Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 40 lat , urodziłam dziecko i się załamałm.

Polecane posty

Gość gość
Widzicie, nawet 40 latki zdarzaja sie durne. Wiek niczego nie zapewnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11'44 to kto czuwal nad dzieciakiem nad wodą ? pan ratownik,ktorego nie było? hehe xx Ja nie jezdze nad wode by siedziec na brzegu :) Ja czuwałam nad swoimi dziecmi i mąz. Obydwoje umiemy pływac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:36 Mam 30 lat nie mam siwych wlosów, wielkiego brzucha i zmarszek tez nie mam usmiech.gif kompromitujesz sie kobieto! Aa i mam roczne dziecko. xx Skoro nie jestes w ciązy to jak masz miec wielki brzuch ? Rozumiesz tekst pisany ? Do czego odnosi sie komentarz ? Kompromitujesz sie kobieto ! Ty moze nei masz, ale sa takie co maja.. Zmarszczki i siwe włosy nie pojawiaja sie znienacka po 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„14.20 taaa... wielki brzuch , widoczne zmarszczki i siwe odrosty " i nie wiesz ile ma lat" smiech.gif .No 20 to już nie ma..” A 20stka nie może mieć wielkiego brzucha? A „wielki brzuch” to zawsze ciąża? Haha padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:22 jak bys chciala wiedziec siwe wlosy to nie przypdlosc 30 czy 40 tylko za to odpowiadaja geny a to juz indywidualna sprawa. Znam chlopaka ktory w wieku 18 lat byl szpakowaty i kobiete co miala 50 i ani jednego siwego wlosa. Co to za wytyczne masz to ja nie wiem ale z byka spadłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:22 jak bys chciala wiedziec siwe wlosy to nie przypdlosc 30 czy 40 tylko za to odpowiadaja geny a to juz indywidualna sprawa. Znam chlopaka ktory w wieku 18 lat byl szpakowaty i kobiete co miala 50 i ani jednego siwego wlosa. Co to za wytyczne masz to ja nie wiem ale z byka spadłaś usmiech.gif xx Witki mi opadly.. Sami wtorni analfabeci.. Wiesz chociaz na jaki post odpisywałam , a jaki cytowałam ? Jak widac nie wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:00 jak widać analfabetko nie wiesz, że przed przecinkiem nie daje się spacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa genetyczki nobliski kafeteryjne :D .Tyle że 99% 25 latków NIE ma siwych włosów a 90% 60 latków je ma .Oj coś to nie tylko z genami ma związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was to obchodzi kiedy kobieta bedzie rodzic? bedziecie jej dawac na chleb czy pomagac w wychowywaniu? NIEEEE! wiec s*p*i*e*r*d*a*l*a*ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:00 Dobrze powiedziane Wszyscy znawcy wielcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 20:00 jak widać analfabetko nie wiesz, że przed przecinkiem nie daje się spacji usmiech.gif xx A ty jak widac nie wiesz co to analfabetyzm :) I sie tym chwalisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończmy ten temat bo tu piszą ciągle jedne i te same osoby ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to jest publiczne forum, żeby pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 spadaj starucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 40 lat i bardzo chciala bym dziecka mam 12 latke w domu ale mimo to chciala bym miec jeszcze jedno .Fakt boje sie ze moze byc chore dziecko ale mam nadzieje ze urodze zdrowe i silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 39 lat i nie mam dzieci, mieszkanie na kredyt, praca na PKP marne zarobki, niedoczynność tarczycy i też już nie mam siły na nic i nie chce mieć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×