Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysmuklenie i ujedrnienie ciala poprzez spacery?

Polecane posty

Gość gość

Od 1,5 miesiąca jestem na diecie, a właściwie zmienilam styl odżywiania na stałe. Waga spada mi około 1 kg na tydzień. Mam dużą nadwagę, muszę zrzucić ponad 40 kg. Nienawidzę ćwiczeń i nie chodzi tu o sam wysiłek fizyczny, a o to, że cholernie mnie nudzą. Na bieganie jeszcze jest za wcześnie bo jednak przy obecnej wadze jest to za duże obciążenie dla moich stawów. Myślę o codziennym spacerowaniu ok. 1 godziny. Czy to pomoże wysmuklić mi sylwetkę i ujędrnić ciało? Największy problem mam z galaretowatymi udami, biodrami i dolna partią brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak jak byłem młodszy i miałem 17 lat miałem nadwagę 25 kg też nie lubiłem ćwiczyć męczyłem się szybko ale kuzyn zaczoł mnie zabierać na rower i pływanie , po roku to zrzuciłem po jakimś czasie się polubi ćwiczenia powoduję to w środku takie szczęście fajne że człowiek sam się uśmiecha , teraz mam 22 lata i od 3 lat już chodzę na siłownię + kalestenika wszystko zależy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko maszeruj bo sam spacer nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybki marsz + cwiczenia a brzuch i ujedrniajace masaze koliste szczotka wszystkich partii brzucha, ale takie az do zaczerwienienia skory! Mozesz masowac namydlony brzuch pod prysznicem albo juz przed. Pamietaj o bokach brzucha i napinaj wtedy miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×