Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość Jola84rocznik
Kto inteligentny wie o co chodzi.A dzieci kafeterii niech się nadal bawią.Może kiedyś dorosną i ktoś ich też zacznie bezpodstawnie oczerniać w internecie .Mój komentarz był prawdziwą opinią.Kto chce sam się przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżki to ściema,ile trzeba mieć w głowie by z tego korzystać:P A potem robić pokrzywdzoną że coś się nie sprawdziło!!!! Litości!!!!!!! Chcesz byśmy Ci tu współczuli czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izachcecośnapisać
Mnie się akurat Beata Kalinowska sprawdziła.Tylko czas był inny niż podała.Miało być do 12tyg a było po 15tyg.Ale oprócz czasu wszystko się sprawdziło.W sumie czas przybliżony mi się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjabezrejestracji
Od stycznia 2017 miałam 3 wróżby ; -styczeń 2017 -sprawdzalność 100% -marzec 2017-sprawdzalność 80% -sierpień 2017 -sprawdzalność 100% Jestem pod wrażeniem pani umiejętności :) Pozdrawiam ps.Moja opinia jest na stronie internetowej w dziale opinie,można sprawdzić jak ktoś nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszni jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżby to grzech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWróżkaZębuszka
Komu powróżyć ? Pisać pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWróżkaZębuszka
U mnie macie za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię by taka wróżka pisała komentarze.Ktoś kto to sugeruje za wszelką cenę chce jej zaszkodzić . Nie napisze swojej opinii a była by na PLUS bo zaraz ktoś to podważy.Obserwuję panią Beatę na Facebook i tam jest mnóstwo opinii pozytywnych,pisanych z konta osób z imieniem i nazwiskiem.I dla mnie takie opinie są wiarygodne a nie jakaś pani jako anonim chce udowodnić że ktoś jest oszustem.Tutaj jest już przecięcie po całej linii!!! Jak może pani nazwać oszustem kogoś kto ponad 20lat stawia karty?Kto pisze że stronie że też się myli itp.Czuje się pani zawiedziona?Rozgoryczona i pewnie w sten sposób wylewa pani swoje żale i frustracje.Kto ma rozum zrozumie i wie że to prowokacja.A osoby które naprawdę szukają prawdziwych opinii na temat Beaty Kalinowskiej,odsyłam na jej stronę internetową oraz jej facebook.Możecie też do niej napisać zadzwonić(ja często piszę na Viber +48 518 945 653)By się przekonać co to za osoba.Bo na wróżby trzeba się zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zdam do następnej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWróżkaZębuszka
Zdasz jak się zaczniesz uczyć:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym wróżby traktować z nutką dystansu :) Kto chce niech korzysta ale niech wie że karty to ewentualność a nie pewniak.Kto mimo to korzysta ten zdaje sobie sprawę z ryzyka.Może się sprawdzić ale nie musi :) Jednak wiem że są wróżki które same mówią co było,co jest.I to są osoby z darem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaMojaOpiniaPrawdziwa
Czytam tu wpisy i pierwsze co mi się nasunęło że ktoś specjalnie pisze tak by pogrążyć tę wróżę.Ja korzystałam z niej 2 razy.Na początku robi rozkład i sama mówi co widzi Potem się pyta czy się z tym zgadzam,kiedy potwierdzam kontynuuje wróżbie. Żadnych informacji nie wyciąga bardzo dużo mówi od siebie. Pod koniec stosuje te doradztwo i bardzo dobrze umie doradzić. Jest lepsza niż psycholog wiem co mówię bo chodziłam i psycholog przez 3 lata nie pomógł mi tak jak ona. I jak czytam ten komentarz tej osoby która ją za to krytykuje to krew mnie zalewa,skoro tak piszesz to pewnie masz naście lat albo w głowie tyle. Ja mam ponad 40 lat i nigdy nie spotkałam lepszej wróżki niż Beata Kalinowska. Sprawdza się i dobrze imię doradzić pomóc. Nie jest nie omylna bo często pokazuje możliwości a my mamy wybrać jaki wariant wybrać.Jesli ktoś oczekuje takiej pomocy to zdecydowanie polecam Beatę Kalinowską. Jak ktoś szuka czegoś innego to niech szuka dalej. Dodam tylko że znam jeszcze kilka osób które korzystają z wróżb u Beaty Kalinowskiej i też są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wróżba Beaty Kalinowskiej sprawdziła.To było jeszcze z czasów forum ezoterycznego gdzie na jedno pytanie odpowiadała bezpłatnie (wiem teraz jest możliwość już tylko płatnych wróżb) To było z 8-10lat temu. To forum już nie istnieje ale tam były komentarze w tysiącach z czego 99,9% były pozytywne .Cześć tych komentarzy została przeniesiona na stronę internetową pani Beaty.Ale tylko część zresztą one mają napisane że zostały przeniesione z forum ezoterycznego.Dlatego dla mnie ta pani jest bardzo wiarygodna.Na forum wtedy było pytanie i jej odpowiedź a potem komentarz danej osoby.Może się komuś udać raz da czy trzy ale wróżby liczone w tysiącach? Wierzę że komuś mogło się nie sprawdzić,też tak może być ale by obrzucać od razu kogoś błotem jak to robi autorka tych negatywów to już przesada.I dziwi się że są osoby które piszą pozytywy! Jeśli ktoś robi to tyle lat i jest w tym dobry( nie jest nieomylny) Sama pani Beata pisze moja sprawdzalność 80-90%tak pisze na jej stronie a według mnie jest dużo większa. Wklejam tekst z strony Beaty Kalinowskiej "Nie każdy, kto pragnie wróżby może ją uzyskać. W niektórych sytuacjach informacje będą zablokowane i niczego się nie dowiemy. W innych może nie jestem odpowiednią osobą, a jeszcze w innych – nie jest to odpowiedni czas na wróżenie. Osoba która się do mnie zwraca powinna mieć tego świadomość .Jestem tylko człowiekiem i może zdarzyć się ktoś, kto nie do końca będzie zadowolony. Wróżba mówi o możliwościach wskazówkach drogowskazie ,pamiętajcie że wróżba nie zawsze mówi wprost dosłownie to co będzie ,czasami pokazuje tylko możliwości bądź podpowiada co ma być lub co masz zrobić .Wróżba jest pomocna wtedy kiedy ktoś umiejętnie z niej korzysta .Osoby które uważają że wróżka to wyrocznia nie powinny korzystać z wróżb bo to nie jest dla nich dobre . Jestem po to by pomóc komuś kto jest na to gotowy ,nie można pomoc komuś kto tego nie chce, nic na siłę .Każdy ezoteryk ma swoje metody pracy, kontaktu itp. Dlatego każdy szuka tej, która najbardziej mu odpowiada." Kto jest mądry sam zrozumie że ta wróżka jest bardzo uczciwa.Uprzedza informuję czyli wiem czego mogę się spodziewać.Chcę mieć 100% pewności to nie korzystam bo przecież zostałam o tym poinformowana. Mimo tej wiedzy decyduję się na wróżbę to wiem czego mogę się spodziewać.I pisząc potem te obelgi tej pani potem tak.Dla mnie to jawna prowokacja widać że osoba która pisze tutaj te negatywy za wszelką cenę chce pogrążyć te wróżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucjabezrejestracji 2018.05.20 Od stycznia 2017 miałam 3 wróżby ; -styczeń 2017 -sprawdzalność 100% -marzec 2017-sprawdzalność 80% -sierpień 2017 -sprawdzalność 100% Jestem pod wrażeniem pani umiejętności usmiech.gif Pozdrawiam ps.Moja opinia jest na stronie internetowej w dziale opinie,można sprawdzić jak ktoś nie wierzy. Miałaś tyle wróż na przestrzeni tak, krótkiego czasu i TA CU7DOWNA WRÓŻKA NIE ZWRÓCIŁA CI UWAGI ŻE ZA CZĘSTO STAWIASZ KARTY??? Żenada, pod negatywem znów w krótkim czasie pełno pozytywów, i te same argumenty "piszesz negatyw bo chcesz pogrążyć dobrą wróżkę" Kto normalny wyciąga takie wnioski po jednym negatywie? Pozdrawiam Panią Kalinowską i jej asystentkę. Ja miałam wróżbę w styczniu 2017, która miała się sprawdzić do połowy roku, minęło półtora i nadal nic. Dodam, że w mojej wróżbie nawet teraźniejszość się nie zgadzała. Popieram osobę, która napisała żeby samemu sprawdzić. Ponadto nie polecam wróżby z omówieniem tylko konkretny rozkład. Omówienie przypomina pogaduszki z koleżanką przy kawie, a nie konkretne doradztwo. Przynajmniej tak było w moim wypadku. A co do komentarzy pozytywnych na stronie wróżki - zauważyłam, że wiele jest wpisanych zaraz po wróżbie i odnosi się do samej rozmowy, a nie do sprawdzalności czy trafności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.20 dla mnie takie opinie jak twoja są najmniej wiarygodne i do tego nachalne wklejanie numeru telefonu i wykrzykniki. Przypominam, że ty swoją opinię tutaj też napisałaś jako anonim więc czym ona się różni od tej negatywnej? Ty jesteś bardziej wiarygodna, bo piszesz pozytywnie? Logika przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GabrysiaMojaOpiniaPrawdziwa 2018.05.21 Kalinowska jest również psychologiem więc być może zamieniłaś gorszego psychologa na lepszego. Ja wybierając wróżbę u Kalinowskiej oczekiwałam wróżby, a nie porady psychologicznej. Niestety wróżba jak na razie się nie sprawdziła. Czekam 5 miesiąc, miała się sprawdzić w przeciągu 8-10 tygodni, a minęło już prawie dwa razy tyle czasu tj. 21 tygodni. Rozumiem, że mogą być czasowe przesunięcia ale między 2 miesiące a pół roku jest jednak znacząca różnica. Korzystałam na przełomie 5 lat z różnych wróżek mniej więcej raz-dwa razy w roku, jak do tej pory żadna z "topowych" i "polecanych" nie przewidziała mojej przyszłości nawet w 20%, głównie potwierdzały przeszłość, ale co do przyszłości niestety nie miały racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.20 wróżki to ściema,ile trzeba mieć w głowie by z tego korzystaćjezyk.gif A potem robić pokrzywdzoną że coś się nie sprawdziło!!!! Litości!!!!!!! Chcesz byśmy Ci tu współczuli czy jak? umiesz czytać ze zrozumieniem? Pytanie jest wyraźne kto był u Kalinowskiej i jakie ma odczucia. Nikt nie oczekuje współczucia, ani nie zgrywa pokrzywdzonej . jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby wyciągać takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś GabrysiaMojaOpiniaPrawdziwa 2018.05.21 Kalinowska jest również psychologiem więc być może zamieniłaś gorszego psychologa na lepszego. Ja wybierając wróżbę u Kalinowskiej oczekiwałam wróżby, a nie porady psychologicznej. Niestety wróżba jak na razie się nie sprawdziła. Czekam 5 miesiąc, miała się sprawdzić w przeciągu 8-10 tygodni, a minęło już prawie dwa razy tyle czasu tj. 21 tygodni. Rozumiem, że mogą być czasowe przesunięcia ale między 2 miesiące a pół roku jest jednak znacząca różnica. Korzystałam na przełomie 5 lat z różnych wróżek mniej więcej raz-dwa razy w roku, jak do tej pory żadna z "topowych" i "polecanych" nie przewidziała mojej przyszłości nawet w 20%, głównie potwierdzały przeszłość, ale co do przyszłości niestety nie miały racji. Właśnie dlatego ci się nie sprawdza bo jesteś z TYCH co latają po wróżkach !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo !!!!! jak zwykle te same śpiewki że to ta wróżka ,tak bo ona nie ma co robić ale mniejsza z tym. Kobieto ewidentnie chcesz jej zaszkodzić a sama przyznałaś się że latach po jak to nazwałaś "topowych " wróżkach . I nie dziwi cię ten fakt że u innych się one sprawdzają u ciebie nie? Ja bym na twoim miejscu dała sobie spokój bo tylko się sama pogrążasz . Widać że chcesz jej zaszkodzić !!!! Po co drążysz ten temat !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.21 Zastanawiam się nad jednym jesteś samą Beatą kalinowską czy jej asystentką. W moim odczuciu osoba, która pisze te negatywy opisała konkretną sytuację, która została "wywróżona" i z biegiem czasu się nie sprawdziła. Dla mnie to jest konkret większy niż pisane na jedno kopyto pochwały i sugerowanie, że jednym negatywem można zaszkodzić tak świetnej wróżce z długoletnim stażem. Nie ośmieszaj się takimi wpisami. Poza tym skoro jak twierdzisz Beata kalinowska ostrzega, że wróżba może nie wyjść, bo "nie jest to odpowiedni czas na wróżenie", albo istnieją inne przyczyny czy blokady i nie każdy może otrzymać wiarygodną wróżbę, dlaczego nie uprzedza o tym po rozłożeniu kart? Wiem, że uczciwe wróżki tak robią. Raz miałam sytuację, że wróżka mi powiedziała, że nie postawi mi wróżby, bo energia jest zaburzona i wróżba wyjdzie niewiarygodna. Skoro Kalinowska jest taka świetna dlaczego o tym uczciwie nie mówi? To na pewno bardziej by ją uwiarygodniło niż te lizusowskie komentarze i forumowe gównoburze. Jeśli ktoś wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze z nadzieją na prawidłowo wykonaną wróżbę, a potem mu się nie sprawdza moim zdaniem ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie i to według mnie nie jest, jak mówisz gruba przesada, tylko subiektywna opinia. Jeżeli ktoś po wykonaniu usługi czuje się oszukany, bo nie sprawdziło się to co usłyszał, to ma prawo o tym powiedzieć, a przeklejanie fragmentów ze strony internetowej wróżki i dorabianie do tego grubej ideologii nie mającej nic wspólnego z konkretnym przypadkiem, nie ma żadnego sensu i według mnie jest właśnie grubą przesadą. Tak jak Ty uważasz tę oszukaną za jawną prowokatorkę, tak ciebie inna osoba może uznać za niewiarygodną lizuskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [23:01} Jeżeli Twoim zdaniem ktoś kto w ciągu roku robi dwie wróżby "lata po wróżkach" to znaczy, że jesteś jeszcze bardziej żenująca niż wskazują na to Twoje komentarze. Skąd wiesz, że osoba pisząca o wróżkach i ta od negatywnej opinii to ta sama? Po co robisz z siebie głupka i drążysz temat. Może lepiej idź do Kalinowskiej niech za 140 zł doradzi jak nie zrobić z siebie idioty na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie może też wmówisz że ja wróżka ? Uprzedzę Cię ale się mylisz . Miałam okazję poznać tę panią osobiście (nie wróżyła mi ) ale widziałam wiele osób którym pomogła i oni byli jej dozgonnie wdzięczni .To były osoby które naprawdę potrzebowały pomocy .Nie twierdzę że się nie myli ,wręcz przeciwnie ona o sobie myśli że też może się mylić i nie jest wstanie pomoc każdemu . Według mnie dziewczyno ty masz jakiś problem. Gdybyś napisała tylko ten pierwszy komentarz pewnie bym uwierzyła że jest to niezadowolona klientka ale jeśli ty za wszelką cenę próbujesz tutaj ją szkalować ,tak jak byś za wszelką cenę próbowała ją zniszczyć . Widać masz w tym swój cel . Nigdy bym nie korzystała z opinii z kafeterii .Sprawdzałam tutaj opinie mojej Yotuberki i mimo 300tyś subskrybcji tutaj też jest mieszana z błotem . Ty się dziewczyno ogarnij !!!!! Wróżki często mówią kto lata od wróżki do wróżki temu się nie sprawdza .Wiec to wynik przesadzenia z wróżbami . ps.pani Beata bardzo fajna kobieta z sercem i ona naprawdę chce pomagać ale jak ktoś ma lat 18 to nie dziwi mnie takie podejście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co krzyczysz i się tak irytujesz Kalinowska Ci płaci za wstawianie pozytywów, bo jak na fakt, że jak napisała "mniejsza z tym", to bardzo się poirytowałaś byle gównem, że tak to obrazowo ujmę. I to jest właśnie dowód, że te pozytywne opinie piszę jedna i ta sama "zadowolona klientka". Brawo, tak się demaskuje prowokatorów. Nie wspomnę już, że dziewczyna od negatywnej oceny napisała, że sytuacja już się rozwiązała i że już na wstępie Kalinowska ją źle zinterpretowała, więc nie rozumiem dlaczego według ciebie oczernia kalinowską i chce jej zaszkodzić? Następnym razem przeczytaj wątek ze zrozumieniem i dokładnie, zanim zrobisz z siebie głupka w kolejnej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystałamAledostałamZwrot
przypadkowo trafiłam na opinie o pani Beacie. pozwólcie że i ja wrażę swoją opinie.będzie inna nisz wasze. zapisałam się na wróżbę w tamtym roku.godzinna pełna sesja .przed pani Beata mówiła to co pisze na stronie że my sami mamy wpływ na to ile się nam sprawdza a karty to wskazówka ,jednak dodała że obecna sytuacja MUSI się pokrywać bo to już było.pierwszy rozkład co samo wychodzi ,pokazuje dotyczące związku .kiedy powiedziałam że sytuacja się nie pokryła ,wróżka przerwała wróżbę i powiedziała jeśli karty źle pokazują to co było czy jest to znaczy że nie mam mieć wróżby i ona zwraca całą sumę.I tak było zwróciła mi całą sumę.dodam że trafiłam do niej z polecenia bo koleżanki są bardzo zadowolone i im wszystko się sprawdza.dlatego uważam że ta wróżka jest uczciwa bo nie musiała a zwróciła pieniądze . dziwi mnie wpis tej pani która usilnie próbuje tę wróżkę oczernić .czemu nie przerwałaś tej wróżby ? ona zawsze pyta czy zgadzasz się z tym co karty same pokazały ,moje wszystkie koleżanki też to potwierdzają że zawsze o to pyta . dodam że wtedy kiedy miałam u niej wróżbę byłam dzień po wróżbie u innej wróżki i pewnie to miało wpływ na moją wróżbę .za jakiś czas znów spróbuję ,mam nadzieję że teraz będą chciały pokazać moją przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś [23:01} Jeżeli Twoim zdaniem ktoś kto w ciągu roku robi dwie wróżby "lata po wróżkach" to znaczy, że jesteś jeszcze bardziej żenująca niż wskazują na to Twoje komentarze. Skąd wiesz, że osoba pisząca o wróżkach i ta od negatywnej opinii to ta sama? Po co robisz z siebie głupka i drążysz temat. Może lepiej idź do Kalinowskiej niech za 140 zł doradzi jak nie zrobić z siebie idioty na forum. Przecież wiadomo że to jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro nigdy nie korzystałabyś z opinii na kafeterii - po co wyrażasz tu swoją i niepotrzebnie się męczysz i tak, w myśl twojego rozumowania, nikt z niej nie skorzysta. Nie mieszaj Youtuberek z wróżkami, bo to nie ma nic do rzeczy. 300 tyś subskrypcji dla mnie znaczy tylko tyle, że ktoś jest popularny i nie ma to nic wspólnego z tym czy to co mówi jest mądre, albo zgodne z prawdą. Więc może lepiej sama się ogarnij i zastanów nad tym po co piszesz komentarze i co chcesz w nich udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W końcu pomału pokazujesz swoją prawdziwą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj widać że kogoś tu zazdrość ściska :D hejt zawsze robią ci co nic nie osiągneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedziałam że Kalinowska to twoja koleżanka :P a może podasz twoje nazwisko :P ja bym np nie chciała by ktoś na forum po nazwisku do mnie pisał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×