Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie dziecinadą jest łażenie do wróżek, płacenie im grubych pieniędzy za bzdury, które wygadują, a potem czekanie w nieskończoność na wróżbę i dopasowywanie każdego wydarzenia z danej sytuacji pod usłyszaną wróżbę, a jak się nie sprawdza, albo ewidentnie jest inaczej to dalsze czekanie na spełnienie słów wróżki i wmawianie wszystkim dookoła, że wróżka jest świetna, tylko trzeba poczekać aż się sprawdzi to co powiedziała, zamiast przyjąć na klatę to co się dzieje w życiu i próbować to zmieniać własnymi siłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej nie korzystać z takich usług i nie będziecie narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej nie korzystać z takich usług i nie będziecie narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę osobie z pierwszego komentarza. Skoro 70% wróżby się nie sprawdziło, a pozostałe 30% nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się sprawdzi to jaka jest wiarygodność Kalinowskiej? I gdzie ta 100% sprawdzalność, o której piszecie? Fakt, że "nie zauważyła w kartach", że związek chłopaka z inną już nie istnieje i dodatkowo opowiadała klientce o jego ślubie z tą właśnie dziewczyną, to ewidentna wtopa Kalinowskiej, a nie jakaś tam drobna pomyłka, co próbujecie sugerować. Ewidentny brak profesjonalizmu i to u wróżki z tak dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do zamknięcia !!!! Rozum macie ? Kto chce skorzysta kto nie chce to nie skorzysta i już a nie potem płaczecie nad sobą tutaj . Każdy ma prawo własnej opinii .Bo każdy człowiek jest inny ,jednemu ta wróżka pomoże i będzie korzystał latami innemu nie pomoże i po pierwszym razie więcej nie skorzysta . Taka jest prawda a pytać o opinie innych nie jest wiarygodne bo tu każdy poważa opinię każdego wiec jaki to ma sens . I najważniejsze (czego tu na forum nie ma ) szacunek do drugiej osoby .Jeśli ktoś ci wróżył miej szacunek bez względu na to jaką masz opinię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś już śmieszna z tym podawaniem się za inne osoby które stoją przeciw Beacie Kalinowskiej . Każdy kto czyta ten wątek że cały czas jest to autorka tego pierwszego komentarza Nie masz już dosyć tego? Oby Ciebie ktoś tak też nie potraktował kiedyś . Widzę że masz w tym dużo radości :) Współczuję ci kobieto . Współczuje też tej wróżce że przychodzi jej pracować z takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do zamknięcia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal pod tymi postami będziesz pisała te komentarze w tym samy stylu ,TYLKO POTWIERDZISZ że twoja opinia nie jest prawdziwa a działasz na szkodę TEJ OSOBY !!!!!! i próbujesz komuś zrujnować opinię .Przecież gołym okiem widać że negatyw pisze jedna i ta sama osoba .Nawet komentarze w style ja wierzę w te opinię . TEMAT DO USUNIĘCIA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy jeszcze napiszesz"TEMAT DO USUNIĘCIA" głupia jesteś i nie rozumiesz swoich własnych wpisów, że musisz je tyle razy powtarzać? Tylko potwierdzasz tym, że za wszelką cenę stoisz po stronie Kalinowskiej i piszesz te pozytywne wpisy. Mierzysz wszystkich miarą swojej głupoty. Jakie to żałosne. mam nadzieje, ze w końcu trafisz do właściwego lekarza, zamiast do kolejnej wróżki. Zdrowia życzę, PSYCHICZNEGO, przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pokazuje przykład Beaty kalinowskiej na głupocie ludzkiej w tym kraju można bardzo wiele zarobić i sądząc po wpisach na tym forum jeszcze długo to się nie zmieni. Wróżki i inne "czarownice" istnieją, bo ludzie chcą im płacić i im wierzą. Psycholodzy i psychiatrzy jeszcze długo nie będą bezrobotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale '' temat do uśnięcia'' pisze jedna i ta sama osoba ..jak również te komentarze, że ktoś ''drąży temat" i narzeka. Kto kumaty to wie kto to pisze :-) nie trzeba polonisty, jak to ktoś napisał, żeby po stylu pisania zauważyć kto tak broni :-)a po drugie ... to już nie można napisać, że się nie sprawdziło, skoro tak było? same hymny pochwalne mają być? skoro się sprawdza 80-90% jak tam ktoś pisał, to może 10% ktoś będzie niezadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat do usunięcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kto kumaty wie ze te negatywy też pisze jedna i ta sama osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywy to też ta sama forma wypowiedzi czasem trochę zmieniana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie po przeczytaniu pierwszego posta opinii było to wiarygodne ale teraz po przeczytaniu całości ta opinia już dla mnie nie jest wiarygodna . Na przekór postanowiłam się zapisać do tej pani i sama wyrobię sobie opinię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się sprawdza 80-90% jak tam ktoś pisał, to może 10% ktoś będzie niezadowolony Odp; Gdybyś poprzestała na tym pierwszym poście twoja opinia była by wiarygodna ale pisząc te kolejne straciłaś już na wiarygodności .Teraz jestem pewna że żadna z ciebie klientka tylko jesteś konkurencją bo tylko one piszą w ten sposób tutaj o wróżkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że to konkurencja przecież tak się robi z najlepszymi a ludzie głupi i idą potem do takiej wróżki z forum gdzie tylko znają adres e-mail i numer konta i nic poza tym .A tu są tak wychwalane . Ta pani ma odwagę podpisywać się imieniem i nazwiskiem a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litości z ta konkurencją.. wrzuć na luz dziewczyno.. ktoś napisał,że się nie sprawdziło( swoja opinie -wolno mu) a tu od razu ..oczerniasz taka wróżkę, zło wróci , konkurencja :-) litości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe forumowe pieprzenie głupot. Wszyscy piszą jedno i to samo w koło, to może w ogóle ten wątek prowadzi ta sama osoba, która pisze i pozytywy i negatywy? "Na przekór zapisałam się do tej wróżki żeby samemu sprawdzić". Na przekór komu?, samej sobie? Naprawdę aż tak głupia jesteś? Skoro nigdy u niej nie byłaś po co się udzielasz w wątku, w którym ktoś prosi o opinie o wróżbach tej Pani, przecież jak sama udowadniasz, nie masz na ten temat nic do powiedzenia. I tak samo wiarygodne są te inne wypisujace pozytywne opinie. Niestety gołym okiem widać, że negatywy się różnią, a pozytywy ciągle wkoło to samo. I właśnie z takich głupich lasek żyją takie wróżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości kobieto !!! Raz napisałaś że się nie sprawdziło i na tym koniec po co ty to piszesz tyle razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pozytywy są różne a negatywy cały czas mówią o tym pierwszym komentarzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżki z forum mają słabo więc trzeba kogoś wykosić . Jak to się tu często zdarza by potem podawać się za niezadowoloną klientkę .Nic nowego > Według mnie karma wróci niszcząc kogoś TY zniszczysz siebie . Co robimy komuś do nas wraca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinowska jest świetna a kogoś to niestety boli i to bardzo . Ja mam dwa spostrzeżenia ; *Albo to pisze konkurencja z zazdrości *Albo ktoś komu się coś nie sprawdziło i on ma żal bo jemu się nie sprawdziło (tylko opinia to jedno a mieszanie kogoś z błotem to drugie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Pozytywy są różne a negatywy cały czas mówią o tym pierwszym komentarzu . Czy wy zamiast mózgu macie gnój? Skoro tylko jeden i to pierwszy komentarz jest negatywny, to do czego mają się odnosić osoby, które się z nim zgadzają. Do wypocin ludzi, którzy się tu udzielają od 4 stron, a na końcu się przyznają, że jeszcze nie korzystali z wróżb tej Pani? Obrońcy Kalinowskiej coraz bardziej pokazują kim są i jakie mają intencje. Do obrońców Kalinowskiej mam pytanie: Który Guru was nauczył, że karma wraca, bo klepiecie ten slogan jak zardzewiałe kataryny w każdym temacie dotyczącym wróżek na tym forum. Jak widać jeden negatywny komentarz tak bardzo komuś wadzi, że już cztery strony broni wróżkę i to coraz bardziej nieudolnie. Jak już brakuje racjonalnych argumentów, to się zaczyna: jak jesteś niezadowolony - to oczerniasz, kłamiesz, szkodzisz, jesteś konkurencją i karma do Ciebie wróci. Jak jesteś zadowolony - to oczywiście święta prawda i 100% racji. Ja mam inne spostrzeżenie na tym forum siedzą sami emeryci, albo bezrobotni, bo kto normalny wypisuje głupoty na forum po nocach, a potem od samego rana pitoli o tym samym? Ani emerytów, ani bezrobotnych nie stać na wróżby Kalinowskiej - za wysokie stawki, więc prawdopodobnie, nikt z tych chwalących nigdy u Niej nie był. Co już zresztą ktoś swoim szczerym wpisem udowodnił stwierdzając, że dopiero pójdzie i sprawdzi. Jak trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby usilnie ciągnąć temat, o którym się nie ma pojęcia? Kto tak robi? Jedynie Kretyni i Idioci i to udowodniliście swoimi jałowymi dyskusjami w tym miejscu. Szkoda, że nikt nie zauważył, że im więcej takich niewiarygodnych obrońców tym gorzej dla wróżki i opinii o jej wróżbach. No cóż, bawcie się dalej w swoim grajdołku, skoro nie macie nic lepszego do roboty śmieszni małostkotwi ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Litości kobieto !!! Raz napisałaś że się nie sprawdziło i na tym koniec po co ty to piszesz tyle razy Po co się odzywasz skoro nic nie wnosisz do dyskusji? Najpierw jak jakaś jebnięta, pisałaś w kółko, że karma wraca, potem, że temat do usunięcia, a teraz prosisz o litość, bo czytasz w kółko to samo? Skoro wkoło to samo piszesz to w koło to samo czytasz. nikt Ci nie każe tu być nie podoba się to opuść forum, a nie podburzasz dyskusję jak debilny, hejter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinowska jest świetna - dla głupich, naiwnych dziewczynek, które zamiast rozwiązywać swoje problemy z każdym gównem latają do wróżki. Wróżki lubią takie bezmózgie paniusie - dzięki nim mają za co żyć. Dlatego ten jeden negatywny komentarz tak kogoś zabolał, że aż musiał na czterech stronach forum gówno rozlać, w którym teraz wszystkie się tarzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzycie we wróżby byle wróżki, odwołujecie się do boga i pierdolicie, że karma wraca. Czy Wy w ogóle rozumiecie w co wierzycie, czy od tych wróż już wam się wszystko w tych zrytych łbach pojebało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.14 Wróżka Beata Kalinowska kto był jakie odczucia ? Po przeczytaniu całego wątku mam jedno odczucie nie warto zadawać na forum takich pytań, bo nigdy nie uzyskasz wiarygodnej odpowiedzi. Ja w odróżnieniu od wielu osób piszących w tym temacie miałam wróżbę u Beaty Kalinowskiej. Wiem jak ona wyglądała i czy mi się sprawdziła czy nie. Wiem też, że nie muszę się tą wiedzą dzielić publicznie tylko po to żeby sobie poprawić samopoczucie, a innej osobie dokopać. A od jakiegoś czasu tylko temu służy rozwijanie tego tematu w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tego nie umiem zrozumieć ,chcecie to korzystajcie ale po co potem tutaj piszecie te bezsensowne opinie nie chodzi mi czy pozytywy czy negatywy nawet nie chodzi o tę wróżkę lecz ogólnie o takie usługi .Chcesz wiarygodnej opinii zasięgnij opinie koleżanki znajomej kogokolwiek komu ufasz i jest dal Ciebie wiarygodny a nie szukaj opinii na forum. Postawa za wszelką cenę udowodnienia czyjegoś błędu dla mnie to ktoś prostacki . W życiu korzystam z wielu usług od ezoterycznych ,lekarskich ,fryzjerskich itp z różnym skutkiem jednak do głowy by mi nie przyszło by potem te osoby opisywać w internecie ,tym samym kiedy kogoś szukam sugeruję się opinią koleżanek ,znajomych czy rodziny . Od razu dodam że korzystałam z wróżb u pani Beaty wiec proszę tego nie kwestionować .Nie będę pisać opinii bo zaraz ktoś mnie tu obrazi ,ktoś czyli pani która za wszelką cenę chce zaszkodzić tej pani.Myślę że z mojego tekstu idzie wywnioskować jaka ta opinia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×