Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy któraś z was waży obecnie 120kg?

Polecane posty

Gość kaka50
Irmina kupuje tą cukinię na obiad, kupiłam dzisiaj udziec indyczy i może jutro machnę takie danie, muszę tylko kupić cukinie. Ja na obiad dzisiaj miałam tortille z kurczakiem i warzywami. Brawo za okna ja jeszcze nic nie tknęłam, czekam na cieplejsze dni. Muszę umyć minimum 5 okien, gdyż u mnie święta i okna mam raczej odsłonięte. Ale jakoś nie chce mi się myśleć o organizacji. Jeszcze jest czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Rozanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 83
Hej dziewczyny ja jestem cały czas nie odpuszczam mam już mały sukces -3 kg hura hura . Trochę u mnie z czasem krucho jak to przed świętami i w dodatku z ciągle spinającym się maluchem potrafi wejść w takie miejsca o których nawet nie miałam pojęcia , ale przynajmniej powyciera kurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Mnie ciagle spamuje :(((( Wczoraj zjadłam 2 mln kalorii oczywiscie w postaci słodyczy Suknie niebieska tez mi "zabrało" i nie moge jej odzyskać. Idę sie pochlastać buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja , moze mi sie uda :)) Mam mega ,hiper doła.......... zjadam 5 ton słodyczy dziennie. Wiem,ze jest to zle ,ale nie mam siły Nie ćwiczę, nie sprzątam .......... gotujeę ,bo muszę ,ale chyba / bo ja ich nie jem , jem Rafaello hlip / niedobre potrawy... wczoraj był łosoś twardy jak kamień .......... Dzisiaj może ciut lepiej. A co tam , nie sprzatam ide na orbi........ hliphliphlip Wasza zapłakana Rozanka hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 83
Irminko ja też jestem z małopolski bardzo blisko Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubagruba
Czesc kobietki.Ja tez sie melduje.Czytam Was ale nie mam czasu pisac regularnie.Kontrola u dietetyka ok.Jedzenie na powrot do pracy rozpisane.Ogolnie to tez mam w planach zaczac porzadki swiateczne tylko ciagle cos innego mi w danym dniu wypadnie,ale jutro to juz na pewno cos zadzialam. Rozanka glowa do gory.Moze jutro bedzie lepiej:) A ja mam troche daleko do Krakowa ,mieszkam pod Wroclawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane moj***abeczki _mam kg mniej.robota mnie pochłonęła.jutro koncert prowadze.jem jak koliberek.Rozanka-nic nie stało sie zjadłas co zjadłaś i kropka.jutro postarasz sie nie zjesc.Olga brawo!Irminiu-ty mroweczko robotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była mowa o lokalizacji kto skąd to ja sasiadka babek z Małlopolski bo ja z Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tu juz moje kolezanki grzecznie śpią bo cisza błoga.To i ja sie pewnie oddam w objęcia Morfeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien na forum wczoraj zamknęłam to go dzis otwieram☺wszystkie laseczki zarazam przekonaniem ze kroczymy jedynie słuszną dietetyczną drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Haneczko widzę że wczoraj zamykałaś a dziś otworzyłaś kaffe 👄 Stuknęłyśmy się prawie głowami nad klawiaturą :D tylko mnie dłużej zeszło pisanie. Napisz jak udał się koncert, a zdradzisz kto koncertował ? Albo chociaż z jakiego gatunku muzycznego te koncerty ? Taka ciekawska jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 83
Miłego i udanego dnia wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podkarpaciu jest jedno duze miasto ☺Rzeszów. Ale w pipidowkach tez sie dzieje. Koncerty moje to dzis poezja spiewana - biesiada literacka.Poza tym moja dzialka to kameralistyka. No i cala logistyka zwiazana z przygotowaniami i obs)ługą danego wydarzenia. Poza tym wszelkie Spotkania polonijne. Dwa festiwale teatralne dzieciecy i mlodziezowy.No i jako rodzyneczke na torcie prowadze zajecia z przedszkolakami teatralne. To w firmie. A prywatnie tlumaczenia. Tyle. Irminiu ja tez koszmarnie spalam. Od szostej na nogach. No nic kochane dziewczyny badzcie dzielne - lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina stik
Znów mnie wylogowało, nie wiem czemu Zaglądam, bo skończyłam na dziś prace domowe, przynajmniej na razie. Olga co tak krótko, nie napisałaś co dziś masz w menu? Haniu, ależ to ogrom pracy, jak temu dajesz radę ? Podziwiam operatywność i jeszcze praca z maluchami, naprawdę pełen szacun. Działasz w kulturze a ja z kultury to jedynie seanse filmowe lubię:D Prawda jest taka że lubię chodzić do kina, i miałam taki plan by raz w miesiącu iść na fajny , lekki film. Moja ulubiona godzina to 11, lub 12, bo do kina chodzę sama i w czasie kiedy M jest w pracy. Niestety, ostatnio moje multikino się zbiesiło i filmy na które chciałam iść puszczali w godzinach mocno popołudniowych a ja tak późno z domu nie wychodzę i jestem do tyłu z nowościami kinowymi :( Trochę zła jestem na siebie, bo na dziś miałam ciekawe plany, a przez tą niewyspaną noc, i pogodę za oknem wszystko odłożyłam na przyszły tydzień:( niepotrzebnie. Wczorajsze gotowanie spowodowało to że mam 6 porcji dietetycznego bigosu :D czyli prawie tydzień nie muszę myśleć o obiedzie :D Niestety ze spadkiem wagi cienko. Jutro właściwe ważenie ale i tak wiem, że nie będzie 4 :( najwyżej 3,5 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąc. Wreszcie pozbyłam się nadwagi i tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Kolejne kg w dół. Obecnie 108.9. Ale to nie dziwne.wczoraj orałam i bankiet po imprezie co sie moze wydawac rozrywką. Ale stanie jak swieczka i bawienie rozmową.....no sumarycznie kg w dwa dni. Dzis sniadanie banan dwa plastry szynki parzonej. Potem jablko. Teraz tyle co garsc razowego makaronu i mielona piers z indyka z pomidorami z puszki. A la spaghetti. I znow mam gorączkę i kaszel. No a jutro kinder bal u corki kolezanki. Ratunku. Jestem juz zmęczona. I mam taka migrene ze nie moge sie opamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza!!! Pewnie porzadki rozpoczełyscie..!co ja mówię ze rozpoczęły- Irminia skonczyla !!! Ja dzis zrobilam absolutne minimum. Z gorączką nie dalam rady. No niemozliwe zebyscie wszystkie nagrzeszyły żarciem i nie miały ochoty sie tu udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminko jak sie ciesze ze jestes słowem obecna. Kochanie entuzjazmu bierz ode mnie ile chcesz przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spisalam sie wycielo mi.gratuluje silnej woli. Ciasteczek nie tknelas urodzinowych. Tak trzymaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka To jest niedopuszczalne!!!! Tyle sie opisałam i spam :(((( MImo ,ze jestem niebieska :(((( MOże sie przeniesiemy na inne forum , tylko gdzie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka50
Hejka, Dziewczyny jestem z Wami cały czas ale miałam tydzień z urwaniem głowy i już nie miałam siły nic napisać. Diete staram się cały czas trzymać, wkurza mnie barak spadków, kusi podjadanie jak i tak nie ma wyników. Dzisiaj ja mam urodziny syna i na tą okazję upiekłam sernik, mam zamiar z pełną premedytacją zjeść kawałeczek. Porządki świąteczne w toku ale bez szału. Wczoraj byłam na targach ogrodniczych i kupiłam mnóstwo bratków, dzisiaj u mnie zapowiada się ładny dzień i mam zamiar posadzić wszystkie zakupione bratki a także zaliczyć spacer z kijkami. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×