Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
korzystałamAledostałamZwrot dziś przeczytaj wątek od poczatku to się dowiesz dlaczego nie przerwała wróżby. Dziewczyna niezadowolona z wróżby wyraźnie napisała, że w momencie kiedy wróżbę miała fakty nie wyglądały już tak jak opisywała je p. Kalinowska, ale dziewczyna o tym nie wiedziała, i jak sadzę dlatego nie przerwała wróżby. Dowiedziała się po fakcie i po rozmowie z chłopakiem na którego stawiała wróżbę i dlatego dziś wie, że wróżba się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniesławianie, szczególnie w Internecie, to łatwy i tani sposób na niszczenie reputacji i narażenie na utratę zaufania atakowanych osób fizycznych, a przede wszystkim podmiotów gospodarczych. Zdając sobie sprawę z tego jak dotkliwe mogą być publiczne oszczerstwa, a także jak duży jest wymiar negatywnych skutków gospodarczych obraźliwych stwierdzeń kierowanych pod adresem firm, oferujemy profesjonalną pomoc ofiarom zniesławienia. Dowiedz się czym jest zniesławienie i poznaj swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj widać że kogoś tu zazdrość ściska smiech.gif hejt zawsze robią ci co nic nie osiągneli naciągacz zawsze będzie słodził, oszukany napisze prawdę, bo nie ma nic do stracenia, w przeciwieństwie do naciągacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież ty jesteś autorką tego wpisu :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagle, w ciągu jednej godziny pojawiło się tu wiele "przypadkowych osób" z pozytywnymi opiniami i nawet specjaliści od zniesławienia..... Dziwne.... Mądry sam wyciągnie wnioski, a reszta będzie miała kolejny darmowy ubaw i okazję do hejtu. Dobranoc wszystkim wzburzonym i oburzonym, życzę kolorowych snów i samych pozytywnych wróżb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że ja sławna nie jestem :P a tobie autorko no cóż żal mi cię .Czujesz się lepiej z tym obrażaniem innych ? Po co drążysz ten temat? Ty nie chcesz napisać opinii tylko zaszkodzić tej pani !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pojawiło się wiele osób i tylko jedna osoba która za wszelką cenę chcę pogrążyć wróżkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie zajrzysz za kilka dni jak temat ucichnie by znów trochę obrzucić błotem wróżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Przecież ty jesteś autorką tego wpisu usmiech.gifjezyk.gif A Ty jesteś autorką tych "pozytywnych komentarzy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Racja jednego pozytywnego tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna negatywna opinia i trzy strony hejtu, aż dziwne, że tak dobra wróżka potrzebuje aż tylu obrońców..... Drogie gimbuski zastosujcie się do swojej rady i "przestańcie drążyć temat", bo jutro do szkoły nie wstaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę temat obserwować :) Ciekawe za ile dni autorka wróci znów by na nowo podważać wiarygodność wróżki :) Sprostuję ja wierzę w twoja opinie że się nie sprawdziło (przecież tak mogło być,wróżki genialne przecież nie są ) Mnie się tylko nie podoba to że ty z uporem maniaka teraz chcesz ją oczernić .Wybacz ale tyle zadowolonych osób i ty jedna nie zadowolona chyba o czymś świadczy . Wiem jak może się czuć taka osoba .Mój tata wiele lat pracy jako lekarz zawsze skłonny do pomocy wiele zadowolonych pacjentów a pojawiła się jedna która wyraziła złą opinię i teraz to się na nim odbija .Dlatego tak mi się nie podoba co ty robisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rano do gimbusy trzeba iść :D ale dobra z ciebie wróżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dobra wróżka ma obrońców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na FB tej Pani : 20 lat doświadczenia i tylko 660 obserwujących...... Pod postami nie ma żadnych komentarzy dotyczących wróżb tylko same odniesienia do konkretnego posta.... Nie ma możliwości wystawienia oceny za wróżbę, tak jak ma to miejsce na innych stronach i żadne takie oceny się nie wyświetlają, faktycznie wielka wiarygodność. Nie uważam, że tylko jedna osoba jest niezadowolona, sądzę, że inni nie chcą pisać, żeby nie zostać oblanym gównem, które leje się tu od 3 stron z postów "zadowolonych" osób, a potem macie obiekcje, że opinie na kafeterii są niewiarygodne. Jedynie słusznie zadowoleni potrafią skutecznie zaszczekać tych z odmiennym zdaniem. Podejrzewam, że wielu z nich nigdy nie miało styczności z wróżbami Beaty Kalinowskiej. gość dziś tak rano do gimbusy trzeba iść smiech.gif ale dobra z ciebie wróżka Nikt tak nie napisał. Jeżeli z takim samym zrozumieniem interpretujesz wróżby, to nie dziwię się, że zawsze wszystko Ci pasuje, czytasz to co chcesz i słyszysz to co chcesz, a nie to co ktoś faktycznie mówi i pisze. gość dziś gość wczoraj Dobra wróżka ma obrońców smiech.gif jeżeli wszyscy są pokroju tych, którzy tutaj pisali, to szczerze współczuję tej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiarygodność wróżki sprawdza się trafnością jej przepowiedni, a nie obserwowaniem tematu. Tak jak Ty twierdzisz, że jedna niezadowolona osoba, próbuje oczernić bardzo dobrą wróżkę, tak ja, po przeczytaniu całego wątku mogę stwierdzić, że broni jej, z uporem maniaka, jedna i ta sama osoba. Te same argumenty, te same stwierdzenia i nawet ta sama nieudolna obrona, jak już nie wiedziała co napisać to w co drugim poście rzucała tekst "po co drążysz temat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że wróżki w tym kraju koszą taką kasę. Wystarczy poczytać wątek, żeby stwierdzić jaki jest poziom intelektualny ich klientek i jak niewiele trzeba, żeby każda wróżba się sprawdziła. Jak trzeba być zaślepionym własną głupotą, żeby wypisywać takie brednie i nawet nie przeczytać wypowiedzi wyżej, nie mówiąc już o całym wątku. Jak można wytykać komuś, że robiąc dwie wróżby w ciągu roku "ciągle lata do wróżki", a stronę wcześniej przyklaskiwać osobie, która robi wróżbę co 3 miesiące, bo jednej się sprawdziło, a innej nie. Jedna osoba napisała negatywną opinię to się zleciały gimnazjalistki, zgorzkniałe hejterki i stare dewoty i dalej wypisywać bez ładu i składu co im ślina na język przyniesie. Byle głośniej, byle więcej i bardziej bez sensu, znalazły się wielkie znawczynie wróżenia i obrończynie wróżek, co tarota na oczy nie widziały i nie potrafią odróżnić przepowiedni od psychologicznego bełkotu, wnioskując po wypisywanych tu bezsensownych komentarzach. No ale cóż ludzie mają różne hobby jedni zarabiają pieniądze, inni czytają książki, jeszcze inni oglądają telenowele, a niektórzy bełkoczą po forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tych negatywów ,krytykujesz poziom tych co korzystają i są zadowoleni a ty przecież też korzystałaś tylko ty jesteś nie zadowolona i teraz swój żal przelewasz na wróżkę .A wystarczy wejść na stronę i poczytać komentarze że czas jest trudno określić .Poza tym poczytaj ile osób pisało że myśleli że wróżba się już nie sprawdzi bo wszystko poszło w innym kierunku a sprawdziła się tylko że późnij.Wiec twój poziom pokazuje jak ty w to wierzysz że musi tak być na 100% Mnie wystarczy że dużo mi się sprawdza i mam świadomość że to ja decyduje a karty tylko mi podpowiadają .Proszę nie obrażaj innych którzy wiedzą czym jest wróżba i jak do niej podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś {Nie dziwię się, że wróżki w tym kraju koszą taką kasę. Wystarczy poczytać wątek, żeby stwierdzić jaki jest poziom intelektualny ich klientek i jak niewiele trzeba, żeby każda wróżba się sprawdziła.} Tym wpisem widać że obrażasz ludzi oraz co przez ciebie przemawia .Zazdrościsz komuś kto zarabia ,komu coś się udało .Nie zejdę na twój poziom ale przestań obrażać innych i obrzucać kogoś błotem .Wyrażenie opinii to jedno a to co ty tutaj teraz robisz to drugie .Tak jak ktoś wyżej napisał pierwsza byłaby wiarygodna gdybyś usilnie nie pisała tych wpisów obrażających wróżkę oraz osób które korzystają z jej wróżb .Widać że twoje problemy były błahe .Każdy kto jest na zakręcie bardziej potrzebuje wsparcia czy doradztwa a nie co mnie spotka to sprawa drugo rzędna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek sam jest kowalem swojego losu :) a wróżka może być miłym dodatkiem tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś mając problemy i będąc na zakręcie wybiera wróżkę zamiast psychologa, psychiatry czy innego lekarza sam sobie wystawia świadectwo. Dla mnie pierwsza opinia jest najbardziej wiarygodna z wszystkich, nawet tych pozytywnych, bo jest o czymś i odnosi się do konkretnej wróżby. Jak można zachwycać się wróżką u której nie robiło się wróżby, ale się ją wychwala, bo to miła kobieta? Przecież oceniamy trafność przepowiedni, a nie zalety tej kobiety. Nie dziwię się, że ktoś się zdenerwował i was podsumował, bo same wychodzicie na głupie w tych komentarzach i się o to prosicie. Jak Wam ktoś prosto napisał jakie głupie jesteście to nagle tekst "gdybyś nie pisała tych późniejszych wpisów to opinia byłaby wiarygodna" A gdzie były obrończynie Kalinowskiej przez pierwszy miesiąc gdy padło pytanie od założyciela tematu? Zleciałyście się tu dopiero po jednej negatywnej opinie i wywołujecie gównianą burzę o byle wróżkę. Jawnie nawołujecie do hejtu takimi wpisami gość wczoraj gość dziś pewnie zajrzysz za kilka dni jak temat ucichnie by znów trochę obrzucić błotem wróżkę a same oburzacie się za hejt. Jak napisał ktoś wyżej jaka wrózka, tacy klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie osoby jak ty to własnie najbardziej łatwowierne i najbardziej zadowolone klientki wróżek. W nieskończoność czekają aż wróżba się sprawdzi, bo nawet jak idzie w innym kierunku to przecież się sprawdzi, bo wróżka tak powiedziała. Nie przyszło Ci do głowy, że ludzie kładą karty na konkretny problem do rozwiązania tu i teraz i nie muszą czekać następnych dziesięciu lat, bo sytuacja rozwiązuje się w ciągu kilku miesięcy. I wtedy właśnie przychodzi czas weryfikacji wrózby z faktami. Jak rozumiem z pierwszego wpisu dziewczyna zweryfikowała wszystko dość szybko i nawet rozmawiała z osobą na którą stawiała wróżbę i dostała potwierdzenie, że sytuacja wygląda inaczej niż w przepowiedni. Kto jest na tyle naiwny, że po weryfikacji nadal czeka na spełnienie słów wróżki chociaż sytuacja już się rozwiązała. W ten sposób można czekać i łudzić się całe życie, czymś co nigdy nie nadejdzie. Chyba nie do końca na tym polega uczciwa wróżba. poza tym są tu osoby, które pisały, że według samej Kalinowskiej wróżba miała się sprawdzić do dwóch miesięcy czy do pół roku, a minęło już ponad półtora i nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się sprawdza Beata Kalinowska .Wybieram zawsze 10 minut i mam konkretną odpowiedz. Wróżba u mnie jest konkretna i rzeczowa.Ostatnio pytałam o pracę czy dostanę tam gdzie składałam papiery .Wróżka powiedziała tak ale się przypomnij bo papiery im się zapodziały .Zadzwoniłam i było tak jak powiedziała.Mam pracę i pani powiedziała mi że nie dali mi znać bo moje dokumenty się zapodziały .Wiec dla mnie jest konkretna i rzeczowa. Z tego co pamiętam godzina jest z doradztwem (a na stronie pisze co to jest to doradztwo) wiec pani z pierwszego komentarza sama sobie taki wariant wybrała a teraz się dziwi .Kto chce szybko konkretnie bez zbędnego gadania niech wybiera 10 minut.I tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinowska nie lubi mówić o czasie.Zawsze mówi że do tego z dystansem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety czasem to my wierzymy komuś bo chcemy w to wierzyć .A to wróżka mówiła prawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba która sobie wróży
Wróżka to nie Bóg i też się może mylić jak zresztą każdy z nas :) Kto z nas kto pracuje nigdy się nie pomylił??? Dlatego ludzie jeśli korzystacie z takiej pomocy to więcej dystansu a nie potem na forach wylewać swoje niezadowolenie . Ja też korzystam z wróżek ale nigdzie nie pisze opinii o nich .To był mój wybór .Sama wybieram z kogo korzystam .Jedne są lepsze drugie gorsze.Jednak nie wypisuje potem głupich komentarzy .Decydując się na wróżbę mam świadomość z czym to się wiążę ,a ja się decyduje . Dla mnie to takie dziecinne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba która sobie wróży
gość dziś Jesteś niesprawiedliwa .Ktoś kto jest w dołku szuka różniej pomocy byle sobie ulżyć lub pomoc .Mylisz się że każdy kto jest na zakręcie leci do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba która sobie wróży dziś myślę, że jeśli ktoś szuka konkretnej pomocy to wróżka jest ostatnią osobą, do której powinien iść. A jak widać po komentarzach dla niektórych jest pierwszą i jedyną wyrocznią. Dlatego potem powstają takie wątki z takimi wypowiedziami. Myślę, że za 140 zł naprawdę można znaleźć kompetentną osobę oferującą profesjonalną pomoc, zamiast telefonicznej wróżki. Pani z pierwszego komentarza wyraźnie napisała, że z całej wróżby dostała tylko 3 konkrety i żaden z nich się nie sprawdził i nie sprawdzi, bo sytuacja już się wyjaśniła i głównie dlatego czuje się oszukana, więc nie ma co teraz się czepiać tego "jak wygląda doradztwo" i czy dziewczyna jest sama sobie winna czy nie. Bo idąc Twoim tokiem myślenia, skoro doradztwo jest tym co jest napisane na stronie, po co Pani Beata je oferuje zamiast skupić się na samej tylko przepowiedni z kart? Tak jak mówisz każdy sam wybiera, co mu odpowiada, ale też każdy sam może i ma prawo ocenić również negatywnie wiarygodność tego co usłyszał i publicznie się tym podzielić. Szkoda tylko, że obrońcy Pani kalinowskiej nie potrafią takiej prostej rzeczy zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety czasem to my wierzymy komuś bo chcemy w to wierzyć .A to wróżka mówiła prawdę . Czasami wierzymy wróżce, bo chcemy, a życie pokazuje, że prawda jest całkiem inna , ale my i tak uparcie "wiemy lepiej", bo wróżka tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×