Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

złota rada dla starych panien po 30

Polecane posty

Gość gość

1. przestancie czekac ( na ksiecia z bajki, półksięcia). Trzeba DZIAŁAĆ. Nic samo do was nie przyjdzie, to nie amerykanski sen że sie nagle znajdzie sie ON przypadkiem. Przypadkiem to mozna reke zlamac 2. Zadbajcie o siebie. Makijaz I figura oraz ciuchy to podstawa. Nikt nie chce szarej myszy. 3. Obnizcie wymagania, czas na idealnego faceta minął 4. Musicie Pracowac, faceci na partneke szukaja partnerki czyli zaradnej jak oni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mają obniżyć wymagania aby trafiły na kogoś takiego jak ty. Żenada roku, Ale 1/10, że też ci się chciało wypunktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonasz. One CZEKAJĄ na rycerza na białym koniu choćby miało to trwać do 60tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś I z pewnością napisała to stara baba która z braku laku i i braku elementarnej urody sama obniżyła swoje wymagania bo nigdy nikt jej nie chciał. A jak już dopadła tego biedaka na którego postanowiła zagiąć parol to zdobyła go brudnymi, wrednymi metodami. Znałam taką. Wsadź sobie te rady do kieszeni. Masz myślenie jak prosta , kołtuńska baba z magla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy serio myślicie że znajdziecie księcia w wieku 38 lat albo 45 ?? są młodsze I faceci NIE CZEKAJĄ. to jest walka I konkurencja jak o jedzenie w dżungli z JAKIEJ racji przystojny ksiaze z bajki czyli jeden na tysiac miałby byc z WAMI? co macie do zafoerowania ? badania pokazały że 90% meżczyzn wybrałoby na matke dzieci 20 letnia nauczycielke biedną niż 40 letnią bizneswoman z pieniedzmi faceci wolą młode kobiety I czas działa na niekorzysc kobiet biologia a wy ciagle tego nie kumacie był kiedys taki mem: siedziały kościotrupy wokół stołu a pod spodem napis: CZEKAMY NA KSIECIA Z BAJKI ( będą czekac nadal chyba w trumnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki tej wypowiedzi: " pewnością napisała to stara baba która z braku laku i i braku elementarnej urody sama obniżyła swoje wymagania bo nigdy nikt jej nie chciał. A jak już dopadła tego biedaka na którego postanowiła zagiąć parol to zdobyła go brudnymi, wrednymi metodami. Znałam taką. Wsadź sobie te rady do kieszeni. Masz myślenie jak prosta , kołtuńska baba z magla" Twoje wymagania są za wysokie, szukasz ideału którego nie ma, a po drugie pewnie samej Ci daleko do idealnej. Jakby ludzie nie obniżali wymagań to świat by wymarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam takie co czekały I sie nie doczekały. Dziś mają 30 pare lat I są zdziwione że nikt ich nie chce a powodzenie jakoś znikneło cóż, przystojny bogaty facet ma do wyboru 20 parolatki I modelki, po co mu babsko podstarzale z karierą. Jej kasy nie potrzebuje bo ma swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak bardzo leży ci na sercu życie starych panien? Nie rozumiem. Twoje wywody są żałosne. Nie wiesz ze niektóre kobiety po 30 na nic nie czekają tylko świadomie wybierają życie w pojedynkę? Naprawdę uważasz się za świetną partię? Dla was wymagania większe niż facet ze średnią krajowa i wzrostem większym niż ten u srajacego psa to już jest szukanie księcia :D haha rzeczywiście moi rodacy płci męskiej maja mentalność Przychlasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialas dodac, że ksieciow z bajki jest jak na lekarstwo, a jak są to albo nie chca sie zenić albo już mają zone albo wybiorą sobie modelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychlasy...? a Ty wolisz byc sama? aż zdziczejesz? a może tez czekasz na Kena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki mi los przewidziałes? Ojoj. Oczywiście że wolę być dama jeśli nie poznam księcia :D co nie znaczy że będe stara panna z twoich chorych wyobrażeń :D tak, stare panny też uprawiaja seks :D haha. Koleś na babskim forum udzielający takich rad to zwykły przegryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm i tu sie mylisz , po pierwsze nie jestem kolesiem tylko kobietą, po drugie Ty nadal nie kumasz ŻE TO NIE TY WYBIERASZ Z KIM BEDZIESZ, te czasy gdy rządziłaś na rynku matrymonialnym jako 20 latka mineły, I to do was nie dociera. Wasza wartosc spadła w oczach facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie ja bo to decyzja dwojga dojrzałych ludzi. Nie jestem kobyla w boksie żeby dać oceniać swoją wartość na podstawie wieku. Widocznie sama skazałas się na życie według narzuconego ci schematu który za wszelką cenę teraz próbujesz wmówić innym kobietom jako jedynie słuszny bo w przeciwnym razie zostanie się sama jak palec. Dziwi mnie ze jako kobita w co szczerze wątpię szerzysz takie głupoty rodem z zascianka. Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ten pomysł ze 20 latka maja jakieś wielkie powodzenie? To sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako 20 latka nie miałam powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie szukam, i nie czekam. Facet mi w domu potrzebny jak wrzód na d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jako 20 latka nie miałam powodzenia smiech.gif xxxx Ja tez :( wiec te teksty o przebieraniu wsadzcie sobie w d**e... Teraz mam 33 i co? i zyje. a wiekszosc mezczyzn jest bardzo nie-podniecajaca i zeby zmuszac sie do seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 Jest jeden problem. Te wszystkie 20 latki nawet nie spojrzą na 35 cz45 latka bo są dla nich za starzy. Więc ci starsi panowie do us... śmierci mogą tak sobie czekać na księżniczkę. A sami z roku na rok stają się coraz starsi. Wtedy modlą się aby chociaż jakąś rówieśniczka na nich spojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze ze zrozumialam ze w zyciu lepiej byc samemu. Nie mozna od nikogo niczego uzalezniac. TEPAKI HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raczej będzie to trwało do 160tki jak tyle dożyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spełniam wszystkie punkty oprócz 3 nie zamierzam obnizać wymagań. Wole być sama niz z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 33 lata i mam większe powodzenie niz 10 lat temu. Dziwne, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram lepiej samemu niz z palantem znam jedna babke ktora maz przez kilkanascie lat traktowal jak smiecia, tylko ja dymal na okraglo i bil, za kazdym razem w szpitalu ladowala nie wiem gdzie ona miala rozum ze w ogole przez tyle lat dawala sie tak katowac, ze w ogole z nim byla , szok i niedowierzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ludzka tragedia
gość dziś życie w "pojedynke" to nie ich wybór tylko ostateczność, z BRAKU WYBORU, więc nie pitol farmazonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo od ściany
gość dziś dziś Nie szukam, i nie czekam. Facet mi w domu potrzebny jak wrzód na d***e. >>> kup kota, zacznij do niego gadać, on cie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pała kunte
gość dziś a co ty potrzebujesz do podniecenia? murzyńskiej pały jak ta zdzira z Rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na własnym przykładzie stwierdzasz ze to z BRAKU WYBORU? Wyjrzyj czasami gdzieś poza monitor i cztery ściany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spełniam wszystkie punkty oprócz 3 nie zamierzam obnizać wymagań. Wole być sama niz z byle kim Sss No i JESTEŚ SAMA ( i dalej będziesz), nie musisz tego jeszcze reklamować aby swoją racje podpierać aprobatą innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo gapią się na ciebie
gość dziś ja mam 33 lata i mam większe powodzenie niz 10 lat temu. Dziwne, co? smiech.gif Zgłoś Skąd taka teoria? ( raczej błędna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może tak lubiała? seks i bicie to częste fantazje kobiet, a pare razy ją mocnej walnąl przypadkowo a ty wyciagasz z tego wnioski jakby ją tłukł jak psa. nawet jak psa się bije to on ucieknie, a ona nie uciekała więc widocznie nie był to aż taki problem dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×