Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cicha dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

mam problem. Podoba mi się dziewczyna, ale jak się z nią spotkałem, no taka jakby była cały czas zamyślona, cicho mówiła, (niedosłyszy na jedno ucho), i wgl sprawiała wrażenie odlatującej w inne myślę, proponowałem kawę to odmówiła, chodziliśmy bez celu, jakoś unikała patrzenia na mnie, ja byłem żywy starałem się rozmawiac, ale ona jakby mnie nie słuchała, ciągle zamyślona była. :/ mówiła że nie ma przyjaciół. Trochę się czułem dziwnie w jej obecności, nieswojo, chciałem ją rozweselić to nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksiona, samotna, daj jej trochę czasu. Napisz jej albo jej sie zapytaj czy chce sie z toba spotkac czy nie, czy jej zalezy. Moze ma depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma przyjaciol to jej zaproponuj ze mozesz zostac jej przyjacielem. A potem kto wie, moze bedzie z tego cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj, kazdy chce od razu deklaracji, calowania albo czegos wiecej, myslisz ze taka bedzie miala odwage? nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę lubię ja, ale męczy mnie jej ciche usposobienie, jeszcze mówi że nia ma przyjaciół, spędza sama czas, w pracy z nikim nie rozmawia, trochę nie wiem jak do niej podejść. I jeszcze dziwna sytuacja podczas spotkania jak chciałem utrzymac kontakt wzrokowy ona robiła cały czas krok w tył, trochę mnie to irytowało, lubię dużo mowić, a ona jakoś zdawkowo mnie tylko pytała, cały czas patrząc w inną stronę, nic od siebie nie dodawała. nawt w pewnym momencie pomyślałem że aż chciałbym żeby coś się działo, ale nie wiedziałem o co jej spytać , bo jak powiedziałem jak spędza czas, odparla że chodzi sobie bez celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zadajesz się z kobietami z którymi nie masz nic wspólnego albo niewiele? Po co nawzajem się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś daj sobie spokoj, kazdy chce od razu deklaracji, calowania albo czegos wiecej, myslisz ze taka bedzie miala odwage? nie sadze x nic nie chcę , tylko dziwnie się czułem na spotkaniu jakby kompletnie nie umiałem do niej dotrzeć, ja do niej mówię ona patrzy gdzieś przed siebie , a potem się pyta o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może daj jej trochę czasu. Pewnie jest nieśmiała, być może zakompleksiona albo ma jakieś nieprzyjemne przeżycia. Oczywiście jeśli chce Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez internet rozmawia swobodnie ale jak sie spotkałem była inna, dziwnie się poczułem jak odmówiła kawy, taki cios poniżej pasa, bo to ja zaproponowałem , nie wiem czemu sie nie ucieszyła, była głodna więc proponuje jakiś lokal, nie . kawa nie , jedzenie nie, rolki nie, tylko spacer i spacer... chodziliśmy tak w kółko, aż mnie nogi zabolały i powiedziałem usiądźmy, usiadła z przymusu chyba, wgl jak powiedziałem o ławkach to tak niechętnie chciała usiąść , w końcu powiedziałem że musze za godzinę jechać szczerze miałem dość spotkania, nawet nie umiała nic powiedzieć, czy chcę żebym został czy co? miałem wrażenie że to spotkanie było takie z braku laku, najchętniej to ona pewnie by machnęła ręką. A co na następny dzień słyszę? że jej sie podobam.. dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nieśmiała albo ma jakieś blokady. Jeśli chcesz, poświeć jej więcej czasu, być może się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich dziewczyn, kobiet jest wiele. Są oniesmielone chłopakiem, mężczyzną. To dobry materiał na żonę na kochankę niestety nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam taką sama, też cichutka spacer i spacer , powiem ci tak , trafił ci się skarb jeśli była serio podobna do mnie ,takie dziewczyny są delikatne czułe dobre wierne , ale ktoś dobrze zauważył , będzie świetna żona i matka ale kiepska w łóżku jak ja :( bo się wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że nie ma przyjaciół do dobrze , nie będzie kolezaneczek które ja będą podburzac ani pseudo kolegów którzy będą myśleli tylko jak się jej dobrać do majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko autor najpierw musi ją bardzo dobrze poznać, jeśli chce oczywiście. A może on woli bardziej przebojowe dziewczyny? Moim zdaniem ona jest bardzo nieśmiała, może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepska w łóżku!?. Cicha woda brzegi rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie szukaj problemu na siłę , inni faceci narzekają że kobiety już na pierwszej randce ciągną na jedzenie facetów ,ona widocznie nie chciała tak na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 głupie powiedzenie nieśmiałe dziewczyny najczęściej są religijne i łączą seks z romantyczną miłością , więc ona sobie pewnie wyobraża seks jako miłosne uniesienia w płatkach róż z kochającym ja za zaboj księciem który będzie jej szeptal do ucha jak ja kocha i chce żeby była matka jego dzieci , wiem bo byłem z taką ale niestety odeszła bo miała kłopoty ze zdrowiem i nie dała sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ona była małomówna, więc jak autor ma zbudować z nią związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 dodam że była słaba w łóżku ale człowiekiem była super , nie żałuję żadnego dnia spędzonego z tą dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 przecież ona nie będzie taka cały czas , trochę się rozkreci przez parę spotkań i może będzie wielka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej. ale nie mieć z nikim kontaktu ? nawet w pracy? ja musze rozmawiać z ludźmi bo inaczej bym chyba zwariował. nie lubię siedzieć sam, albo spacerować, zawsze jak już spaceruje to w konretnym celu, ide gdzieś albo mam konkretny plan na spędzenie czasu. Próbowałem ją zapoznać z moimi znajomymi nawet, bo mi się jej żal zrobiło, ale zaczeła się wykręcać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok inna sprawa nie ma pracy, bo niedługo straci szukam jej pracy i też nie da sobie pomóc . Mówi że nie ma pracy, a jak wchodze na neta w oferty pracy na jej stanowisko to wystarczy kliknąć pierwszą lepszą ofertę, podzwonic. mam wrażenie że ona się wszytskiego boi ... tą prace co ma teraz znalazła przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 ale ty jesteś prymitywny ,ona jest introwertykiem , po prostu boi się ludzi nie przepada za nimi , ty na siłę chcesz ja uszczęśliwić , może serio ją zostaw w spokoju bo nawet nie wiesz że istnieją tacy ludzie i żyją w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasujecie do siebie. Ślepy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona po prostu ma jakieś blokady, chce czegoś bardzo, a jednocześnie to odrzuca. Może się przy Tobie rozkręci, jak dasz jej trochę czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pasujecie do siebie. Ślepy jesteś? x a ty co jasnowidz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ją chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczyna to po prostu taka wrażliwa samotna dusza , ty jesteś typowym buchajem z masą znajomych , czego nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba być jasnowidzem? Chyba widać jak się męczy i co pisze. Chyba nie na tym ma znajomość polegać żeby się zmuszać i czuć kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj namiary na pannę , mi się takie podobają , nie dostępne i ciche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×