Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
gość dziś I po co te duże litery??? Złość zamroczyła Ci wzrok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚMIERDZI GÓWNEM NA TYM FORUM. TYLE NA TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze żaden temat na Kafe mnie tak nie ubawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziś znowu będzie nocne posiedzenie? Dajcie znać pójde po chipsy i będę śledzić na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w żadne wróżki, nie korzystam i zawsze śmieszą mnie takie wątki na forum, ale co kto lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Witam wszystkich:) Chcę skorzystać z wróżby u p. Beaty, mam jednak pewien problem... Na stronie wróżka pisze, że z wróżb nie powinny korzystać m.in. osoby chore na depresję... Niestety od trzech lat zmagam się z tą chorobą. Depresja pojawiła się u mnie z powodu zawodu miłosnego, od tego czasu moje życie uczuciowe jest w totalnej rozsypce (i w innych sferach w zasadzie już także:( ) Liczę, że wróżba i doradztwo p. Beaty jakoś mi pomogą w sferze miłosnej i dzięki temu też się zmieni moja sytuacja z depresją itp. Nie wiem co jednak robić, biorąc pod uwagę opis na stronie. Czy ktoś z depresją (lub innym wymienionym na liście przeciwwskazaniem) może korzystał z usług p. Beaty? Czy lepiej ukrywać, że jest się chorym? Czy może najpierw zadzwonić do p. Beaty, powiedzieć jaka jest sytuacja i spytać się czy by mnie przyjęła? A może rzeczywiście ta choroba sprawia, że wszelkie wróżby nie mają sensu i niestety to nie jest droga dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat nie jest odpowiedni do takiego pytania. Sama widzisz że ten temat został założony by ktoś mógł pogrążyć te osobę więc wątpię byś miała wiarygodną opinie. Na twoim miejscu sprawdziła bym to u źródła czyli zapytała samą wróżę. Czy możesz i dlaczego tak pisze na stronie. Tak będziesz mieć wiarygodną opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam teraz te listę osób kto nie powinien korzystać z wróżb. Dla mnie ta pani jest wiarygodną i kompetentną osobą skoro tak stawia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Dzięki w każdym razie... Niestety obecnie wróżka jest na urlopie więc nawet nie mam szans zapytać. Na stronie jest nawet artykulik gdzie objaśniała dlaczego się nie powinny takie osoby zgłaszać, ale akurat wyjaśnienie dot. depresji jest dla mnie trochę mętne i się nie zgadzam z nim do końca. Natomiast na Gazecie są wypowiedzi osób, którym odmówiła od razu kiedy powiedziały o depresji... Proponowała ew. doradztwo bez kart, ale to jest chyba tylko psychologia, a ja do psychologa chodzę. Są też osoby, które nie mówiły, ale zobaczyła to w karach i przerwała na samym początku wróżbę (oddając pieniądze). Ciekawe czy to zawsze widać, albo czy zależy od nasilenia choroby itp. Bardzo mi zależy na wróżbie, bo jest u mnie coraz gorzej, a terapia ani tabletki nic nie dają:( Muszę się dowiedzieć jak poprawić swoje życie uczuciowe, bo bez tego nigdy się chyba nie wyleczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu bym tego nie zatajała przed wróżką jeśli pisze na stronie by takie osoby nie korzystały. Lepiej sama ją o to zapytaj jak wróci już z urlopu zobaczysz co ci powie. Mnie też kiedyś odmówiła wróżby z tego powodu. U mnie było tak że ja wtedy nie byłam gotowa na pomoc. Wtedy liczyło się dla mnie tylko kiedy były wróci. A on nie był nie wart. Dziś wiem że dobrze zrobiła odmawiając mi wróżby. Ale każdy jest inny i jego problem też jest inny. Więc lepiej sama zapytaj. Trochę później zapisałam się na samo doradztwo. Też wtedy chodziłam do psychologa bo leczyłam się z depresji. Potwierdzam że doradztwo samo bez kart jest porównywalne do wizyty u psychologa. Ale jest zasadnicza różnica. U psychologa ja mówiłam o sobie a u pani Beaty to ona mówiła o mnie. Psycholog diagnoza zajęła 8 miesięcy p. Beacie 1 konsultacja. Zaraz ktoś na pisze nie po to idzie do wróżki. Tak ma rację dlatego jest to napisane u niej co to jest to doradztwo i czemu to służy. Zresztą Beata Kalinowska to nie jest wróżka a ezoteryk. Jak pisze na stronie jest po to by pomagać innym nie ważne w jaki sposób to robi. Dlatego sama zadzwoń i zapytaj czy w twoim przypadku warto mieć wróżbę czy lepiej nie. Pamiętaj że czasem lepiej nie mieć wróżby. Nie rób nic pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Dzięki wielkie za poradę. Tak nie ma sensu tego zatajać i zajmować komuś innemu terminu jeśliby się okazało po 2 minutach wróżby, że trzeba ją przerwać... Chociaż mam nadzieję, że to nie jest takie zero-jedynkowe, że jak depresja to zawsze niemożność skorzystania z wróżby... Może zależy to od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że tu nie chodzi o samą depresję co bardziej o stan emocjonalny danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam na panią Beatę kiedy byłam po trudnym rozstaniu .Byłam wtedy załamana i w depresji .Zadzwoniłam do niej i porozmawiałam z nią przez telefon .Wtedy odradziła wróżbę powiedziała że teraz ważniejsza jest terapia i dopiero jak moja psychika będzie w lepszej kondycji mogę mieć wróżbę .Wróciłam po 5 miesiącach nadal jeszcze byłam pod opieką specjalisty ale moja psychika już była stabilniejsza i wtedy bardzo mi pomogła pani Beata .Pomogła mi zrozumieć że to nie ja byłam winna rozpadu tego związku tylko pokochałam kogoś kto nie był wart mojej miłości i to niestety musiało się rozpaść .Pomogła mi też zrozumieć że szczęście to nie jest bycie z kimś nie ważne w jakim toksycznym związku .Uświadomiła mi to i to bardzo .Dzięki niej zrobiłam studia ,dziś mam pracę jestem nie zależna .Wiem ze mam to dzięki swojej pracy ale gdyby nie ukierunkowane i wsparcie pani Beaty raczej wątpię bym to osiągnęła. Czytam tu co niektóre opinie i zastanawiam się ile te osoby mają lat ? Przecież wróżka wskazuje nam kierunek ale przecież sama za nas nie zrobi działań . Ja myślę że pani Beata jest lepsza dla kobiet dojrzałych świadomych ,takich które zdają sobie sprawę czym jest wróżba a jaką wadę odgrywa tutaj moje działanie . Według mnie pani Beata to świetny psycholog i w moim przypadku to był akurat duży plus dla niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Beata świetnie umie określić co było i co jest. Jest dobra na sprawy teraźniejsze. To znaczy mnie pomogła na konkretny problem który miałam w tamtym momencie i mnie się wszystko sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona19841984
Sorry ale od razu widac ze ta cała Tatiana itd to sciema. Tak samo pisze w imieniu innych gosci, tak samo na innych forach-na gazecie. Skad to wiem? Wystarczy przanalizowac jej pisownie, a mianowicie właśnie to, jak i kiedy stawia przecinku. Zazwyczaj normalny człowiek stawia przecinek od razu po slowie, a ona robi najpierw spacje i przecinek lub kropke itd. Każdy taki wpis jest tej samej isoby. Miałam skorzystac z usług tej wróżki, ale teraz już sama nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P. S. Dodam jeszcze, ze wiadomość od jej menager jest pisana identycznie. Najpierw spacja potem przecinek. Tego nie da sie od uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same polonistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy naprawdę nie macie innych spraw :) Czy ona aż taka ważna że tyle uwagi jej poświęcacie.Chyba że jest taka dobra a kogoś to aż boli że musi za wszelką cenę próbować ją pogrążać.Dla mnie ten temat jest zbędny kto chce idzie korzysta kto nie chce to nie korzysta i tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku w 100% określiła jak wygląda mój związek i to co powiedziała o nim na przyszłość też wszystko mi się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam skorzystać z wróżby ale po tym co tu przeczytałam, tzn wszystkie wiadomości "obronne" pisane identycznie z przecinkiem i kropką po spacji mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze nie korzystaj :) Jednej takiej która potem się żali na forum mniej :) Kto rozumny opinie na kafeterii traktuje jako wiarygodne? Sami sobie odpowiedzcie. Ciekawe że na innych forach gdzie jest moderacja i rejestr i tyle pozytywnych opinii o tej pani czemu tam nikt nie pisze tego co tu? Bo tu póki co moderacja nie działa. Współczuje tej wróżce jak musi się użerać z takimi ludzi jak tu piszą.To jest co ciężki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jest bardzo dobrą wróżką jak te wróżki pseudo z kafeterii próbują ją tak obsmarowywać :) Poczytałam jej Facebook widać że Beata Kalinowska ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tematyce ezoterycznej . Jestem na facebook w grupie tajnej gdzie jest też Beata Kalinowska ona tam nie wróży ale w tej grupie często ludzie proszą o interpretację dłoni ,lini nie wiem jak to się fachowo nazywa.Wklejają zdjęcie to znaczy na tej grupie i bardzo często czytam interpretacje pisaną właśnie przez panią Beatę wszyscy piszą że jest niesamowita z trafnością :) Udziela też właśnie na tej grupie wiele fajnych rad np.jak oczyścić się z negatywnego wpływu innych.I wiele innych ciekawych rzeczy.Wiec ta pani na pewno ma wiedzę i zdolności.Dla mnie gdzie piszą setki osób na tej grupie jaka jest wiarygodna i dobra jest wiarygodne.A tu piszą anonimowe osoby które chcą ja tylko pogrążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ochrona RODO radzę wam się z tym zapoznać jakie grożą temu konsekwencje prawne!!! To was uświadomię osoby które w wpisie użyły nazwiska tej pani mogą ponieść tego konsekwencje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za skutki działań użytkownika polegających na umieszczaniu określonych postów, wpisów, plików, komentarzy, opinii lub innych treści w serwisie Kafeteria.pl, a także za skutki udzielenia Grupa Wirtualna Polska, zgodnie z Regulaminem, przez użytkownika zgód, w tym za korzystanie przez Grupa Wirtualna Polska z udzielonych przez użytkownika praw (zgód) w granicach tych praw (zgód), odpowiedzialność ponosi wyłącznie ten użytkownik. W przypadku gdyby jakikolwiek podmiot wystąpił z roszczeniami wobec Grupa Wirtualna Polska z tytułu umieszczenia przez danego użytkownika określonych postów, plików, komentarzy lub innych treści w serwisie Kafeteria.pl lub z tytułu udzielenia Grupa Wirtualna Polska, zgodnie z Regulaminem, przez użytkownika zgód, a także z tytułu korzystania przez Grupa Wirtualna Polska z udzielonych przez użytkownika praw (zgód) w granicach tych praw (zgód), użytkownik będzie zobowiązany na żądanie Grupa Wirtualna Polska lub takiego podmiotu zadośćuczynić jego uzasadnionym roszczeniom. Zobowiązania użytkownika określone w niniejszym punkcie dotyczą sytuacji, gdy roszczenia osób trzecich objęte niniejszym punktem będą bezpośrednią konsekwencją działań lub zaniechań użytkownika dotyczących zamieszczenia określonych treści w serwisie. Czyli osoby piszące oszczerstwa poniosą konsekwencje i karę a serwis kafeteria udostępni dane tych osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z regulaminu kafeterii naruszanie w jakikolwiek sposób praw osób trzecich w szczególności, własności intelektualnej osób trzecich, w tym praw autorskich osób trzecich oraz dóbr osobistych osób trzecich, w tym także prawa do wizerunku, dobrego imienia, czci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam tu jakiś czas temu że poprzez wasze wpisy zamierzam sama się przekonać i zapisałam się na wróżbę i byłam w dużym szoku.Ta pani wszystko o mnie wiedziała powiedziała mi takie szczegóły z związku że wbiło mnie w fotel.Zdecydowanie pani która zna się na kartach.Sprawdziło mi się już kilka rzeczy z wróżby na kilka jeszcze muszę poczekać.Ale już dziś mogę wam napisać to profesjonalna wróżka na pewno ma dar skoro widziała tyle rzeczy.Miałam wrażenie jak by ona stała koło mnie i wszystko widziałam.Miałam pełną sesję godzinną przez whatsApp. Wy nawet korzystać nie musicie wystarczy że zadzwonicie do tej pani i chwilę z nią porozmawiacie na ten temat to będziecie pewni że to co ktoś tu pisze złego o tej pani jest wyssane z palca,wystarczy zadzwonić porozmawiać i sami się przekonacie a nie sugerujecie się tymi opiniami z forum. ktoś podawał już ale ja też podam whatsApp Beaty Kalinowskiej +48 518 945 653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś regularnie korzystałem z pomocy Pani Beaty. Nagrywałem wszystkie rozmowy... ostatni raz rozmawiałem z nią równy rok temu. Co mogę powiedzieć? - Dobry psycholog, który radzi jak postępować rozsądnie - Niestety słuchając dzisiaj wszystkich "wróżb" wiem, że była to wielka ściema. Nakręcała mnie na jedną dziewczynę, mówiła, że jest wolna i abym się zbliżył do niej... niestety odzywałem się do dziewczyny, robiłem dosłownie wszystko co Pani Beata mówiła... wyszedłem na kretyna bo owa dziewczyna od dłuższego czasu była w szczęśliwym związku. Dzisiaj jest szczęśliwą matką i żoną, a ja ciągle próbuję zapomnieć o tym wszystkim... - NIe mówię, że Pani Beata jest zła. Ale na pewno nie można brać wszystkiego do siebie co ona mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologiem jest na pewno świetnym :) Mnie dużo pomogła ale ja biorę to zawsze z dystansem wiec u mnie się tak sprawdza ponad 70% na pewno . Zawsze pokrywała się ocena sytuacja.Nawet jak miałam wątpliwości to zawsze starałam się to sprawdzić(kiedyś powiedziała mi że jestem zdradzana) Co myślicie że od razu zerwałam bo mi wróżka tak powiedziała? Nie po prostu go śledziłam,zaczęłam kontrolować i po 8 tyg odkryłam że mnie zdradza,wtedy zerwałam. Jest dobrą wróżką ale ja nie wierzę jej na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Dziwię się że korzystałeś regularnie jak ci się nie sprawdziło,mnie powiedziała za pierwszym razem że ponownie mogę przyjść wtedy kiedy mi się sprawdzi w innej sytuacji widocznie nie jest dla mnie odpowiednią wróżką. Nagrywać nie wolno wróżb chyba że miałeś na to jej zgodę ale wątpię .To że jest dobrym psychologiem to raczej dobrze :) bo wiele pseudo wróżek jest nawiedzona. Mówisz że cię nakręcała,ze mną kiedy rozmawia nigdy nie próbuje na mnie wpłynąć czy nakręcać zawsze daje mi wybór mówi co widzi ale nigdy mi nie sugeruje ty masz zrobić to czy tamto.Więc to mnie dziwi że cię nakręcała. Wybacz ale zabiegałeś o kogoś i nie wiedziałeś że jest zajęta? Dziwna sprawa dla mnie.Z tym się zgodzę nie można wszystkiego barć do siebie. Nie ma wróżek które się nigdy nie mylą nie ma takich osób!!!! Jeśli tego nie akceptujesz to nie powinieneś korzystać z wróżek, po się rozczarujesz. Ja uwielbiam rozmowy z p.Beatą na mnie ma bardzo pozytywny wpływ wtedy po wróżbie latam 2 metry pond ziemią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×