Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wszystko co robi kobieta robi z myślą o mężczyźnie

Polecane posty

Gość gość

czyli non-stop poprawia swój wygląd kupowanie ciuchów, strojenie się , makijaż , ćwiczenia , bieganie , odchudzanie , kosmetyki , biżuteria, opalanie się , lans na fejsie itd a wszystko to po to , by dobrze wyglądać DLA NIEGO i do tego udaje, że robi to dla siebie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest ten on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak oczywiście a cała kultura i wojny wszystkie toczone były tylko by zaimponować kobietom jak widzę śliczne buty nie liczy się żaden facet, podobnie z torebką, podobnie z jeansami tak, czasami myślę o tym, czy coś by się podobało facetowi, ale dotyczy to np. bielizny albo sukienek (nie lubię sukienek, ale czasami trzeba je włożyć) nie, może to źle, że za mało robię z inspiracji facetem? ale to musiałby być jakiś super facet, żeby na takim paliwie jechać przez życie, zapatrzony we mnie rozczaruję Cię, mało która kobieta robi to wszystko dla faceta, może świeżo zauroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
robia to po to, zeby polechtac ego i po to, zeby inne baby byly zazdrosne dopiero na koncu, zeby podobac sie facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie kobieta musi być ładna, bycie z nieładną kobietą jest nieatrakcyjne, koledzy muszą mi zazdrościć, inaczej coś z Nią nie tak, a wtedy ja się źle czuję, jestem nerwowy, w skrajnych przypadkach choruję, dlatego chcę uniknąć sytuacji, której nieładna kobieta ze swojego powodu musi się mną opiekować, popadać w poczucie winy, dlatego oszczędzam taką i spławiam, wychodzę na drania mimo iż robię to dla jej dobra, kobiety nie są wyrozumiałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to po to , by wyłapać najlepszego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za psychole psychika siada czytając polskie bydło na necie :/ Ja się stroje dla siebie żeby czuć się dobrze i wszystko inne robię dla Własnego Ego a to co robi reszta kobiet mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile zakładają ten temat :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:20 Tak, tak, pewnie. Dekolty czy krótkie spódniczki, albo przezroczyste bluzki też zakładacie dla siebie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chce mi się 3 razy wracać do tematu :-/ Napisalam ze ja dla siebie a co reszta robi to mnie goowno interesuje :) Ja dekolt pokazuje dla siebie a nie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie goowno interesuje co robisz, akurat ty, bo temat nie jest tylko o tobie, tylko o ogóle kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chamskie bydło :D Stul japę prawiczku mamy twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ze mowia ze dla siebie jasne albo drugie kobiety hahahaha. Ale zawsze chodzi tak naprawdę o faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:33 No krowo, to podaj to ip! A prawikiem to przestałem być jeszcze dzięki twojej mamusi ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekolt? Krótka spódniczka? Przezroczysta bluzka? Mało która kobieta chodzi tak ubrana a jeśli już jakaś występuje to jest w skrajnej mniejszości i może jej faktycznie chodzi o samca. Inne kobiety ubierają się dobrze i stylowo nie ma tu mowy o priorytecie samca-priorytet JA, moja wygoda, moje samopoczucie, co aktualnie w modzie, inne kobiety a na samym końcu tej piramidy potrzeb i uczuć faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:43 Tak, goły pępek to też dla wygody ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziesięć centymetrów obcasy to też wygodna. Chodzicie tak dla siebie po domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikon w cyckach jest bardzo wygodny -).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze stroja sie dla facetow i pisze to jako kobieta. Motywacje sa dwie: 1) zobacz jaka jestem seksowna, wartonsie ze mna umowic 2) xobacz jaka jestem seksowna, alr nie dla psa kielbasa. Te ktore pisza, ze tego nie robia zwczajnie klamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:52 No właśnie. I po co zaprzeczać sprawom oczywistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goły pępek? Chyba u nastolatek. Szpilki 10cm zakładam na imprezy bo są ładne, wygodne-tak wygodne! i na dodatek ładnie wygląda cała sylwetka. Może podziel kobiety bo te pracujące pod trzydziestkę maja inne priorytety niż te młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by tam patrzył na stare baby, jak na ulicy tyle apetycznych cielątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dużo fajnych ciuchow (glownie z lumpeksow, mozna tam znalezc niebanalne ciuszki) i stroje się przede wszystkim żeby inne kobiety widziały ;p lubię te ich zawistne spojrzenia na ulicy, sprawia mi to satysfakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze te apetyczne cielątka wola młodych i jurnych byczków a nie podstarzałych frajerów. Patrz, patrz bo tyle Ci zostało gołodupcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:42 Takie młode cielątko można mieć w łóżku za oszczędności z emerytury ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i moje kolezanki stroimy sie by pokazac innym babkom, ze jestesmy lepsze to glowna motywacja facetow mamy, potrzebni nam sa glownie by dawac kase i pomagac przy dziecku takze nie zalezy nam by sie im podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:48 Ale innym kobietom zależy, żeby był podobać się waszym mężom. I podobają się bardziej niż wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech im zalezy, ale mezowie latwo rozwodu nie dostana i doskonale o tym wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:08 A po co im rozwód? Akurat na tym rozsądnemu facetowi nie zależy. Nawet jeśli kochance mówi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie, maz moze miec kochanki w co drugim miescie, byle byl dyskretny i przynosil do domu kase, byl dobrym ojcem, zajmowal sie dzieckiem :D Im wiecej spusci u kochanki, tym mniej bedzie mi d00pe zawracal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×