Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rainbowuni

Podpisywanie umów

Polecane posty

Gość rainbowuni

Czy podpisywałyście umowy prze telefon? Konkretnie chodzi mi o aplikację Spinker - że jest gotowa baza umów, dodajesz swoje dane, podpisujesz się na smartfonie i nie trzeba drukować. Pytam się o opinie, bo mam podpisać umowę wynajmu mieszkania i właścicielka zaproponowała mi, żeby podpisać przez tę aplikację, bo ona z niej korzysta. Co o tym sądzicie? Niby czytam, że bezpieczne i wygodne, ale nigdy wcześniej nie korzystałam z niej i nie wiem co myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pneumoniae
Hej , Ja korzystam z tej aplikacji Spinker. Jestem bardzo zadowolona , bo nie trzeba od razu drukowac umowy . Poza tym Jest też o tyle fajnie ,ze jest archiwum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerryberrry
Hej ja korzystam od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Szybko idzie i rzeczywiście umowy są sporządzone w porządku, że tylko się wpisuje swoje dane. Ja teraz dużo robię zleceń, bo siedzę z dzieckiem w domu, więc ta Aplikacja jest dla mnie duzym ułatwieniem. Nie muszę wychodzić z domu by podpisać umowę tylko robię to przez aplikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnezzio
no ja śmigam z aplikacją Spinker, podpisuję głównie umowy zlecenia i jestem zadowolona. Wzory są w porządku, cały proces podpisania idzie sprawnie i jeszcze lepiej niż w tradycyjny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Prokop
Aplikacja spinker jest jak najbardziej bezpieczna i pewną aplikacją. Ja sie dowiedziałam o niej z jakiegos artykułu , gdzie własniepisali ,ze to super aplikacja do podpisywania umów na odleglość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×