Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nie obrażaj innych którzy korzystają i są zadowoleni .A z drugiej strony o tobie to też świadczy.Obrażasz takie osoby a sama korzystasz ,przecież każdy wie że pisze to autorka tego negatywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 4 stronach to autorka tego negatywu pisze :) Zaczęła atakować i podważać opinie pozytywne Poczytajcie początek negatyw jest ponad miesiąc potem kiedy pojawi się kilka pozytywnych opinii autorka negatywu zaczyna je podważać .Proszę przeczytać dokładnie w tych pozytywnych nikt nie obrażał tej pani ani też nie pisał że opinia jest nieprawdziwa .Zaczęło się to dopiero kiedy ona zaczynała podważać te pozytywne .Dla mnie sprawa jest jasna . Po wpisach wulgarnych i obraźliwych sami możecie wywnioskować o co tej osobie chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani emerytów, ani bezrobotnych nie stać na wróżby Kalinowskiej - za wysokie stawki, więc prawdopodobnie, nikt z tych chwalących nigdy u Niej nie był. Odp; To znaczy że małolaty raczej nie korzystają bo ich nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani emerytów, ani bezrobotnych nie stać na wróżby Kalinowskiej - za wysokie stawki, więc prawdopodobnie, nikt z tych chwalących nigdy u Niej nie był. Odp; To znaczy że małolaty raczej nie korzystają bo ich nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy komentarze jednej i tej samej osoby o tym, że autorka negatywu w pierwszym komentarzu pisze pozostałe niepochlebne opinie. Ile razy jeszcze to napiszesz zanim zauważysz jak jesteś żałosna? Myślisz, że nie widać, że chcesz po prostu sztucznie podbić temat i wywołać kolejną pyskówkę, żeby potem mieć co chejtować do północy? Ile jeszcze razy i jak dużymi literami trzeba to napisać, żebyś zrozumiała, że jesteś śmieszna i nikt normalny nie bierze cię pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś większość osób, które piszą te pochwały, nie korzystało z wróżb Kalinowskiej i dlatego ten temat jest tak denny, a wypowiedzi nic nie wnoszą. Służy tylko temu żeby żałośni hejterzy mogli się wżyć przed snem, bo niestety na ambitniejsze rozrywki im ograniczenie umysłowe nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt to tu pisze nie korzystał z jej wróżb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze razy i jak dużymi literami trzeba to napisać, żebyś zrozumiała, że jesteś śmieszna i nikt normalny nie bierze cię pod uwagę? Też się nad tym zastanawiał coś z tobą nie tak twoja nienawiść do tej wróżki przyćmiła ci chyba rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś już od połowy strony pierwszej tematu idzie hejt i sugerowanie, że ta od negatywnego komentarza pisze, żeby wykończyć konkurencję buhahahaha albo nie widzisz, albo nie umiesz czytać. I to jest właśnie najśmieszniejsze, kto normalny podpala temat po jednym negatywie? Dla mnie wszystko jest jasne. Widać Pani Beata musi być bardzo słabą wróżką skoro jeden negatyw rozpętuje wojnę i rozwleka problem na pięć stron głupiej dyskusji o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeżeli uważasz, że popieranie osoby, która skrytykowała wróżbę kalinowskiej to nienawiść, to chyba Ty w ogóle nie masz rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Miałam wróżbę u Beaty Kalinowskiej u mnie sprawdziło się 95% ja jestem zadowolona .Dla mnie było jasno i konkretnie i na temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie korzystający z rozumu nie chodzą do wróżek, tylko sami rozwiązują swoje problemy. Gdyby uczestnicy tej dyskusji skorzystali z własnych mózgów zamiast latać po wróżkach, ten głupi temat dawno by umarł śmiercią naturalną, a prymitywni hejtewrzy nie mieliby szans się wywnętrzniać w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejej poleciał hejt na zadowolonych i nagle, jak na zawołanie, z odmentów internetu wyłoniła się jakaś Tatianka 777 i podbiła, ze u niej było rzeczowo i 95% się sprawdziło. Typowa logika polskich dyskusji internetowych Dziękujemy, że przypomniałaś bez tego na pewno byśmy zapomnieli jaka Pani kalinowska jest skuteczna. I tak dookoła w kółko to samo, to już niestety nie jest wiarygodne tylko męczące. Napiszcie jeszcze z 5 postów pochwalnych i to najlepiej pod rząd, wtedy już całkowicie zniszczycie wiarygodność tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
to chyba temat z opiniami ? to nie rozumiem i nie obrażaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
To po co jest ten temat jak nie można napisać swojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Lepiej swoją opinię napiszę na stronie pani Beaty bo tu widzę to nie ma sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można Tatianko pisać ..można. dzielnie piszesz juz od jakiegoś czasu ..broniąc zaciekle pani Beaty. Nie tylko na tym forum. I naprawdę nie trzeba być polonista żeby zauważyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile razy jeszcze napiszesz, że nie trzeba być polonistą żeby zauważyć? Przecinki po spacjach już analizowałaś, a teraz co będziesz omawiać, kropki czy duże litery? Ja już dawno zauważyłam.....twoje ciągle jednakowe nic nie wnoszące komentarze. Tatianka 777 a kiedy ty miałaś tę wróżbę 5 minut temu? Skoro jak mówi gość dziś zaciekle i w różnych miejscach bronisz Pani Beaty, to nie zdążyłaś jeszcze uzewnętrznić swej radości na jej oficjalnej stronie? Bardzo dziwne....... Sami się demaskujecie w komentarzach i nawet nie jesteście tego świadomi. Faktycznie nie trzeba być polonistą, wystarczy umieć czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, że Twoje komentarze coś wnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 ha! ha! Ha! wszędzie już napisałaś pochwalne wpisy na temat Pani Wróżki tylko nie na jej głównej stronie, cóż za karygodne niedopatrzenie ! natychmiast musisz to naprawić! Napisz, napisz tylko dobrze kłam, żeby wiarygodnie brzmiało, bo tu kłamstwo raczej kiepsko wymyśliłaś i szybko zostałaś podsumowana. Wiarygodna jesteś, jak nie przymierzając Sienkiewicz w swoich powieściach, żeby tak do polonistyki nawiązać i od tematu nie odejść za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Moja wróżba była koniec stycznia 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 zadawałaś konkretne pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w komentarzu nad Twoim gość dziś 21:52 koncertowo zdemaskował głupotę komentarza popieranej przez Ciebie Tatianki 777. Jak trzeba być nierozgarniętym żeby pod tak dobitnym wpisem pisać, że jego komentarze nic nie wnoszą? Naprawdę trzeba ci dobitnie palcem za każdym razem Twoją głupotę pokazywać? Sama nie umiesz myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Tak zadawałam konkretne pytania .Najpierw wróżka zrobiła rozkład co karty same pokażą na ten temat i nic nie musiałam mówić .Tu byłam w szoku skąd ona to wie (to było bardzo osobiste co mi powiedziała i prawdziwe w 100%) Potem zadawałam już konkretne pytania .Najlepsze że pani Beata mi je konkretnie uzasadniała (to jest chyba to doradztwo u niej ,nie wiem ) Chodzi mi o to że mówiła uzasadnienie do swojej wróżby .Jedno pytanie było czy dostanę awans teraz? odpowiedziała że nie bo osoba której ufam kopie pode mną dołki ,dlatego że sama chce dostać ten awans .I tak dokładnie potem było .Może i komuś taka forma nie pasuje ale mnie odpowiada i ja jestem bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ja popieram Tatianke? To faktycznie mamy problem ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 i już wiesz, że 95% Ci się sprawdziło, po 4 miesiącach? No popatrz jakaś Ty wyjątkowa, a tu ludzie po kilka lat czekają i co przez 4 miesiące nie zdążyłaś umieścić wpisu pochwalnego na oficjalnej stronie wróżki, a podobno tak zaciekle i w różnych miejscach jej bronisz, a na najważniejszej stronie nie zdążyłaś....a przecież prawie wszystko Ci się sprawdziło i zamiast podziękować wróżce na oficjalnej stronie wypisujesz głupoty na kafeterii Brawo dla Ciebie i osoby, która dziękuje Ci za to, że tak bronisz wróżki. Obie jesteście siebie warte, dwie żałosne ściemniary. Skoro wróżka ma takich obrońców, nie dziwi, że ten wątek jest taki mało wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka777 a jak z czasem było ? sprawdził ci się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę mój wpis o tym, że tak zaciekle Tatiana broni wrozki odebrałas jako pozytywny? To widocznie mój sarkazm trochę już się stępił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatianka 777 sprawdziło ci się jedno pytanie i to jest 95% wróżby???? To co Kalinowska godzinę odpowiadała Ci na jedno pytanie???? Śmiech na sali. A skoro prawie cała wróżba Ci się sprawdziła to o co Ty ją pytałaś? Kiedy będzie Wielkanoc? Czy weekend majowy? gość dziś 22:17 skoro to nie Ty jesteś autorem komentarza z podziękowaniem dla Tatianki pod jej pierwszym wpisem to po co się tu wtrącasz ze swoim komentarzem? Wątek ci si8ę zaciął i nie umiesz się odnaleźć? Widocznie za dużo głupot piszesz i nawet Kafeteria się zbuntowała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka777
Tak czas mi się sprawdził to znaczy w tej granicy bo czas wyszedł mi 3tyg-3 miesiące i dokładnie tak było dokładnie po 3 tyg .Ja pytałam o sprawy bieżące które mi na tamten czas interesowały . Pytałam konkretnie i odpowiedzi też były konkretne a przede wszystkim sprawdziło mi się . Nie sprawdziło mi się tylko 1 rzecz to co wyszło o zdrowiu .Tutaj liczę że się jednak to nie sprawdzi .Dodała jeszcze że na te chorobę śmiertelną obecnie choruje jeden z moich rodziców i niestety trafiła w samo sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×