Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dziecko z zanikiem miesni czy myslec o nastepnym

Polecane posty

Gość gość
A od ciebie totalną mądrością i wiedzą z genetyki. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Wez wyjdz i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21.18 pogadałas, powiało totalnym kretynizmem wiec dziękujemy x hahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.18 nigdy nie wzielam zlotowki od nikogo na leczenie syna.Wiec prosze nie obrazaj mnie.Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak marzysz o dziecku, to zaadoptuj. Jest mnostwo niesczesliwych samotnych dzieci, ktore z kolei marza o rodzinie. Tylko one nic nie moga zrobic a ty tak. Musisz je koniecznie urodzic? Twoja chec do rozplodu dominuje nad rozsadkiem i checia ograniczania cierpienia? Wazniejszy prymitywny zew, zeby przekazac geny czy wazniejsze, zeby dac komus dom, cieplo i szanse wyjscia na ludzi? Nie rozumiem tego pedu do rozmazania za wszelka cene, nawet kosztem spowodowania cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a masz pewność ze nie weźmiesz nigdy złotówki od nikogo na leczenie? Z tego co się orientuje takie dziecko wymaga troszkę innej opieki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadomie rodzić chore dzieci, czy wam matki całkiem odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się chyba nie zdecydowała. Bałabym się. 25% to strasznie dużo. Może adopcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zaadaoptuj autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kiedys reportaż o rodzicach, ktorzy maja 3 chorych dzieci - po pierwszym decydowali sie na kolejne, bo liczyli, ze kolejne bedzie zdrowe (sicpechowiec.gif )... Of course przed kamerami szczęśliwi i, ze swietnie sobie radzą, a na co dzien - to tylko oni wiedza jak jest i obawiam sie, ze nieraz żałowali, tylko nie wypada sie przyznać... Autorko, tutaj sprawa jest zbyt poważna, zeby podejmować taka decyzje na zasadzie "jakos to bedzie". xxx Masakra :-( :-( To powinno być karalne. Po drugim dziecku powinni być poddani przymusowej sterylizacji. Mam nadzieję, że los odpowiednio ich ukarze i będą cierpieli bardziej niż te dzieci, którym zafundowali taką chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w miescie kobieta miala 4 synow wszyscy z dystrofia.Juz wszyscy nie zyja.Zostala sama ma juz z 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×