Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

O co chodzi z tą Julią Wieniawa, że ostatnio ciągle ją widzę w tv

Polecane posty

Gość gość

Mało oglądam ostatnio tv ale jak juz włączę to ciągle ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kariera przez łóżko. Zrobiła się sławna po związku z synem pary sławnych aktorów. Gdyby nie ten związek nikt by o niej nie słyszał. Potem kolejne łóżko, jakiś raper. I tak oto mamy wielką "gwiazdę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, serduszko7 napisał:

Kariera przez łóżko. Zrobiła się sławna po związku z synem pary sławnych aktorów. Gdyby nie ten związek nikt by o niej nie słyszał. Potem kolejne łóżko, jakiś raper. I tak oto mamy wielką "gwiazdę".

Zawsze mnie bawią takie sformułowania. O mojej koleżance też tak mówili jak awans dostała bo parę razy gadała w pracy z pewnym facetem. A on nawet decyzyjny nie był i znajomości z kierownictwem nie miał. Była ładna młoda i uśmiechnięta i pewnie dlatego ten awans dostała a że była też pracowita zaradna odpowiedzialna i samodzielna to już nie wazne🤦🏼‍♀️ 

A co do wieniawa jednak skądś się w tej tv najpierw wzięła a potem związała z tym czy tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ja nadal nie wiem kto to jest i skad sie wzial. Rozumiem, ze kolejna ktora jest znana z tego, ze jest znana.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Annn2020 napisał:

Zawsze mnie bawią takie sformułowania. O mojej koleżance też tak mówili jak awans dostała bo parę razy gadała w pracy z pewnym facetem. A on nawet decyzyjny nie był i znajomości z kierownictwem nie miał. Była ładna młoda i uśmiechnięta i pewnie dlatego ten awans dostała a że była też pracowita zaradna odpowiedzialna i samodzielna to już nie wazne🤦🏼‍♀️ 

A co do wieniawa jednak skądś się w tej tv najpierw wzięła a potem związała z tym czy tamtym

To ty mnie bawisz teraz. Przecież ona najpierw była dziewczyną synka tej pary sławnych aktorów. Wcześniej nikt jej nie znał. Wybiła się sypiając z tym kolesiem, beztalenciem, którego sławni rodzice wkręcali do ról w filmach, do których w ogóle nie pasował. Byli w związku chyba z rok. I wtedy stała się sławna, kontrakty reklamowe itp. Gdyby nie związek z Krolikowskim (chyba tak się ten koleś nazywa) nikt by o niej dzisiaj nie słyszał. A twoja koleżanka mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2018 o 22:38, Gość gość napisał:

Mało oglądam ostatnio tv ale jak juz włączę to ciągle ta dziewczyna.

to chyba do tematu gwiazdy kino i tv niż ciąża poród i macierzyństwo 😄

Julia  niedawno wypuściła linie kosmetyczną i jakieś sportowe stroje. oglądałam na YouTube jakieś recenzję i wiem, że nie są godne uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy to robicie? Nie widzę ani Lewandowskiej, ani Wieniawy. Nawet nie wiem jak wyglądają. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×