Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety zakochują się w lekarzach mężczyznach?

Polecane posty

Gość gość
Takich jak wy to lekarze mają na pęczki! Ja idę zawsze z mężem na badanie cipki i wspierał porody bo mąż jest najważniejszy a nie jakiś obcy facet ginekolog! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi rehabilitację przed i po porodowa robił mąż i wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie wspiera porody?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dotykanie to czysto zawodowe jest ( ginekolog to tylko kobieta od lat a reszta to obojętnie, nawet chirurg plastyczny może być facetem lub geyjem facetem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej boli to, że moja żona mnie nie słucha, a przez to ja później bardzo cierpię. Jak żona była w ciąży i pasowało iść do ginekologa sprawdzić czy wszystko wporządku. Ja wolałem (czułem) że lepiej będzie, żebyśmy poszli do ginekologa kobiety (bo ja jestem typem mężczyzny zazdrośnika). Proponowałem jej kobietę. A ona mówi, że u niej w miejscowości przyjmuje mężczyzna i to bez różnicy czy do kobiety czy mężczyzny. Więc poszedłem z nią. Chciałem wejść z nią do gabinetu, ale ona mówi żebym nie wchodził z nią, że to niepotrzebne (niewiem czy bała się, że mi się to nie spodoba, pewnie miała rację) . Więc czekałem na korytarzu. Czułem się jakoś dziwnie, jak ten gorszy, że ona poszła do innego. Tak jakby zdradzany. Bardzo boli coś takiego. Boli aż do dzisiaj po wielu latach. Niewiem czy kiedykolwiek przestanie to boleć. Było bardzo dużo problemów przez to i przez innych lekarzy mężczyzn też - kłótnie, zdrady - Na szczęście nie rozwiedliśmy się, chociaż bardzo mało brakowało. Niewiem dlaczego, czy może dlatego, że ja odbieram to jako zdrady(że inny mężczyzna widzi ją nago). Ona mówi po latach, że nie przypuszczała, że ja to tak odbiorę. Dlatego naprawdę uważam, że kobiety powinny chodzić tylko do lekarzy kobiet. Gdyby nie było lekarzy mężczyzn nie byłoby tego problemu. Jeżeli chodzi o masaż to też nie pozwalam. Na siłownię też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wydaje mi się, że kobiety zakochują się pod wpływem dotyku mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jacyś bogaci z środka kraju opłacają gangi żeby niszczyli Acapulco i żeby nikt tam nie przyjeżdżał i doprowadzają tym do upadku, żeby kupić nieruchomości później za grosze. Podobnie może być z ropą na bliskim wschodzie. Może pewni ludzie chcą mieć kontrolę nad ropą. A nie żeby kontrolowali obywatele. Lub handlarze bronią wprowadzają propagandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że centralne banki też oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego nie wpuszczają do żon i chodzą i się śmieją. Oni nie mają serca. A wy jeszcze później do nich chodzicie pokazać waginę. To bardzo boli i cierpimy przez to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zakochują się pod wpływem dotyku lekarza mężczyzny. Zdrada. Gdy kobieta idzie do innego mężczyzny i się przed nim rozbiera. Lekarzami tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze to hooje
lekarze to hooje, płatni mordercy, polecam poczytać Mafia Medyczna lub zobaczyć Prawda o Szczepionkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te cwaniaki to są ludzie bez serca wykorzystują was a później wasi partnerzy obecni lub przyśli przez nich cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniędze opóźniają rozwój. Usunąć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeludnienie o 90 procent
kasa to Bóg Mafii Medycznej, liczy się tylko kasa i zyski, medycyna nigdy nikogo nie wyleczyła z niczego, lekarze to wysłannicy Lucyfera aby wybijać bydlaków z tej planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam w czasie porodu i po tworzy się bardzo silna więź kobiety z mężczyzną. Nie powinno tam być INTRUZA płci męskiej! Kobiety do lekarzy kobiet. A my mężczyźni do lekarzy mężczyzn czy kobiet? Jak uważacie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mężczyzna - OBCY, INTRUZ, ZŁODZIEJ UCZUĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej rozmawiać z osobą którą się kocha lub którą się skrzywdziło niż z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej rozmawiać z osobą którą się kocha i którą się skrzywdziło niż z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami jest to 1 osoba a czasami nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej, żeby tam były TYLKO kobiety. Ewentualnie UKOCHANY kobiety. A nie OBCY INTRUZ ZŁODZIEJ UCZUĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrażam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest piękna. Nie niszcz jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niektórzy lekarze są dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze powodują kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam w czasie porodu i po tworzy się bardzo silna więź kobiety z mężczyzną. Nie zabraniajcie im być razem i nie zabraniajcie jej UKOCHANEMU wejść tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce to nie upieraj się i nie zmuszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddawaj się albo poddaj decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze służą do kontroli i powodują zabójstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie było pieniędzy nie zabijaliby mądrych ludzi. Tylko zostaliby zabijani pedofilie, gwałciciele, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy byłby szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×