Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
Weszłam na stronę Kalinowskiej z opiniami o wróżbach - tak z ciekawości - i co widzę? Wczoraj rano po nocnej pyskówce na tym forum jakiejś "zadowolonej" z wróżby się nagle przypomniało, że 10 lat temu miała wróżbę i wywaliła komentarz o tym na pół strony. Zaskakująca pamięć jak na tak długi czas. Tylko dlaczego akurat wczoraj rano nagle ją olśniło? Gówno-burze o tę wróżkę przewalają się po necie od kilku lat. Naprawdę bardzo wiarygodne te opinie..... Komentarza titinki nawet nie skomentuję, bo tu tworzyła historię o chorobach, a tam jedno zdanie, że wróżba się sprawdziła. W ten sposób można żyć z naiwności ludzi, polegających na internetowych wpisach, długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Beatę Kalinowską korzystałam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewinnn
Mnie się sprawdziło wszystko o związku czekam jeszcze na sprawdzenie się o pracy .Odpowiedzi konkretne rzeczone na temat .Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty opinii nie możesz napisać bo nigdy nie korzystałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie obrażaj ludzi którzy korzystają z tej pani i są zadowolone .Ja korzystam i sobie tego nie życzę !!!! Czy ja komentuję twoją niezadowoloną opinię nie .Wiec ty nie komentuj mojego pozytywu oraz innych osób które podzielają moje zdanie . Twoje zachowanie świadczy tylko o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ją nie chce i wielki żal do wróżki teraz hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co latach po tych wróżkach a potem żal pretensje że nie było jak powiedziały . Przestań z nich korzystać i tyle a nie mamy ci tu współczuć . Jesteś dorosła odpowiadasz za swoje decyzje ,źle wybrałaś masz za swoje ale te szopki z twoim udziałem tutaj to mi już o psychozę jakąś wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś To nie ja napisałam pierwszy komentarz, ale takie ograniczone bezmózgi jak Ty, ładują wszystkich do jednego wora i stąd ten syf w temacie. gość 12:11 a skąd wiesz, że ktoś jej nie chce - kolejny jasnowidz na forum????? buhahha, już trzeci w jednej osobie. idź do piaskownicy, gdzie Twoje miejsce, bo tu już nikt od dawna nie wierzy twoim kolejnym klonom. Rozumu nie masz, zdrowie psychiczne też szwankuje, koncertowe rozdwojenie jaźni, wybujała wyobraźnia i wieczne konsultacje z wróżką, i tworzenie alternatywnej rzeczywistości na forum, naprawdę musisz być nieszczęśliwa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demony nie znaja przyszłosci i dla tego tym bardziej wruzka nie zna moze jedynie trafic w 50% a pozatym demony prawdy takze nie powiedza bo sa złosliwe i szkodza człowiekowi jak moga a moga pomagac w spelnieniu wruzby np spotkasz blondyna przystojnego dobrze zarabiajacego ale wróżka nie nie powie ze to damski bokser pedofil czy hazardzista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś notoryczne przypisywanie negatywnych wypowiedzi jednej i tej samej osobie świadczy tylko o tym, jaka jesteś pusta, idź dalej rozwiązywać problemy za pomocą wizyt u wróżek, wizyta u specjalisty jest dla inteligentnych- pustakom pomagają wróżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notorycznie pisanie ze każdy kto pochwali panią Beatę to ta sama osoba też jest śmieszne :) Może tu piszą tylko dwie pani :) miedzy sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ubaw z czytania Was:) Oczywiście nie wierzę w te ważne komentarze :D Kafeteria to nie jest źródło ważnych informacji ,wystarczy przejrzeć jakie tu są tematy i co ludzie piszą :) Po co ja tu wchodzę dla rozrywki a dziś na górze wyskoczył mi ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria czytająca kafeterię
Zapomniałam dodać że mój wpis jej tutaj pierwszy:) może sobie jednak jakiś nick wymyślę bo potem nie wiadomo co kto pisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubaw z was mam:) i z tego co piszecie Dla mnie tutaj żadne komentarze pisane anonimowo nie są wiarygodne . Gdy będę szukać wróżki ,popytam znajomych ,poprzeglądam strony wróżek a potem intuicyjnie wybiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria czytająca kafeterię
gość dziś Myślę dokładnie tak samo :) Natomiast ta pani pisząca że komentarze atakujące chyba ma coś z głową .Wszędzie widzi spisek ,te same osoby osoby ona wie co kto myśli zrobił napisał itp Widać wyraźnie że chce tej pani zaszkodzić gdyby tylko chciała napisać opinię to by to zrobiła a ona jedno i to samo. Tylko mnie nie zaatakuj bo ja akurat nie korzystałam z tej wróżki ale słyszałam od tych co korzystali pozytywne opinie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria czytająca kafeterię
gość dziś Obrażanie tych co korzystają z wróżb jest karygodne !!! Kto chce to korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria czytająca kafeterię
Szkoda mi tylko tej pani Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
Wy się tak nie boicie kogoś szykanować ? Czy nie zdajecie sobie sprawy z tego że takie wpisy w internecie kiedy używasz czyjegoś nazwiska w połączeniu z jego profesją jest karalne .Czy ta pani powiedziała pani prawdę tego pani w sądzie nie udowodni .Bo to jest słowo przeciw słowu ,jeśli pani dobrowolnie skorzystała z takiej usługi nie może pani mieć roszczeń teraz .Jednak ten temat jest dowodem na pani szykanowanie na pani świadome działanie na szkodę tej pani .Kiedy ta pani zgłosiła by taką sprawę bez problemu panią zidentyfikują i poniesie pani karę .Jeśli ta pani udowodniła by że w czasie kiedy pisała pani to jej dochody spadły sąd może panią zobowiązać to wyrównania tego . Ja na waszym miejscu bym się zastanowiła co piszecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria czytająca kafeterię raz piszesz, że jesteś autorką pierwszego komentarza, a dwa posty niżej, że nigdy nie korzystałaś z tej wróżki, tylko czytasz dla rozrywki. Teraz widać kto ma z głową. Kolejne wcielenie Titinki 777 - nigdy nie korzystała, ale słyszała.....już to czytaliśmy 4 strony wcześniej, wątek ci się plącze, chyba już sama nie wiesz gdzie co, piszesz. Najbardziej mnie bawi to ciągłe nawracanie do pierwszego komentarza i atak na osobę piszącą negatywne opinie, a nikt z tych pozytywnie komentujacych nie odniósł się ani do zarzutu znikających komentarzy na FB tej wróżki, ani do pozytywów pisanych po wielu latach przez zadowolonych zmieniających niki na stronie wrózki Atakować niezadowoloną umiecie, ale do ewidentnych konkretów nie umiecie się odnieść, a szczytem inteligencji pozytywnie piszących jest ten komentarz "pozytywy się różnią, a negatywne opinie są ciągle takie same i tylko różnią się nieznacznie". Brawo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła prawniczka dziś pisanie z niezarejestrowanego nicka i popieranie swojej własnej opinii za kilka minut z zarejestrowanego konta - to częsta praktyka na forum. Myślałaś, że nikt nie zauważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła prawniczko zanim zaczniesz udzielać porad - zaprzyjaźnij się ze słownikiem ortograficznym, bo walisz błędy, aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym temacie o wróżkach te same argumenty i te same prostackie hejterskie zagrywki, kto to w ogóle czyta i kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się silić udając teraz inną oburzoną osobę każdy wie że to cały czas ty :) Nie pogrążaj się jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie musisz się silić udając teraz inną oburzoną osobę każdy wie że to cały czas ty usmiech.gif Nie pogrążaj się jeszcze bardziej tak, tak śmieszny hejterze nie masz się przed kim popisywać, a jeszcze tyle masz do powiedzenia i w tyle postaci chcesz się wcielić, że znów sztucznie podbijasz temat? Przez ostatnią godzinę kiedy był tu spokój wymyślałeś swoje kolejne wcielenie czy nową historię wróżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMAT DO USUNIĘCIA KTOŚ ŚWIADOMIE WYLEWA POMYJE NA WRÓŻKĘ I ROBI NIEPOTRZEBNY CHAOS NA FORUM!!!!!!! TEN TEMAT TO PROWOKACJA I ŚWIADOME DZIAŁANIE NA SZKODĘ INNEJ OSOBY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te same wpisy na na tacie o wróżce Vitalissie nawet ten sam sposób pisania ataków ,nie będę wklejać by nie zaśmiecać ale idzie zajrzeć .Według mnie to jest jedna i ta sama osoba która próbuje tutaj wszystkie wróżki tak oczerniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMAT DO USUNIĘCIA KTOŚ ŚWIADOMIE WYLEWA POMYJE NA WRÓŻKĘ I ROBI NIEPOTRZEBNY CHAOS NA FORUM!!!!!!! TEN TEMAT TO PROWOKACJA I ŚWIADOME DZIAŁANIE NA SZKODĘ INNEJ OSOBY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już szczyt debilizmu! Najpierw lejesz pomyje na wróżkę a potem wrzeszczysz, że ktoś ją celowo szkaluje???? Jeszcze wklejasz dwa razy ten sam komentarz......Tracisz kontrolę........ Tylko się nie posraj, bo oplułeś się już na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×