Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość Jagodaaa38
to znalazłam Jestem w szoku po tym co wkleiłaś .W głowie mi się takie rzeczy nie mieszczą jak można tak postąpić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooo TRZEBA mieć tupet by tak z kimś postąpić !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znalazłam - ale do czego Ty zmierzasz i co chcesz udowodnić: to znalazłam pod linkami, które podałaś. Dziewczyna pyta o partnera życiowego, czy i kiedy go znajdzie, a kalinowska w odpowiedzi jej pierdoli o medycynie alternatywnej Wróżba Andrzejkowa dla pani Marzeny ur. 21.12.69 Pani Marzeno u pani wzmocnienie ,podpora kogoś bliskiego ,polepszenie zdrowia ,sprawy bliskich którymi się pani tak przejmuje za jakiś czas się ustabilizują .Rozwój duchowy to panią bardzo zainteresuje i pójdzie pani w tym kierunku .Widać też u pani kontakt z medycyną alternatywną . Szczęśliwy miesiąc ;przełom lipca i sierpnia To się nie dziwię, że dziewczyna na forum napisała, że same brednie i głupoty i jestem w stanie uwierzyć, że na tej darmowo wygranej sesji Kalinowska opowiadała jeszcze gorsze farmazony. Macie czarno na białym rzeczowość wróżb Kalinowskiej, która na pytanie o partnera gada o wszystkim tylko nie o tym. Komentarze na stronie Kalinowskiej w dziale opinie o wróżbach są moderowane, więc to ona wybiera co i czy w ogóle się wyświetli. na FB w ogóle nie można ocenić wróżby Kalinowskiej, a pod postami komentarze są sporadyczne i ne dotyczą wróżb tylko postów, cała ta Kalinowska staje się coraz bardziej niewiarygodna. Nie wiem co dokładnie chciałaś udowodnić, ale ja po Twoim wpisie uwierzyłam niezadowolonej z pierwszego komentarza. jej też kalinowska pierdoliła o związku chłopaka z inną dziewczyną, który miał się zakończyć ślubem, a związek jeszcze przed wróżbą się rozpadł. Z tych dwóch świadectw wyciągam wnioski, że wróżka gada, byle gadać niekoniecznie nie tylko zgodnie z faktami, ale nawet z tematem pytania. I to ma być ta 100% trafność i wiarygodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatianka777 przestań manipulować oszustko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagodaaa38 twój szok jest tak samo sztuczny jak twoje wcześniejsze opowieści a z wklejek to znalazłam jasno wynika, że Dziwna 4 vel Marzena dostała debilną kretyńską odpowiedź na proste pytanie, to nie dziwi, że się zdenerwowała i wypowiedziała się negatywnie na forum Pierdolić o stresujących sytuacjach i medycynie alternatywnej to faktycznie trzeba mieć polot jak Kalinowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To  znalazłam
gość dziś Czytaj z zrozumieniem !!!! Pytanie o partnera życiowego było na forum do innej wróżki nie pani Beaty a niżej to była wróżba Andrzejkowa . Chodziło o to by porównać że to ta sama pani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna4 24.09.15, 12:41 Witam chciałabym zapytać-czy(kiedy?) spotkam?partnera życiowego?Marzena 21.12.1969r. Pozdrawiam serdecznie link http://forum.gazeta.pl/forum/w,468,158786842,158786842,Mam_pytanie_do_kart_powrozy_ktoras_.html#p158994366 jak widać to nie jest pytanie do Beaty Kalinowskiej !!!!!!!!!! u niej miała wróżbę Andrzejkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadajesz sobie dużo trudu ale to bez sensu ludzie czytać umieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze na stronie Kalinowskiej w dziale opinie o wróżbach są moderowane, więc to ona wybiera co i czy w ogóle się wyświetli.****teraz są moderowane bo ktoś pisał obraźliwe wulgaryzmy ale publikowane są wszystkie opinie jak przeczytacie wszystkie to znajdziecie też kilka negatywnych .Poszukajcie to zobaczycie .Wiec publikują wszystkie oczywiście od tych osób które korzystały . W związku z tym, iż pojawiły się przypadki, że ktoś nie korzystał z wróżby, a dodawał swoją opinię, proszę się podpisywać (oczywiście nie musi być to nazwisko, wystarczy jedynie samo imię). Proszę również podawać adres e-mail, który podajecie przy zgłoszeniu na wróżbę(OBOWIĄZKOWE ). Wtedy jest pewność, że osoba ta korzystała z moich usług, gdyż sam adres będzie wówczas identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . . . . ',. . . . . ',-~'`. _______________________( o ) . . . . . .l. . . . . ;. . . /__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po sposobie pisania zaczynam podejrzewać że to ty jesteś tą osobą która na gazecie próbowała ją obrzucić błotem .Tam się nie udało to tam jest rejestracja i za dużo osób wtedy stanęło za nią .Tam się nie udało to próbujesz tutaj ,ta sama taktyka tylko tam ci wytknięto twoje oszustwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ci ty musisz być bardzo nieszczęśliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link do forum na gazecie nie działa wiec trudno porównać czy to ta sama osoba. Z 567 komentarzy wyświetla się tylko garstka. Gdzie jest reszta a przede wszystkim gdzie są te negatywne ? Bo ja takich na pierwszej stronie nie widzę a więcej stron nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wyświetlają wszystkie komenatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wkleić linka do tych komentarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś 0:54 Oczywiście jedna i ta sama osoba łazi po forach od 5 lat i oczernia wszystkie wróżki jak popadnie a Kalinowską w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znalazłam bardzo się starasz udowodnić że ktoś celowo oczernia Kalinowską od lat, ale szkopuł w tym, że podany Link do forum na gazecie nie działa, bo strona nie istnieje więc trudno stwierdzić czy dziwna4 z pytania o chłopaka, to ta sama, która miała wróżbę u Kalinowskiej. Po drugie nie trzeba szukać po starych forach, bo nawet dzisiaj w tym wątku pojawiła się jedna szczęśliwie oświecona przez wróżbę Pani Beaty w dwóch osobach czyli Tatianka777 vel Jagodaaa38 (nawet nicki podobne, bo co się będzie wysilać, głupia gawiedź na forum i tak się nie skapnie). Bardzo szybko została rozszyfrowana i nagle zrobiła się bardzo senna i przypomniała sobie nagle, że do pracy jutro musi i w tym samym momencie zniknęło jej drugie wcielenie czyli Jagodaaa38 - śpią w tym samym łóżku więc nie ma się co dziwić. Już się boję co się będzie działo na tym forum jak się zaczną wakacje i małolaty się dorwią do komputerów. Potem te śmieszne sugestie, że niezadowolona z tego forum to ta dziwna z innego, bo jeden geniusz tak wykminił po sposobie pisania. Jedna i ta sama osoba od wielu lat na wszystkich forach tymi samymi słowami szkaluje wróżkę Beatę Kalinowską, która to wróżka wysyła z odsieczą Tatianki i Jagody, które bronią jej dobrego imienia opowiadając brednie w wymyślonych historyjkach o rzekomych wróżbach. Czy naprawdę tylko mnie uderza ogrom głupoty i absurdu tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Poziom twojego rozumowania jest bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Przerażają mnie tacy ludzie jak autorka tych bezsensownych wpisów .Co trzeba mieć w głowie i sercu by tak pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Temat został założony by pisać opinie a ty na każdy pozytyw snujesz teorie spiskowe tak ciężko ci zrozumieć że jest wiele osób takich jak ja gdzie Beata Kalinowska im się posprawdzała że im pomogła że są zadowoleni .Nie umiesz zrozumieć że ktoś ma inna opinię niż Ty. Jestem pewna że wiele osób zadowolonych czytało ten temat ale poprzez twoje pisanie postanowiło nic nie pisać . I pewnie taki jest właśnie twój cel w tym . Nie uda ci się ,ktoś kto świadomie tak komuś szkodzi sam wpada w swoje sieci .Żal mi cię .Idź pochodź sobie po innych "topowych" wróżkach jak napisałaś i potem pisz te obelgi na inne bo przecież sama to wcześniej napisałaś że Tobie się żądna wróżka nie sprawdziła z tych najlepszych .Więc to chyba z Tobą jest coś nie tak ,albo jesteś z tych psudo wróżek z forum i muszą przecież oczernić te najlepsze by ludzie przychodzili to nich .Dla mnie to jest żałosne . I daruj sobie komentarz mojego wpisu .Bo w ten sposób tylko potwierdzisz co co napisałam że atakujesz każdego kto jest zadowolony z pani Beaty . W przeciwieństwie do Ciebie ja idę do pracy i w dzień nie mam czasu na siedzenie tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinowska chyba faktycznie cienko przędzie skoro powodu jednego negatywa na podrzędnym forum taki cyrk się robi. Tatianka - wczoraj tu przyszłaś i od razu kminisz spiski ?siedzisz na tym forum od początku i jak tylko temat przycichnie to od nowa go wałkujesz wypisujesz brednie a jak ktoś ci to wprost udowodni to zmieniasz nick i dalej wypisujesz głupoty. Wczoraj byłaś tatianką i jagodą kim będziesz dziś ? Może samą Kalinowską? Dar jasnowidzenia już posiadasz sądząc po twoich komentarzach. Przestań pisać że wychodzisz tylko po prostu wyjdź i nie wracaj przynajmniej temat się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nikt nie wierzy w to co piszesz ,widać jakie masz intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka chyba się strasznie nudzisz w pracy skoro na bieżąco czytasz i odpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to masz swoje życie ? bo jesteś tu 24h piszesz jak zacięta katarynka jedno i to samo . Pewnie według ciebie też zaraz napiszesz że pisze któryś raz a ja piszę pierwszy raz ,więc nie trafiłaś ,bo zapewne mnie też zaraz ocenisz bo widzę po wpisach że na każdego jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustrci siedzą tu cały dzień bo co maja robic jak nie hejtowanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Wdowa z Norwegii
Korzystałam z Beaty Kalinowskiej i bardzo dużo się mi posprawdzało .To co mówiła o mnie pokrywało się w 100% .Otrzymałam też wiele cennych wskazówek jak postąpić w danej sytuacji .Zawsze po wróżbie czuje że teraz wszystko mogę ona mnie napędza do działania bo po niej wiem czego mogę oczekiwać .Jej doradztwo jest na wysokim poziomie .Ja znalazłam to czego oczekuję od wróżki i już nie szukam .Po pierwszej wróżbie miała ogromny wpływ na moją psychikę ,byłam wtedy po rozwodzie i straciłam sens życia.Dzięki pani Beacie uwierzyłam że to co dobre dopiero przede mną .I tak właśnie jest .Jeśli masz podobne problemy to zdecydowanie polecam.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty nie masz swojego życia, ciągle tu jesteś i odpisujesz w kółko te same brednie. Po wczorajszych występach Titinki 777 i Jagody38 nikt już nie wierzy sfrustrowanym przydupasom Pani Kalinowskiej, ile razy jeszcze trzeba to napisać, żeby do Ciebie dotarło? Jeśli miałeś kiedykolwiek wróżbę u Kalinowskiej i pamiętasz maila podawanego przy zgłoszeniu to możesz do końca życia wypisywać na jej stronie komentarze zmieniając dowolnie podpisy. Wszelkie słowa krytyki lub pytania dotyczące sprawdzalności wróżb dodawane na facebooku tej Pani , są natychmiast kasowane, mimo że podpisujesz się nazwiskiem. Tyle w kwestii wiarygodności tej Pani. Zegnam Titinkę i inne patologie z tego forum Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej Titinka się zmęczyła i zmieniła nick na Czarna wdowa z Norwegii i ta łzawa historyjka o rozwodzie żałosne. Ciekawe pod jakim nickiem za chwilę będziesz bkwękać, że Cię shejtowałam. No ubaw po pachy normalnie. Intelgencja na poziomie bombki choinkowej. Brawo Titinka ośmieszaj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna wdowa z Norwegii - jeśli będę miała podobne problemy, to pójdę do profesjonalnego psychologa na sesję (myślę, że tak zrobiłby każdy zdrowy na umyśle człowiek), a nie do podrzędnej wróżbitki, która się nie może zdecydować, czy jest wróżką ezoteryczką czy psychologiem więc kroi naiwniaków z każdej strony, wciskając kity przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×