Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cicha dziewczyna

Polecane posty

Gość gość
Znam takie i nikt z nimi się nie umawia. Poza tym nigdzie nie wychodzą, to gdzie mają je poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38 tak ty wiesz wszystko , dlaczego ty wymyślasz takie chore teorie ze nieśmiała to jakaś tredowata ? Co ci takie brednie daja? Jak nieśmiała jest ładna to nawet rok się facet przez jej skorupe będzie przebijal, światem rządzi biologia a nie twoje urojenia , z resztą nieśmiała kobieta z punktu widzenia ewolucji to lepszy materiał na żonę niż towarzyska bo są dużo większe szanse ze nie będzie się puszczać i facet odchowa własne potomstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujesz się jak wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając tę głupoty które piszesz mogę powiedzieć to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 21 41
Ty masz swoje obserwacje, ja swoje. Nikt nie mówi, że ona jest trędowata, ale nie mów, że taka nieśmiałość jest ok. Z reguły nikomu nie chciałoby się przez rok za taką osobą chodzić, bo na świecie jest dużo potencjalnych kandydatek na dziewczynę czy żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech ci którzy wola śmiałe biorą śmiałe a ci którzy wolą delikatne ciche niech biorą takie , czemu próbujesz układać życie innym i wmawiać swoją rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko przedstawiam swoje spostrzeżenia, to co obserwuję w swoim otoczeniu. Zawsze przebojowym ludziom jest łatwiej, w każdej sferze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę wychodzisz z założenie ze kazda cichutka nieśmiała dziewczyna umiera samotnie ? Mieszkałam w internacie z dziewczyną która jako jedyna sama chodzila na śniadania nie mówiła nikomu część uciekala z pokoju Kiedy ja ktoś odwiedzał a mimo to znalazł ją całkiem przystojny chłopak który stracił dla niej głowę i są razem jakieś 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat nie jest tylko dla przebojowych ludzi i niesmiali mają tutaj swój kawałek ziemi który im się należy tak samo jak tym ,którzy non stop muszą zaznaczać swoją obecność , dlatego uważam że skoro autor robi z siebie taką dobrą duszyczke że się wogole z takim "dziwolongiem" spotkał to niech da jej szanse poznać kogoś kto nie będzie chciał się widziec z łaski a z własnej nie przymuszonej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 21 53
Oczywiście, że nie każda dziewczyna tak kończy.Ale z mężczyznami też trzeba umieć rozmawiać, zainteresować go sobą. Nie każdy przecież będzie przez rok zdobywał nieśmiałą dziewczynę. Znam taką pannę, co odrzucała facetów, była nieśmiała, uciekała wręcz przed nimi i niestety każdy ją sobie odpuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się tak bulwersujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 00
Z taką chorobliwą nieśmiałością będzie jej ciężko kogokolwiek poznać... a poza tym co chcesz od autora? Zadał normalne pytania, a Ty się strasznie denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty tu widzisz nerwy ? Czy uważasz że każdy musi być słodko pierdzacy ? Merytoryczne przekazywanie informacji to nie nerwy , czasem trzeba sobie odpuścić angielskie maniery a co do tej dziewczyny nikt nie wie co przeszła ,może jest ze skrajnie patologicznej rodziny jak to bywa u wycofanych , może depresja a może całe życie żyła pod kloszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21 15 dziś Taa.. ciekawe kogo pozna, skoro nawet paru zdań nie umie wydusić. Właśnie ma szczęście, że ten jej trochę czasu poświęca, bo każdy inny by ją olał, nawiązywać kontakty też trzeba umieć. x Nie porzucam jej dlatego że jest cicha, owszem trochę to uciążliwe. ale posiedziałem z nią w ciszy, co się stalo? nic. Ale jeśli ma tak być ciągle, chciałbym z nia kiedyś pogadać o czymś więcej, niż tylko jaką mamy pogode, albo co robila w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mi się autorze wydajesz w porządku. Nie wiem dlaczego niektórzy na Ciebie tak naskoczyli. To normalne, że chcesz z nią pogadać, poznać ją, ale ona musi się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 to skoro wychodzisz z takiego założenia to lepiej uciąć to teraz zanim ona się nie daj bóg zakocha , takie nieśmiałe osoby często się uzależniają od kontaktu z innym człowiekiem i będzie dramat ,samobójstwa policja , skoro się wahasz i już masz wątpliwości nie rób dziewczynie wody z mózgu bo jeszcze sam pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 07
Ale co wy chcecie od autora? To chyba dobrze o nim świadczy, że nie zaprzestał po jednym spotkaniu, bo większość by tak zrobiła. Przecież ona musi w końcu zacząć rozmawiać, jak sobie wyobrażacie taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 07
autor nie jest psychologiem, żeby rozwiązywać jej problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże ale wy mu doope lizecie, trzeba pamiętać że w tym temacie chodzi bardziej o nią , i na tym punkcie musimy się skupić ,ja jestem za tym żeby nie dawał zludnej nadzieji, takie nieśmiałe osoby bardzo przeżywają odrzucenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.10 nie przesadzaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz autorze jakiegoś niesmialego kolegę może warto ich poznać razem ? Wilk syty i owca cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 15
Jakie złudne nadzieje? To początek ich znajomości dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Świat nie jest tylko dla przebojowych ludzi i niesmiali mają tutaj swój kawałek ziemi który im się należy tak samo jak tym ,którzy non stop muszą zaznaczać swoją obecność , dlatego uważam że skoro autor robi z siebie taką dobrą duszyczke że się wogole z takim "dziwolongiem" spotkał to niech da jej szanse poznać kogoś kto nie będzie chciał się widziec z łaski a z własnej nie przymuszonej woli x i znowu zaczyna się udowadnianie swojej "słusznej" racji. Spotkałem się z nią bo się już jakiś czas temu umawialiśmy tylko nie było sposobności, gdzybym nie chciał człowieku się z nią spotkać, to bym olał temat. Czy ty myślisz że ja na każde spotkanie przychodze z "przymuszonej woli?" jak tak jest to się nie spotykam i tyle, prosta sprawa. Tu chciałem spotkac się i yo była moja i zarówno jej decyzja. Czyli co? Spotkałem się bo co ? bo tak mi sie chciało? Nie. Widać coś w niej mnie zafascynowało. Tylko jakby ciut się odzywała było by lepiej, i nie zamyślała. x Ale znałem przypadek gdzie cicha i nieśmiała dziewczyna zdradziła, albo poleciała na innego. Życie jest nie przewidywalne. Ona może zakładac maskę, a tak naprawdę czy ty wiesz po pierwszym spotkaniu jaka ona jest naprawdę?! Nie wiesz. Może mieć różne oblicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów glupkowato "nie przesadzaj " bo znam taka niemsiala dziewczyne ktora miala tylko faceta odszedł i sobie podciela żyły ale ja uratowali , to nie są smiechy ani przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 18
Tym bym się nie martwiła, przecież to nie była wina tego faceta, miał prawo odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 tak zaraz się dowiemy że to ciche nieśmiałe dziewice się puszczają na dyskotekach i trzęsą tam doopami , czemu tak nienawidzisz wycofanych społecznie ludzi i tak ich oczerniasz ? Masz z tego jakaś chora radosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesli masz autorze jakiegoś niesmialego kolegę może warto ich poznać razem ? Wilk syty i owca cała x sądzisz że jestem d**ek i nie potrafię o dziewczynę zawalczyć, i porównujesz mnie do jakiś miernot?! A ty jaki jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiochaRozwalona321
Z***b jej z bańki i po sprawie bączychlaście, musisz się jeszcze dużo nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 paskudnie to o tobie świadczy dziewczyno , paskudnie , normalny człowiek by umarł z wyrzutów sumienia , gdyby ktoś przez niego się zabił a skoro tak lekko mówisz że to nie jego sprawa to widać że jesteś strasznie narcystyczna i pozbawiona empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×