Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
Też mnie śmieszą te idiotki które już czekaja z wypieta doopa a nóż coś szekli skapnie, co za chciwe zmijska,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wybrzydza ten nie ru*cha - sztywna dewiza na blokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 a to gościu jedziesz,jeszcze nacjonalizm i narodowości tu wciskasz a temat jest kompletnie o czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'46 że co? ! fujj, co za dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu tylko życzę żeby odbudowal szczęście z ukochaną a podłych wiedzm nie słuchał bo wy i tak dostaniecie to na co zasluzylyscie , może jakby ktoś wam próbował rozwalić życie to byście się 2 razy zastanowily wszy bez sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie się podburzaczki, karma do was wróci że zdwojoną siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto mu tu rozwala zycie? Sam sobie je rozwalil teraz i albo to poskleja albo bedzie tak jak chcial, czyli zacznie ukladac zycie bez niej. Mi osobiscie dziewczyny szkodac, bo widac ze go bardzo kocha, a on od przeszlo roku traktowal jaj niepowaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29 ty tez masz braki w logice i do tego z czytaniem ze zrozumieniem , nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było go naprowadzac na właściwą drogę i tłumaczyć a nie niektóre gadaly takie głupoty na biedną ze włosy dęba stają , gdyby ludzie nie nastawiali jeden na drugiego to by wszyscy byli dużo szczesliwsi, człowieka trzeba utwierdzac w dobrych czynach a nie zlych, pokazać lepszą drogę która nie skrzydzi nikogo lub sktzydzi tylko minimalnie , myślę że jeśli kogoś śmieszy odprowadzanie kogoś do łez to jest psycholem i to rasowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'47 ale kto autorowi rozwalil zycie? co ty piszesz? jaka karma? tabletki dziś wzięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56 AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak broń się teraz żałośnie ze to nie twoja wina i nie twojego gmatwania , ale sprawiedliwość po ciebie przyjdzie ,może się nauczysz nie nastawić jednego człowieka na drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'00 jakies urojenia ? leki rano przyjęte? wlaściwa porcja i dawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się spinacie, a autor teraz posuwa dziewczynę w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka mądra , próbujesz mi ublizyc bo wiesz że to co mówię to prawda , jeszcze się o tym przekonasz i jak będziesz ryczec przez kogoś to będziesz wiedzieć za co to , ludzie którzy myślą ze mogą kogoś bezkarnie zniszczyć są w błędzie bo los nad nami czuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świstak siedzi i zawija w sreberka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00 Co zryty leb. Jej juz nawet te tabletki nie pomoga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiej się śmiej , ublizaj mi i innym ,nastawiaj dalej ,zobaczymy jak twoje życie będzie dalej wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.16 On tez jest zobowiazany - poczytaj sobie najpierw o obowiazkach malzonkow po rozwodzie w Polsce. A druga sprawa, ze zameldowanie to nic takiego - zmienia zamki i ja wymeldowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co autor pisał, to ta panna jest bardzo urodziwa, więc na pewno sobie kogoś znajdzie i będzie miała autora w d***e. a on będzie za nią ryczał i sam zostanie! i to dziewczyna będzie się śmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 ty masz bardziej zryty łeb bo ublizasz innym i wpuszczasz jad na ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miś koala na rózowym trzepaku obserwuje ... dokończ bajkę,tak będzie lepiej niż te brednie,ktore tu wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kibicuje dziewczynie żeby szybko wylizala rany i znalazła prawdziwą miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'08,weż już te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.13 Ludzie kobieto Ty wiesz do kogo piszesz, bo chyba Ci sie osoby myla wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się naucz kultury trochę ,wiem ze ci słomą z butów wyłazi ale trochę się hamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'12 ty nie mylisz tematów ? on nie jest ani żonaty,ani ona zameldowana w tym mieszkaniu!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chyba nikt nie wie kto z kim pisze hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.18 Nie mowie ze "on-autor" tylko "on-maz", Zaczal sie watek w watku o tym czy warto wychodzic za maz czy lepiej zyc w konkubinacie. Ale burdel na tym watku, juz nikt nie wie z kim pisze i na jaki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie przyznaje, ze pisze pod 3roznymi osobowosciami tutaj i dobrze sie bawie :-) jeszcze ktos? czy tylko sam jestem wariatem /sama wariatka/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×