Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 40 lat , urodziłam dziecko i się załamałm.

Polecane posty

Gość gość
Czas na dzieci powinien być w wieku 16-25 lat, ale taką mamy cywilizację przez którą powoli wymieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na dzieci powinien być w wieku 16-25 lat, ale taką mamy cywilizację przez którą powoli wymieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zalal pusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam moje jedyne dziecko majac 39 lat.Bylo ciezko,tatus dziecka popijal,mama umierala.Poradzilam sobie.Dzis moja corka ma 25 lat i dwoje dzieci.A ja czuje sie 10 lat mlodsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty się oszukuj dalej że 40 latka wygląda i czuje się jak 20 latka. Nawet zapasiona 25 latka wygląda lepiej od zapasionej 40 latki. xx nigdzie nie napisałam ze 40 latka czuje sie i wyglada jak 20 latka :d Uwazam, ze nie ma powodu by nie rodzic dzieci w wieku 40 lat :) Za to jest mnóstwo powodów by nie rodzic dzieci w wieku 20 lat ! Nikt zapasiony nie wyglada lepiej , czy ma lat 20 czy 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcecie miec dzieci skoro mowicie"odchowane","dziecko na karku", "swiety spokoj na stare lata".to jakis gadzet ktory kazdy powinien miec zeby nie byc gorszym?ja nie mam i nie pragne, ale dziwie sie takiemu podejsciu, bo jak juz sie ma dzieci to one sa niejako 99%zycia matki, pozostale 1% to maz, praca i inne sprawy w zyciu ale dziecko musi byc najwazniejsze dopoki nie odejdzie z domu.nie ma czegos takiego jak druga mlodosc, moze byc tylko spokojna starosc, dlatwgo jak ktoras odwali macieezynstwo w mlodym wieku i chce wiesc studenckie zycie po 40 to bzdury gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie napisałam ze 40 latka czuje sie i wyglada jak 20 latka :d Uwazam, ze nie ma powodu by nie rodzic dzieci w wieku 40 lat usmiech.gif Za to jest mnóstwo powodów by nie rodzic dzieci w wieku 20 lat ! Nikt zapasiony nie wyglada lepiej , czy ma lat 20 czy 40 usmiech.gif x a ja znam mnóstwo powodow by nie rodzić w wielku i 20 i 40 lat. Najlepiej rodzić mając 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w ogóle nie rodzić. Świat i tak jest przeludniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 dokładnie ja też to zauważam bardzo. Skoro dziecko ta taki garb skoro tak czekają żeby doroslo odeszło i żeby mieli święty spokój to po co je robią?? Ludzie są dziwni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ludzie są zakłamania. moja szwagierka tak zachwalala bycie rodzicem w wieku 38 lat. drugi synek dodał jej skrzydeł . A jak niechcący ja odwiedziliśmy przypadkowo. to załamamka. już na dole klatki słychać bylo zgiełk. w domu wariatkowo, obiadu brak, ona wrak, męża brak ...sama siedziała po pachy w głównie i nie chciała być w tym sama . bryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upasiona młoda dziewczyna wygląda gorzej i bardziej zwraca uwagę niż dojrzała gruba kobieta. Tak samo jak szczupła figura u młodej nie robi wrażenia, bo odbieramy, to jako coś naturalnego, a u dojrzałej wywołuje "wow", bo wiadomo, że to dobre geny i/lub wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ludziom w Azji albo w Afryce, że wymieramy.. Zastanów się czy chciałabyś żyć w świecie, w którym absolutnie wszyscy mnożyliby się jak szczury i mieli minimum 5ro dzieci. Przecież to byłby koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz lansują późne macierzyństwo, a za 10 lat będę je tepic .Ale jak Pis wnicy zaczną płacić renty dzieciom to może wprowadza nową mode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 -noworodek _ ujdzie 50 -komunijne dziecko _ porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 - msturzysta _ tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża postarza .org o 10 lat. To przykre że wcześniej Cię nie oswiecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nie zdajecie sobie sprawy co takie dziecko pozniej przechodzi w szkole... moj maz urodzony jako 3 dziecko (wpadka w 39r.z.) na komuni wszyscy mysleli ze to babcia a nie matka... wywiadówki to samo... gdy inne dzieci jezdzily na wakacje z rodzicami on w domu albo na dzialce bo rodzice na rencie/emeryturze schorowani... wszystko fajnie wyglada teraz ale nie wiecie jak bedzie za 10-20 lat z waszym zdrowiem! 30-35 moim zdaniem to jest max kiedy powinno sie rodzic dzieci. Gdzie jestes w stanie zapewnic im godne dziecinstwo. I nie mowie tu o paniusiach ktore robia kariere i zamrazaja komórki bo takich jest moze 10% spoleczenstwa... tylko o reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym się załamała jakbym urodziła mając 40 lat. I tu nie chodzi o to że czuje się staro czy coś, ale trzeba myśleć przede wszystkim o dziecku a nie tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9;05 bo dawniej kobiety staro wyglądały,były spracowane,zaniedbane,biologicznie ludzie są teraz dłużej młodzi.Dawniej dziadki 70 letnie siedzieli w bujanym fotelu przed tv.A teraz? Moi teściowie mają 70 lat i zdobyli koronę gór Polski czyli 28 najwyższych szczytów gór w Polsce,mają werwę i energię w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:05 teraz czasy się zmieniły i jest naprawdę dużo mam po 40. Dzieci się nie śmieją nikt się nie śmieje. Proszę cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:15 taka sytuacja nie jest zależna od wieku porodu tylko od tego czy mamy pomoc. 20 latka też ma zgiełk w domu i też niema obiadu gdy niema pomocy ze strony męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani 40 lat. Spokojnie! Dziecko troche podrosnie ok. rok i odzyjesz. Zapewne jestes w lepszej sytuacji finansowej niz siksy co rodza zaraz po 20. Korzystaj z pomocy platnej i nie ile sie da. Moja siostra w wieku 39 urodzila, umierala ze zmeczenia, a teraz? Dziewczynka ma 5 lat, a siostra dr obronila, stac na wszystko i sily przyszly nowe, a dziecko odmlodzilo ;) Glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zła na siebie. gdybym wpadla, a to zaplanowałam . Jest mi szkoda syna . Mam 2 jedynakow . Nie mam na nic czasu . wstaje o 5 , ale na nocy takich podbudzen to mam kilka. Nie mam jak iść spać wcześniej bo starszy mnie potrzebuje. koszmar . wcześniej wyglądała m i czułam się na mniej lat . A teraz wyglądam i czuje się na 1o lat starszą. gdyby to było m9je pierwsze dziecko to bym się cieszyła i trudy macierzyństwa było by mi łatwiej znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaraz bede mama i jestem po 40 ..jakie glupoty wypisuja niektore osoby .Czytac sie juz tego nie da ..masz rodzic w wieku takim i takim ..widze matki mlode szczuple po ciazy a tez zaniedbane ...To samo sie tyczy wychowania mlodzi rodzice nie maja cierpliwosci w wychowywaniu znam mlodych rodzicow ci dziecko ich jedyne ma 1.5 roku mini komputerek ma kiedy chce 23 on nie spi tylko sobie gra .. jak sie usypia komorka w reku i ogląda bajki ...masakra.Nie jest to zadna patologia zadbane dziecko rodzice mlodzi maja pieniadze ... A tez jest takie moje zdanie ze starsi rofzice po 30 czy 40 chociaz nie wszyscy maja lepsza sytuacje finansowa i cierpliwosc .Ja akurat jestem przykladem 1 dziecko w wieku 20 paru lat roku zycia teraz ..z perspektywy czasu uwazam ze zawczesnie chcialam po 1. finansowo po 2 . wpewnych sutuacjach np.buntu nastolatka inaczej bym postapila nie ulegalabym ..i wiecej wspolnie z mezem wychowywala... i w tym wszystkim mieszkanie z tesciami .Nie uwazam tesciow za wrogow bo tez pomogli ale sa takie sytuacje ze mlodzi musza byc sami i sie dogadac .Teraz jestesmy na swoim calkiem inne zycie zyje nam sie super ..fakt dojrzelismy z dzieckiem super sie dogadujemy i czekamy na to nienarodzone tez bedzie od poczatku bardzo kochane .Nie czujemy sie starzy ...chodziny po gorach jeździmy na nartach .. i dzieciatko podrosnie tez zapewne bedzie nam towarzyszyl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cdn..Sa mlodzi co choruja umieraja i zostawiaja male dzieci tak samo jest po 40 50 czy 60 nikt z nas nie zna dnia i godz . Takie gdybanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze wy nie czujecie sie starzy nie oznacza ze dziecko majac 10, 15 lat nie bedzie odczuwalo ze ma starych rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz syna jednego prawie doroslego i do szkoly chodzilam roznych rodzicow widzialam .Wszystko zalezy od wychowania szacunku dziecko jak kocha i jest kochane nie patrzy czy rodzic ma 30 lat czy 48 ...Pozatym my akurat mlodo wygladamy i zyjemy w porównaniu do innych rodzicow .... Sa ludzie po 40 co praca dom i kawa w niedziele u rodzicow w .. A znam 50 czy 60 latkow pogodnych super ludzi co na wakacje conajmniej 2 razy do roku jada .. rowerek albo gory .. interesujace zycie prowadza do tego sa fajnymi jajcarskimi ludzmi .A znam mlodych co maja 30 lat i nuda zadnych sportow zmeczeni gril w niedziele i z dzieckiem nap lody i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kraju gdzie mieszkam średnia wieku na pierwsze dziecko to 36 lat, więc jaki wstyd w szkole z powodu wieku jak wszyscy będą mieć starych rodziców. W Polsce też raczej pełno takich ludzi. Dziecko raczej nie będzie wyjątkiem jedynym we wsi.. Dla mnie osobiście dziecko w takim wieku, to za duże obciążenie, ale niektóre argumenty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ze w takich tematach nie wypowiadają się kobiety po 50, które maja nastoletnie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niemam nic do mam po 40. Ale uważam że lepiej po 40 mieć dorosłe dziecko niż niemowlę. Cierpliwości może i więcej ale siły zdecydowanie mniej. Oczywiście niech każda ma dziecko wtedy kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×