Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 trymestr i zero ochoty

Polecane posty

Gość gość

Czy wy też macie zerowe libido w 3 trymestrze? Ja nie dość że niewyspana -wybudzam się z powodu ciaży w nocy, starsze dziecko budzi (siku, pić albo jak chore) Ponadto czuję się jak balon i jedyna aktywność łóżkowa która mnie interesuje to spanie w nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się zaoszczędzić pieniądze nie kupując prezerwatyw i antykoncepcji. Złóż je jako ofiarę na tacę w czasie najbliższej Mszy Świętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee ... właśnie ostatnio chce mi się bardziej. Wydaje mi się, że mam silniejsze doznania. I tak w ogóle to tęsknię do zbliżeń. Przez dłuższy czas ratowaliśmy się przytulaniem i pieszczotami - też fajnie. No, ale takie zbliżenie dostarcza mi jednak więcej wrażeń. Wiadomo jednak, że uważamy i nie robimy tego często. Zresztą nigdy często do nie kochaliśmy w porównaniu do tych, którzy codziennie ;). Ale spać w nocy też nie mogę. I też już mnie męczy ta końcówka. Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:15 ofiarę??? A co ksiądz potrzebuje nowe auto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam jak ty. Wkurza mnie dopraszajacy się mąż. Mógłby raz kiedyś być w ciąży to by zrozumiał. Zgodziłam się sprawić mu przyjemność ostatnio i obiecał że się zrewanzuje wczoraj ale wczoraj mnie olał. Wkur*il mnie. Bo co ja nie jestem ważna? Od teraz nie dam mu się dotknąć już w ogóle. A tymbardziej po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×