wyraź zgodę na udzielenie takich informacji wtedy będzie dla mnie wiarygodną osobą :) Jeśli tego nie zrobisz lub menadżer nie potwierdzi by taka osoba była w bazie zgłoszeń to odpowiedź jest prosta TY NIE JESTEM KLIENTEM tylko konkurencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria czytająca kafeterię
gość dziś Masz racje Ty już nie powinieneś korzystać z żadnej wróżki bo ty nie wiesz na czym to polega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wam się sprawdzają "wróżby" to w nie wierzcie i krzyż na drogę :) Jarosława K. Też ludzie słuchają i mu wierzą nawet jeśli pieprzy trzy po trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja :D Ludzie sami wybierają a potem płaczą :D Wybierasz ? To potem nie wylewaj żali na forum :D Po prostu innym razem wybierzesz inną drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Pani Beaty same pozytywne komentarze... tutaj gdy ktoś napisze, że jego wróżby się nic a nic nie sprawdziły to leci fala krytyki w stosunku do takiej osoby... przypadek?! Nic osobiście nie mam do Pani Beaty ale podobnie jak kolega wyżej uważam to za jedną wielką scieme. Byłam w bardzo ciężkim związku, rozstałam się z partnerem i zakochałam się w innym. Jednak musiałam się bardzo starać o jego serce. Skorzystałam z usług Pani Beaty bo nie wiedziałam jak do niego podejść. On super facet, wysportowany i elegancki. Pani Beata mówiła "Nie widzę przy nim żadnej kobiety teraz ani w przyszłości bo on ma problemy sam ze sobą". Owszem miał problemy... był uzależniony od seksu. Dziś jest ojcem i mężem. A ja naiwna czekałam na niego przez 2 lata. Więc wróżby Pani Beaty czy innej wróżki nie można brać na poważnie... jeśli komuś się sprawdzają "wróżby" to bardzo się cieszę i polecam wizytę u pierwszego lepszego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z Beaty Kalinowskiej wiele razy zawsze 30 minut telefon i u mnie zawsze wszystko się sprawdza więc wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chyba nie umie czytać komentarzy na stronie Beaty Kalinowskiej z zrozumieniem. Tam nie pisze że zawsze wszystko się w 100% sprawdza Tylko to że ludzie którzy do niej trafiają są zadowoleni,pomogła im a sprawdziło im się dużo z tego co usłyszeli.Więc proszę czytać z zrozumieniem.Dla mnie jest to osoba profesjonalna taka która ma też serce do tego co robi.Takie jest moje zdanie.Nie zamierzam was namawiać.Nie przekonuje was ta to poszukajcie kogo innego wybór w dzisiejszych czasach jest ogromny:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie piszą osoby które korzystały a tu piszą komentarze te pseudo wróżki z kafeterii anonimowe tylko swój mail podają i numer konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagTarotowy
gość 2018.07.29 Twoje rozumowanie jest dziwne .Ze po negatywnie zaraz jest pozytyw.A co mają być same negatywy jak wróżka jest dobra? Poza tym kolejny wpis jest po 3 dniach wiec nie pokrywa sie twoja teoria że ktoś od razy pisze. Możecie pisać co chcecie ta pani jest dobra w tym co robi :) A wy piszcie tak nadal a zobaczycie że lata upłyną a ona nadal będzie funkcjonować i będzie miała świetną pozycję a wy zaczniecie tracić,ktoś w końcu też zacznie was tak niesprawiedliwie oceniać.Wtedy może coś zrozumiecie :) Karma wraca kiedy chcę kogoś pogrążyć sam zostanę pogrążony.Pisz taka dalej a już niebawem przekonasz się jaka karta cię spotka.Przeczytaj uważnie i zapamiętaj kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeśli wierzycie w to co usłyszycie i się to sprawdza to dobrze. Nikogo nie mam zamiaru oczerniac, jedynie mówię, że moje "wróżby" to było jedno wielkie kłamstwo wyssane z palca. Albo jesteście szczesciarami, że tak się sprawdza wszystko albo tak naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wróżba się sprawdziła i nie byłam naiwna,wręcz przeciwnie do końca wierzyłam że wróżba się nie sprawdzi.Bo wyszedł mi rozwód kiedy o to pytałam nic jeszcze wtedy nie wskazywało rozwodu.Dziś niestety świeżo po rozwodzie.Dla mnie ta pani trafiła w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też wróżba się sprawdziła.Planowałam przyszłość z mężczyzną z którym byłam 7lat.Wróżka Beata powiedziała mi że on nie jest dobry dla mnie bo w jego życiu jest inna kobieta i on od dawna żyje od dawna kobietami.Nie wierzyłam ni jak mi to wtedy pasowało do mojego ukochanego.Niestety 2 tyg przed ślubem dowiedziałam się brutalnej prawdy.Dodam że wszystkie inne wróżki a byłam o 5 innych mówiły że to mój mąż że to ten na całe życie tylko wróżka Beata powiedziała inaczej i to jej wróżba mi się sprawdziła w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a inme wrozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKlientka
Ja miałam u Beaty Kalinowskiej 4 wróżby w 2016r. Byłam wtedy to trudnym rozstaniu czekałam mnie trudny rozwód.To co wtedy mówiła o mnie o mojej sytuacji pokrywało się wszystko miałam wrażenie ze ta pani mnie dobrze zna.Co do przyszłości dostałam wiele cennych wskazówek co mam zrobić by wyjść na prostą by wygrać walkę z moim byłem mężem.Dużo rzeczy wróżka mi rozjaśniła.Prawie wszystko się sprawdziło tylko tak jak napisałam ja dostałam wiele rad co mam zrobić by było dla mnie jak najlepiej ja się zastosowałam i teraz jestem zadowolona.Dla mnie pomoc p.Beaty była bardzo dużo gdyż na początku chciałam się poddać wszystko zostawić mężowi(wszystkie firmy były na niego) jednak karty pokazały że mam walczyć mam nie iść z nim na kompromis to wygram z nim i połowa udziałów będzie moja.To pozwoli mi w przyszłości założyć swoją firmę.I tak było ,kiedy dostałam udziały to za konkretne pieniądze sprzedałam je byłemu już mężowi.Za to kupiłam dom i założyłam swój biznes który dziś dobrze się rozwija.Ja wiem że wróżby to tylko prognoza podpowiedź ale w moim przypadku kierując się tym co mi wróżka podpowiedziała wiele zyskałam.Jednak ja miałam na to wpływ a nie że czekałam ile mi się sprawdzi. Na koniec dodam Beata Kalinowska to świetny psycholog bardzo pomogła mi mentalnie wtedy kiedy moja psychika była na dnie.Kiedy czytam te komentarze że ktoś jej zarzuca tę psychologię to sobie myślę ze albo pisały to dzieci albo ktoś kto nic jeszcze nie przeżył w życiu.Dla kogoś takiego jak ja ta psychologia była bardzo pomocna wtedy. Dodam że kontakt do Beaty Kalinowskiej miałam od koleżanki której kiedyś w podobny sposób pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dopiero zapisałam na wróżbę :) Czytając wasze opinię postanowiłam spróbować :) Najpierw napisałam na WhatsApp że chcę się zapisać .Szybko dostałam info że mam się kontaktować z jej menadżer w sprawie zapisów.Dostałam e-mail gdzie pisać.Zapisałam się na środę :)Wieczorem dostałam wiadomość na whatsApp od pani Beaty czy udało mi się już wszystko załatwić napisałam że tak ,miałam kilka pytań jak to wygląda itp wtedy pani Beata powiedziała że mam dzwonić zadzwoniłam wszystko mi wyjaśniła co i jak.Pierwszy kontakt bardzo miła osoba ,taka ciepła życzliwa pierwsze wrażenie zdecydowanie na plus.Jak przebiegnie wróżba napiszę w środę. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po wróżbie :) Relacje na świeżo zdecydowanie jestem zadowolona! Bardzo dobry kontakt odpowiedzi wyczerpujące konkretne.Sama wróżka bardzo dużo powiedziała mi o mnie.Sama powiedziała dużo o moim związku i moim chłopaku tu powiedziała wiele szczegółów i nie były to szczegóły które mogła strzelać.Dużo cennych wskazówek podpowiedzi.Świetnie opisała moją sytuację zawodową oby się sprawdziło bo wyszedł awans na jesień a moja kierowniczka na jesień idzie na emeryturę a ja staram się o to stanowisko.Ja jestem bardzo zadowolona,jeszcze nigdy żadna wróżka nie powiedziała mi tyle szczegółów z mojego życia.Na pewno do niej wrócę.Podobało mi się też to że uzasadniła swoje odpowiedzi dlaczego karty tak pokazują.Ja miałam godzinną wróżbę przez telefon.Dla mnie to i tak małe pieniądze w stosunku do tego co usłyszałam. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy Alicjo za obszerne sprawozdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Beata lub jej menagerka zgłosiła wątek do usuniecia nie podoba im się prawda że nie ma samych zachwytów jak na stronie o niej pisane przez ta panią komentarze i niby listy od wdziecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek zgłosiłam JA(klientka)Nie podoba mi się to że ktoś kto mi tyle pomógł jest tutaj tak nie sprawiedliwie oceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś sobie zadaje wiele trudu by zniszczyć te wróżkę jednak dla mnie ona jest najlepsza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten wątek jako...kabaret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagTarotowy
Strzeż się HIENO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagTarotowy
gość dziś Umiesz odwracać kota ogonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wakacje dzieci się nudzą :) Też uważam że wątek tej pani powinien być zgłoszony do usunięcia.Ile wy macie lat,podajecie tutaj dane osobowe konkretnej osoby a mamy RODO. Czytając was zastanawiam się kto pisze te bzdety.Kiedy ja korzystam z wróżek nie pisze potem żali na forum nikt nie nie namawiał,nie zachęcał sama poszłam i tyle.Pomyślcie czy wy byście chcieli by o was też tak ktoś tutaj wypisywał? Zaraz ktoś powie ale ja nie jestem wróżką,nie szkodzi masz inny zawód.I teraz czytasz w internecie tutaj pani taka i taka wykonała usługę taką i tak ...... Ludzie ogarnijcie się!!! Czy z was też zawsze wszyscy byli zadowoleni? Na pewno nie a czy to powód by sobie z tego powodu kimś tyłek podcierać nie.Więc włączcie myślenie. ADMINISTRACJA SAMA POWINNA TEN WĄTEK USUNĄĆ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×