Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
"Podziękowanie "było ironiczne. .. rowniez uwazam, ze to naciągane i robienie z nas idiotów. Nic mi się nie zacieło, wszystko działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
gość dziś Zadawałam wiele pytań ale chyba nie muszę tutaj wszystkich pisać .Wszystkie się sprawdziły oprócz tego jednego o zdrowiu bo to pewnie lata będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22:25 przepraszam, że Twój wpis źle odczytałam, faktycznie nie zauważyłam sarkazmu, wybacz. zasugerowałam się wpisem bezpośrednio pod Twoim postem o tym sprawdzaniu pisowni. Przepraszam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 często sobie u niej wróżysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka 777 ja juz też czytałam w innym miejscu te Twoje wypociny i jeszcze tsa śmiertelna choroba rodziców........ Myślę, ze te twoje żałosne komentarze pojawiają się wcześniej niż styczeń 2018 jak widzę dopasowujesz datę wróżby pod konkretne forum tylko treść wróżby wciąż ta sama....... Powiem Ci krótko ale dobitnie bo z tacy jak Ty inaczej nie rozumieją: Skończ pierdolić i idź spać, bo jesteś jeszcze większą debilką niż wszyscy broniący Kalinowskiej na tym forum razem wzięci..... Dużo zdrowia dla rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
To była moja pierwsza wróżba u pani Beaty i pewnie nie ostatnia,wiem że nie wolno za często korzystać .Zresztą sama mi to powiedziała że należy z rozwagą do tego podchodzić i wybrać sobie jedną wróżkę która spełnia nasze oczekiwania ,dodała że nie musi nią być ona.Bardzo miła sympatyczna ja miałam wrażenie jak by ona mnie świetnie znała. Wcześniej korzystałam raz z wróżki na wizji ale to nawet nie ma co porównywać z panią Beatą .Trafiłam do niej przypadkiem .Przejmowałam się tym awansem i koleżanka dała mi do niej namiar bo sama od lat korzysta .Powiedziała jest świetna .I okazała się świetna .Tej koleżance wywróżyła bliźniaki .Może i nic w tym nie zwykłego ale ona miała problem z zajściem w ciąże od 12 lat się starała i pytała o in vito czy się uda a wróżka powiedziała że nie będzie takiej potrzeby o sama zajdzie w ciążę na dodatek z 2. Nie wierzyła też uważała że to nie możliwe a przed zabiegiem okazało się że jest w ciąży .Dziś ma bliźniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka 777 no to jak jest z tą chorobą rodziców, bo raz piszesz, że to ci się jeszcze nie sprawdziło i to może lata będą a za chwilę, że wywróżyła chorobę jednemu z rodziców i obecnie jeden rodzic choruje więc trafiła w samo sedno. Faktycznie gubisz się w zeznaniach więc lepiej idź już spać niech ci mózg od kłamstw odpocznie, na pewno będzie ci wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
gość dziś Wklej mój konkretny wpis z innego forum ,wtedy udowodnisz że masz rację . Ale tego nie zrobisz bo to wyssane z palca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych wypocin jest bardzo dużo. ..i na kilku forach. Zastanówcie się drogie kobietki i wyciągnijcie wnioski. Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
gość dziś Czytaj z zrozumieniem Ale wytłumaczę jak dziecku Zapytałam o zdrowie ;Karty pokazały że za kilka lat zachoruję na śmiertelną chorobę (teraz jestem zdrowa ) uzasadnienie wróżby było takie ,Karty pokazują że obecnie na tę chorobę choruje jedno z twoich rodziców.I to jest akurat prawda . Jeszcze czegoś nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 nie widzisz że on chce cię sprowokować :) Wiadomo że nic takiego nie ma bo gdyby było podała by linka by to sprawdzić . Ignoruj ją nie ma sensu pisać z kimś takim zrytym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 wyssane z palca to są te Twoje konkretne wróżby.....Tak pani Beatka jest bardzo miła i sympatyczna.....to już słyszeliśmy i co z tego? Naczytałaś się ogólników po forach dokleiłaś jakieś rzekome wróżby, chodzisz po forach i bredzisz jak pomylona, aż Ci się w końcu poplątało czy kalinowska wywróżyła Ci chorobę rodziców i to już się sprawdziło, czy dopiero się sprawdzi za parę lat. Musisz chyba jeszcze raz skorzystać z pomocy pani Beatki i dopracować "swoją wróżbę", bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:55 daj spokój, szkoda nerwów. Po to była analiza przecinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wiedzieć, że komentarze pisze ta sama osoba i nie tylko tutaj. To tyle. Szkoda narty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie chcę sprowokować, ten wątek o bliżniakach, był już na gazecie pl dwa lata temu i na Kafeterii w innym temacie też o Kalinowskiej. Tatianka 777 i co od kilku lat chodzisz po forach i pierdolisz o bliźniakach koleżanki, a dopiero teraz sama zrobiłas wróżbę? Czy po prostu kradniesz przykłady z innych miejsc i przedstawiasz jako swój, dowolnie manipulując datą? Wiesz co faktycznie idź na główną stronę Kalinowskiej i tam pod nikiem Tatianka 777 wpisz swoją opinię, uprzedzę cię tylko lojalnie, że trzeba tam podać maila z którego zamawiałaś wróżbę, bo tylko opinie z prawdziwych zweryfikowanych maili pojawiają się na stronie i jakoś do tej pory nie pojawił się tam żaden wpis o bliźniakach po długim staraniu. Umieść swój wiarygodny wpis i wklej linka na tym forum, wtedy uwierzę w Twoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaaa38
Przypadkowo trafiłam na ten temat .Jestem w szoku jak można tak kogoś potraktować .Tak się składa miałam okazje poznać osobiście panią Beatę Kalinowską było to już dawno .I wierzcie mi ma kobieta dar i jest niesamowita :) Możecie sobie pisać co chcecie ta pani ma wiele stałych klientek od lat i to nie takich które czytają to forum . Jesteście tutaj śmieszne z tymi opiniami szczególnie ta jedna pani .Jednak pani Beata odniosła sukces i to ogromy którym się na stronie nie chwali a szkoda bo zobaczylibyście jakiego jest formatu .Sama jest bardzo skromna ,często podkreśla że ona też się myli ,jednak to co wtedy mówili o niej ludzie którzy też tam byli zdumiewało.Kiedy ludzie ją chwalili dziękowali ile im pomogła ile się sprawdziło tylko się uśmiechała . Fantastyczna osoba .Dlatego aż mi włosy stają że aż tak ktoś może ją potraktować .Ale niestety miarą sukcesu jest ilość takich wrogów . Ja wam powiem tak kobieta z prawdziwym darem i sercem .Nie przekonuje was to skorzystacie z innej wasz wybór . Ja tam wtedy była w pracy a nie jako klientka (bo klientki to były VIPY)nie stawiała mi kart ale ze mną chwilę rozmawiała i to co mi powiedziała od tak sobie się sprawdziło .Wiec według mnie ona ma też coś z jasnowidza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to się nazywa zacięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
O bliżniakach to sprawdziło się koleżance nie mnie A opinie tam dziś napisałam można sprawdzić .Tym samym masz dowód na to że korzystałam z wróżb u pani Beaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak wiemy że to ty piszesz wszystkie te wredne wpisy :) Nie doceniasz czytających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Tu masz linka http://www.beatakalinowska.cba.pl/opinie z moim wpisem z opinią a tym samym potwierdzenie że korzystałam (bo jak wiesz opinie może napisać tylko osoba która jest w systemie podając ten mail który był podczas wróżby ) Teraz twoja kolej wrzuć linka gdzie jest moja opinia na innych forach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci kafeterii poszły już spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To  znalazłam
Wklejone !!!!! napisane przez Wkleję to co znalazłem w internecie o Pani czwartek, 16 listopad 2017 22:17 Ta pani pod nickiem dziwna4 nadal szkaluje panią na forum gazety . Pisze to by inni wiedzieli jak ludzie potrafią być wredni i podli . Wspomniała wyżej pani miała u pani Beaty DARMOWĄ wróżbę ANDRZEJKOWĄ a potem z tych osób pani Beata losowała 1 osobę która miała 1 godzinną DARMOWĄ SESJĘ . Po czym ta pani dziś wypisuje teksty pod kontem pani Beaty wkleję co niektóre z forum gazety TREŚCI WKLEJONE ; dziwna4 09.04.16, 15:13 no tak są osoby dla których wydanie 140zł.na wrózbę to nie wiele ;-) nie za bardzo rozumiem jeśli chodzi o nazywanie kogoś specjalistą kto stawia karty,bo specjalistą to może być lekarz lub psycholog...Wróżbiarstwo to dziś świetny biznes,bo kto dziś zarabia 140zł.na godzinę?! dziwna4 28.11.16, 14:43 zupełna ściema nic się nie sprawdziło!!!co najdziwniejsze rozmawiałam w niedługich odstępach czasu,i dostałam dwie różne odpowiedzi!Głupia byłam że kasy tyle straciłam!...widać że p.Beata wrózy już od tak byle jak,bo kolejna osoba czeka-klientele ma to kasa niezła leci...komuś cos tam się sprawdzi,to zaufa...ale ja już nie! dziwna4 16.11.17, 18:32 fiolrellka tu nie chodzi o recepty(po nie idzie się do lekarza :-D) ale o sprawdzalność na zadane pytania...jeśli wróżka mówi że coś się wydarzy,a sie nie wydarzy lub coś zupełnie na odwrót,to wybacz ale nie mogę pochwalić tego...i mi nie chodziło o czas wróżby tylko o sprawdzalność,o tym tu piszę ok.Każdy ma tu prawo wyrazić swoją opinie,choć wielu to sie nie podoba,bo zakłóca super pozytywne opinie.Tak już jest że nie każdemu się sprawdza,nie ma wróżki co zagwarantuje Ci że u niej wszystko sie sprawdza w 100%,a jeśi tak twierdzi to nie jest to prawdą.Tak samo jak ktoś ma wypisane tylko same pozytywne opinie,to zastanowić też powinno,bo wielu piszą te opinie znajomi lub sobie sami ;-).Wielu ezoteryków podaje swoje prawdziwe dane,a nawet zdjęcia,i nie jest to nic nadzwyczajnego. Niestety niektóre opinie ta pani już usunęła Po to to wkleiłem by udowodnić tej osobie i innym że pani Beata publikuje wszystkie opinie a nie tylko tak jak zarzuca jej ta osoba tylko pozytywne . Zresztą jak ktoś przeczyta wszystkie komentarze będzie wiedział że nie publikuje się tutaj tylko tych pozytywnych opinii .Tylko wszystkie .A że większość jest dobra bo pani Beata jest dobra w tym co robi .Jednak nie jest osobą nieomylną ale taką która ma wysoką sprawdzalność . Czemu publikuje te wpisy bo chce byście zobaczyli jacy są ludzie jak potrafią potem potraktować komuś kto im pomógł ZA DARMO opluć go i zmieszać z błotem . PANI BEATO pani nie powinna już nigdy pomagać za darmo !!!! NIE DŁUGO ANDRZEJKI może nie powinna pani kolejny rok robić je za DARMO bo znów w tej grupie znajdzie się ktoś kto tak panią potraktuje . Nie potrafię być obojętny na taką krzywdę bo od lat korzystam z pani porad ,miałem okazje być też na wróżbach osobistych i sam się przekonałem o pani profesjonaliźmie oraz oddaniu i sercu które ma pani do ludzi . Jestem pewny że pani opublikuje ten komentarz bo nie raz słyszałem od pani że każdy ma prawo wyrazić swoja opinie na pani temat ,pod warunkiem że ma korzystał i ma odwagę się podpisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagodaaa38 dziś Taaaa kolejna "przypadkowa klientka" i to akurat w momencie obnażenia głupoty niejakiej Tatianki777 cóż za przypadek...doprawdy, Jagodaaa38 takie teksty jak walisz w swoim wpisie były tu już 3 strony temu nie zdążyłaś zauważyć? Pewnie byłaś zbyt zajęta produkowaniem bzdur o klientkach vip i cudownej wróżce. A gdzie podziała się Tatianka 777 ze swoimi bliźniakami i niezidentyfikowaną śmiertelną chorobą? Czyżby Jagodaaa38 i Tatianka777 to ta sama osoba, ależ to nie możliwe, przecież to takie niewiarygodne...... I tak własnie wyglądaja pozytywne wpisy zadowolonych klientów Kalinowskiej, wystarczyło trochę przycisnąc i się okazało, kto kłamie. na stronie kalinowskiej każdy komentarz przejdzie, byle był pozytywny, bo komentarze są akceptowane przez moderatora więc Tatianka777 niestety to nie jest żaden dowód. Poza tym na stronie Kalinowskiej widnieje liczba 567 komentarzy z czego przeczytać można tylko kilkanaście, pewnie reszta była negatywna i dlatego jest ukryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To  znalazłam
Wklejone!!! apisane przez Wkleję to co znalazłem w internecie o Pani poniedziałek, 13 listopad 2017 23:49 Pani Beato piszę tutaj bo odkryłem dziś w internecie coś co mnie bardzo oburzyło a zarazem zniesmaczyło . Ja korzystam z pani wróżb osobiście i internetowo od lat i wiem że jest bardzo bardzo dobrą wróżką ,osobą z wielkim darem a zarazem kobietą o wielkim sercu i już nie jedna osoba miała okazję się o tym przekonać . Przejdę do sedna sprawy Pewna osoba pisała Wkleję ; dziwna4 28.11.16, 14:43 zupełna ściema nic się nie sprawdziło!!!co najdziwniejsze rozmawiałam w niedługich odstępach czasu,i dostałam dwie różne odpowiedzi!Głupia byłam że kasy tyle straciłam!...widać że p.Beata wrózy już od tak byle jak,bo kolejna osoba czeka-klientele ma to kasa niezła leci...komuś cos tam się sprawdzi,to zaufa...ale ja już nie! link do całej dyskusji ; http://forum.gazeta.pl/forum/w,468,94286156,94286156,Beata_Kalinowska_wrozka.html?s=2 Oczywiście pani miała prawo mieć taką opinię ale zobaczcie co ustaliłem wkleję Do dziwna4 Zobaczcie co pokazał mi wujek GOOGLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To  znalazłam
Wklejone!!! Zobaczcie co pokazał mi wujek GOOGLE To z Forum Gazety wpis dziwna4 24.09.15, 12:41 Witam chciałabym zapytać-czy(kiedy?) spotkam?partnera życiowego?Marzena 21.12.1969r. Pozdrawiam serdecznie link http://forum.gazeta.pl/forum/w,468,158786842,158786842,Mam_pytanie_do_kart_powrozy_ktoras_.html#p158994366 A to z strony Beaty Kalinowskiej Zwycięski E-mail to marzeniame@yahoo.com czyli WYGRAŁA pani Marzena ur.21.12.69 Do Odebrania 60minut pełnej sesji ezoterycznej + doradztwo (TELEFON/SKYPE) Gratuluje !!! link http://www.beatakalinowska.cba.pl/blog/item/148-bezplatna-wrozba-andrzejkowa-2013 Jak CI nie wstyd ,to jest podłe z twoje strony dziwna4 Pani Beato przykro mi ze musiałem to opublikować ale chciałem pani pokazać jak nie które osoby którym pomogła pani za darmo potrafią być niewdzięczne . pamiętam naszą rozmowę sprzed kilku lat kiedy powiedziałem pani że Pani praca jest ciężka bo ludzie się trudni i mogą być nieprzyjemnie a pani powiedziała wtedy "ludzie są różni ale to co najgorsze zawsze spotyka mnie od tych którym pomogłam za darmo " Kiedy to dziś przeczytałem od razu przypomniały mi się pani słowa . Teraz bardziej rozumiem sens tego co pani pisze na stronie o tej wymianie i o tym ile złego spotkało panią za darmowe wróżby .Na raz zupełnie inaczej na to spojrzałem . Aż trudno mi to zrozumieć że ktoś może być wobec pani taki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To  znalazłam
Wkleiłam to byście zrozumieli motywy działania takich osób ja ta która pisze tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
gość dziś Jestem tylko nie chce mi się już odpowiadać na twoje bzdurne komentarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaaa38
Nie dam się sprowokować :) :) :) Nie będę odpowiadać komuś kto pisze na takim poziomie :) Przecież Ty wszystko wiesz lepiej .Zadajesz sobie pytania i odpowiedzi równocześnie :) Boli cię to że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Uświadomię Cię takich osób jest wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie już spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Ja już idę bo rano trzeba do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×