Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

Moja nauka idzie tak jak widzicie - siedze przed kompem i czekam na Wasze nowe wpisy :). W zasadzie na dwa kolokwia zakuwam - choc obecnie na to jutrzejsze ( higiena i profilaktyka zwierzat ). Niby to nic bo tylko kola no ale po co potem siedziec i zakuwac na poprawki - wole miec wiecej czasu na odliczanie z Wami przed swietami :). Korka zobaczysz ze sie doczekasz i wtedy bedziesz taka szczesliwa jak Gdzie tam do swiat teraz :). No to zesmy sie rozpisały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insacida nie masz zadnego programu antywirusowego ?? Moze wejdź na stronke www.mks-vir.com.pl tam jest bezpłatny skaner :). Nie chcemy zeby nam Cie tu zabrakło wiec bierz sie za naprawe :) pa :) powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
droga drogida ;) przynajmniej czas CI leci jak sie uczysz, ja tak mam w pracy ani sie ogladne i dzien minal a w domu sie nudze ;( no nie az tak zle bo mam jeszcze Was i wysokie rachunki za net ;) ale od nastepnego mies bedzie stalka ;) korka--> doczekasz sie , jak zadzwoni to daj znac szczesciaro i witam Cie w anszym gronie ;) insaciada--> jesli masz stalke i czas to zobacz jak mozesz cos o tych stronach ;) a ja buszuje po allegro i wydaje forse ;) ale jaka zaj.. bielizne znalazlam ;) ah miodzio- na pewno mu sie spodoba ;) ale sie rozpisujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ale fajnie tu wejsc i widziec tak duzo wpisow... a nie bylo mnie pare godzinek:) free77--> haha, spryciulo:) wiedzialam ze cos wykombinujecie:) korka--> ja tez na poczatku szukalam wszystkiego zwiazanego z miejscem gdzie pojechalo moje slonko:) a najlepsze ze znalazlam nawet taka mape ze zdjeciem okolicy i okazalo sie ze moj mezczyzna ma wlasnie ten widok z okna!! przed chwila wlasnie z Nim rozmawialam i ma dzwonic jeszcze wieczorem:) :) juz tak strasznie teskni( zreszta ja tez!) i chcialby mnie juz miec przy sobie... ale sie milo robi jak sie takie cos slyszy (a zarazem smutno:( ) pa slonka, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie tu krew zaleje. znowu musialam resetowac komputer :( co ja juz mam z tym komputerm . weszlam na jakies strony o tworzeniu i wiecie co...albo ja jestem glupia albo nie wiem co czytam i nie wiem o czym... moze to wszystko jest pisane jakims innym jezykiem?e chyba glupia nie jestem skoro dalam rade nauczyc sie jezyka obcego ...widocznie to musi byc pisane jakims innym nie zrozumialym dla mnie jezykiem ale popytam i mze uda nam sie stworzyc ta strone. moze cos zrobie z tym wirusem bo zaraz mnie tu potarga :( !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie tu krew zaleje. znowu musialam resetowac komputer :( co ja juz mam z tym komputerm . weszlam na jakies strony o tworzeniu i wiecie co...albo ja jestem glupia albo nie wiem co czytam i nie wiem o czym... moze to wszystko jest pisane jakims innym jezykiem?e chyba glupia nie jestem skoro dalam rade nauczyc sie jezyka obcego ...widocznie to musi byc pisane jakims innym nie zrozumialym dla mnie jezykiem ale popytam i mze uda nam sie stworzyc ta strone. moze cos zrobie z tym wirusem bo zaraz mnie tu potarga :( !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak nagle sie pusciutko zrobilo he? korka-> dzwonil twoj mezus? a jezeli mozna wiedziec to od jak dawna jestescie małżenstwem? :) drogida chyba wziela sie za nauke :) hi,hi,hi a ja walcze w wirusami :( zobaczymy kto wygra ????ale jak narazie jestem i nie wywala mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insaciada nie daj sie wirusiskowi - trzymamy kciuki ;). Znaazłam taki adres : http://www.free.polbox.pl/fast.html ale jeszcze nie poczytałam regulaminu itp. wiec w zasadzie nie wiem dokładnie na czym to polega, ale to moze byc cos co nas zainteresuje :). Jak bede miala wiecej czasu to jeszcze czegos poszukam :). Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida wlasnie weszlam na strone ktora podalas i wzielam sie za czytanie !!! to moze byc to! ale z Ciebie zdolna istotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh z nauka to raczej kiepsko juz bedzie - nie dosc ze sie nie mogłam skoncentrowac z wiadomoych powodów ;) to jeszcze teraz ta nadzieja na ta stronke mnie naszła - jak dzieciak jestem :). Ale jakos i do przejmowania sie tym mi daleko ;) - dopiero jutro bede tu rozpaczala ;). Steskniona na maksa pewnie zagineła na allegro ;). Korka mam nadzieje przy telefonie z słuchawka w reku :). Wiecie, jakos tak szybciej mi czas z Wami mija - dzieki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh z nauka to raczej kiepsko juz bedzie - nie dosc ze sie nie mogłam skoncentrowac z wiadomoych powodów ;) to jeszcze teraz ta nadzieja na ta stronke mnie naszła - jak dzieciak jestem :). Ale jakos i do przejmowania sie tym mi daleko ;) - dopiero jutro bede tu rozpaczala ;). Steskniona na maksa pewnie zagineła na allegro ;). Korka mam nadzieje przy telefonie z słuchawka w reku :). Wiecie, jakos tak szybciej mi czas z Wami mija - dzieki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nagle pustka sie tu zrobila! czytalam regulamin drogida i powiem tak wiem o co chodzi :) ale za cholere nie umiem tego zrobic :( moze Wy jestescie bardziej obryte w komputerze? o jak ten czas leci to juz 19.00 ? posiedze jeszcze i moze tu wpadne. a tym czasem trzymajcie sie. drogida-> milej nauki zycze i powodzenia na egzaminie! buziaczki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro oczywiscie buszuje Free77 a nie steskniona - tak sie spieszyłam ze az sie pomyliłam - sorrki :). No ja juz chyba tez na chwile odejde od kompa - czas sie wypucowac :). Pa dziewczyny do poźniejszego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro oczywiscie buszuje Free77 a nie steskniona - tak sie spieszyłam ze az sie pomyliłam - sorrki :). No ja juz chyba tez na chwile odejde od kompa - czas sie wypucowac :). Pa dziewczyny do poźniejszego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie bede zegnala z Wami! dzis buszuje od 4.00 nad ranem i musze sie polozyc wypoczac bo jutro do pracy. ale zanim usne to jeszcze dlugo bede myslala o moim Sloneczku.napisze mu jeszcze sms-a na dzien dobry bo za 10 minut wstaje do pracy :) ah moj kochany pracus jak mi go brakuje! wpadne tu rano przed praca. korka-> zycze spokojnej nocy i nie przeplakanej :) i wam wszystkim kolorowych snow. do jutra trzymajcie sie ,pa,pa buziaczkii ps.milo bylo z Wami spedzic ta niedziele :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZWONIŁ!!!! Wiecie jaka jestem happy? Wiecie. Krótka rozmowa, ale treściwa. I wszystko jest ok, tak jak byc miało. Cholera mięśnie brzucha przestają mi się kurczyć, czas coś zjeść w końcu. I nawet pies odzyskał ochotę do zabawy. insaciada - małżeństwem jesteśmy od niedawna, 4 grudnia mijają 4 miesiące, ale bycie razem to dłuższa historyjka, znamy sie od pierwszej klasy podstawówki czyli 1984 roku. Kurczę 20 lat \"razem\". Idę doprowadzić się do porządku. Pewnie do was wrócę. Dzięki, że pomogłyście mi przetrwac ten dłuuuuuuugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka domyślamy sie jaka jestes szczesliwa :). Najwazniejsze, ze juz mozesz być spokojna że u Niego wszystko ok :). 20 lat to masa czasu :). Gratuluje takiego \"stazu\" :). Insacida dobranoc :) - niech Ci sie Twoje Słonko przysni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny, ze jak napisze smutasa to i Wam sie moze udzielic, ale wyzalic sie musze - zreszta przeciez po to tu sie mamy chyba :). Jakiegos dolka złapałam :(, od paru dni gdy nadchodzi noc tak strasznie mi Go brakuje :(. Tak strasznie chcialabym moc juz z Nim porozmawiac, usłyszeć Jego głos, śmiech, spojrzec Mu w oczka :(. Przytulic sie, złapać za rece :(. Dzis chyba znow bede sie przewracacz boku na bok przez 2 godzinki :(. Dlaczego to tak długo musi trwać ?? Ile jeszcze takich gorszych momentow przede mna :( ?? Czemu nie moge sie obudzic i zobaczyc ze wrocil :( ?? Sorrki dziewczyny :(...mam nadzieje ze u Was lepiej :). Wiem ze za pare godzin zacznie sie nowy dzien - ze spotkanie bedzie coraz blizsze, ze moze znow sie usmiechne i popatrze na to wszystko z optymizmem :), ale teraz jest mi po prostu ciezko :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> taka byłam szczęśliwa, dalej jestem, ale też mnie dół nachodzi. Jak długo trwa twoja tęsknota? Jutro odetniesz kolejny kupon dzienny, i do tego\"razem\" będzie bliżej. Co ja Ci będę tu skrobać , sama wiesz. Tak pusto i zimno w moich kątach, dół ogromny. Zacząłam spać w ciepłych skarpetkach bo ciągle mam zimne stopy w łóżku. Znowu płaczę. BUUUUUUU Śpię w jego bluzce, na jego poduszce, obok mam zdjęcie. Staram się zasnąć. i znowu ściska mnie w brzuchu. Jego znajomi ciągle piszą do mnie na gg, a ja muszę wciąż pisać, że go nie ma , że to tylko ja, sama, i że jest ok, a nie jest. Nigdy nie myslałam że tak będzie, tak ciężko. Jutro mam wolny dzień więc nie musze byc wyspana. Długa nocka się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. witam w poniedzialkowy poranek. u mnie za oknem pada deszcz :( ogolnie jest smutno! korka-> ciesze sie ze mezus zadzwonl :) i jest wszystko w porzadku .uszy do gory teraz bedzie juz tylko lepiej... drogida-> ojej ale mnie zesmucilo co przeczytalam :( co tam sie dzieje u Ciebie powinnas sie cieszysz ze ten dzien sie zbliza wielkimi krokami :) pisze tak ale i sama czasami czuje sie tak jak Ty przez ostatnie dni ale i te dni kiedys mina :) sama wczoraj nie moglam zasnac i dlugo myslalam o Nim i tez bardzo chcialabym zeby byl juz ze mna.chcialabym poczuc jego cieplo,dotyk ale wiem ze narazie to moge tylko czekac na te chwile i miec nadzieje,ze nadejda jak najszybciej. jestem z Toba przed nami jeszcze 48 dni :) !!! ja wpadlam tu teraz na moment bo zaraz wychodze do pracy a musze dzis wyjsc wczesniej i wyslac mu liscik bo oprocz codziennych sms-ow i telefonow co drugi dzien to piszemy do siebie lisciki :) teraz co tydzien bede klientem na poczcie bo dzis ide i w przyszlym tygodniu wyslac mu kolejny bo 19 ma imieniny a potem znowu musze wyslac cos na swieta i tak na okraglo! szkoda ze na jego imieninach nie bedziemy razem ale juz na Jego urodzinki 19.01 to juz bedziemy razem!!!! smutno mi tylko bo zawsze jak dzwoni to mowi ze grudzien to miesiac kiedy powinnismy byc razem bo sa swieta on ma imieniny a ja urodziny i tak wszystkie te uroczystosci spedze sama :( to ja juz uciekam ide zrobic cos kolo siebie i wychodze ale wieczorkiem tu wpadne i licze na was! a co tak u naszej \"gdzie tam do swiat\" -> pewnie zapomniala o bozym swiecie i dobrze tak ma byc w koncu juz jest ze swoaja poloweczka :) trzymajcie sie,buziaczki,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek Pada i pada, a ja piszę list, tak żeby już nie tracić czasu jak dostanę ten oczekiwany, zaraz wyślę, prioryter lotniczy, albo jakiś inny szybki. No i tęsknię , więc nic nowego. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka moja tesknota trwa juz dokładnie 140 dni i zapowiada sie na jeszcze ok. 48 dni :(. Chyba najwyzszy czas Wam sie do czegos przyznac dziewczyny :). Utrzymywałam to w tajemnicy zeby nie zapeszyc ale nawet nie mowienie o tym raczej nie przyniesienie pozadanego efektu :(. Pare dni temu moje Kochanie obwiesciło mi ze stara sie zrobic wszystko zebysmy spedzili Sylwestra razem :). To smieszne ale to chyba to mnie tak rozdrazniło :(. Oczywiscie ze to teraz moje najwieksze marzenie - zeby wrocil szybciej, ale ja czuje ze z tego nic nie bedzie :(. No i taka naiwna nadzieja sie teraz we mnie obudziła :(. Za 2 tyg ma juz wiedziec na pewno czy cos z tego Sylwka nie wypali, a oboje chyba dobrze wiemy jaki bedzie wynik tego wszystkiego :( - taka praca :(. No i smutno mi jakos :(. Rozbudzily sie we mnie nadzieje a jak to przemyslalam na spokojnie to ... :(((. Oj musze znow wziaźć sie w garsc :(. Insaciada to kiedy mozemy składać Ci zyczenia urodzinowe ;) - tak mniej wiecej chociaz podaj jak mozesz :). No i od razu zyczenia imieninowe dla Twojego Słonka składama :) a wiesz jakie ?? Zebyscie jak najszybciej byli znow obok Siebie :) !!! Lece zaraz na koło. Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka moja tesknota trwa juz dokładnie 140 dni i zapowiada sie na jeszcze ok. 48 dni :(. Chyba najwyzszy czas Wam sie do czegos przyznac dziewczyny :). Utrzymywałam to w tajemnicy zeby nie zapeszyc ale nawet nie mowienie o tym raczej nie przyniesienie pozadanego efektu :(. Pare dni temu moje Kochanie obwiesciło mi ze stara sie zrobic wszystko zebysmy spedzili Sylwestra razem :). To smieszne ale to chyba to mnie tak rozdrazniło :(. Oczywiscie ze to teraz moje najwieksze marzenie - zeby wrocil szybciej, ale ja czuje ze z tego nic nie bedzie :(. No i taka naiwna nadzieja sie teraz we mnie obudziła :(. Za 2 tyg ma juz wiedziec na pewno czy cos z tego Sylwka nie wypali, a oboje chyba dobrze wiemy jaki bedzie wynik tego wszystkiego :( - taka praca :(. No i smutno mi jakos :(. Rozbudzily sie we mnie nadzieje a jak to przemyslalam na spokojnie to ... :(((. Oj musze znow wziaźć sie w garsc :(. Insaciada to kiedy mozemy składać Ci zyczenia urodzinowe ;) - tak mniej wiecej chociaz podaj jak mozesz :). No i od razu zyczenia imieninowe dla Twojego Słonka składama :) a wiesz jakie ?? Zebyscie jak najszybciej byli znow obok Siebie :) !!! Lece zaraz na koło. Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka moja tesknota trwa juz dokładnie 140 dni i zapowiada sie na jeszcze ok. 48 dni :(. Chyba najwyzszy czas Wam sie do czegos przyznac dziewczyny :). Utrzymywałam to w tajemnicy zeby nie zapeszyc ale nawet nie mowienie o tym raczej nie przyniesienie pozadanego efektu :(. Pare dni temu moje Kochanie obwiesciło mi ze stara sie zrobic wszystko zebysmy spedzili Sylwestra razem :). To smieszne ale to chyba to mnie tak rozdrazniło :(. Oczywiscie ze to teraz moje najwieksze marzenie - zeby wrocil szybciej, ale ja czuje ze z tego nic nie bedzie :(. No i taka naiwna nadzieja sie teraz we mnie obudziła :(. Za 2 tyg ma juz wiedziec na pewno czy cos z tego Sylwka nie wypali, a oboje chyba dobrze wiemy jaki bedzie wynik tego wszystkiego :( - taka praca :(. No i smutno mi jakos :(. Rozbudzily sie we mnie nadzieje a jak to przemyslalam na spokojnie to ... :(((. Oj musze znow wziaźć sie w garsc :(. Insaciada to kiedy mozemy składać Ci zyczenia urodzinowe ;) - tak mniej wiecej chociaz podaj jak mozesz :). No i od razu zyczenia imieninowe dla Twojego Słonka składama :) a wiesz jakie ?? Zebyscie jak najszybciej byli znow obok Siebie :) !!! Lece zaraz na koło. Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka moja tesknota trwa juz dokładnie 140 dni i zapowiada sie na jeszcze ok. 48 dni :(. Chyba najwyzszy czas Wam sie do czegos przyznac dziewczyny :). Utrzymywałam to w tajemnicy zeby nie zapeszyc ale nawet nie mowienie o tym raczej nie przyniesienie pozadanego efektu :(. Pare dni temu moje Kochanie obwiesciło mi ze stara sie zrobic wszystko zebysmy spedzili Sylwestra razem :). To smieszne ale to chyba to mnie tak rozdrazniło :(. Oczywiscie ze to teraz moje najwieksze marzenie - zeby wrocil szybciej, ale ja czuje ze z tego nic nie bedzie :(. No i taka naiwna nadzieja sie teraz we mnie obudziła :(. Za 2 tyg ma juz wiedziec na pewno czy cos z tego Sylwka nie wypali, a oboje chyba dobrze wiemy jaki bedzie wynik tego wszystkiego :( - taka praca :(. No i smutno mi jakos :(. Rozbudzily sie we mnie nadzieje a jak to przemyslalam na spokojnie to ... :(((. Oj musze znow wziaźć sie w garsc :(. Insaciada to kiedy mozemy składać Ci zyczenia urodzinowe ;) - tak mniej wiecej chociaz podaj jak mozesz :). No i od razu zyczenia imieninowe dla Twojego Słonka składama :) a wiesz jakie ?? Zebyscie jak najszybciej byli znow obok Siebie :) !!! Lece zaraz na koło. Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka moja tesknota trwa juz dokładnie 140 dni i zapowiada sie na jeszcze ok. 48 dni :(. Chyba najwyzszy czas Wam sie do czegos przyznac dziewczyny :). Utrzymywałam to w tajemnicy zeby nie zapeszyc ale nawet nie mowienie o tym raczej nie przyniesienie pozadanego efektu :(. Pare dni temu moje Kochanie obwiesciło mi ze stara sie zrobic wszystko zebysmy spedzili Sylwestra razem :). To smieszne ale to chyba to mnie tak rozdrazniło :(. Oczywiscie ze to teraz moje najwieksze marzenie - zeby wrocil szybciej, ale ja czuje ze z tego nic nie bedzie :(. No i taka naiwna nadzieja sie teraz we mnie obudziła :(. Za 2 tyg ma juz wiedziec na pewno czy cos z tego Sylwka nie wypali, a oboje chyba dobrze wiemy jaki bedzie wynik tego wszystkiego :( - taka praca :(. No i smutno mi jakos :(. Rozbudzily sie we mnie nadzieje a jak to przemyslalam na spokojnie to ... :(((. Oj musze znow wziaźć sie w garsc :(. Insaciada to kiedy mozemy składać Ci zyczenia urodzinowe ;) - tak mniej wiecej chociaz podaj jak mozesz :). No i od razu zyczenia imieninowe dla Twojego Słonka składama :) a wiesz jakie ?? Zebyscie jak najszybciej byli znow obok Siebie :) !!! Lece zaraz na koło. Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! korka-> tesknisz ja my tu wszystkie :( smutno mi sie zrobilo jak przeczytalam wasze wpisy :( to chyba sie udziela! drogida-> bardzo bym chciala zebys Sylwestra bedzila z Twoim Skarbem zycze Ci tego z calego serduszka :) ja nie mam sie co ludzic ten dzien spedze sama .a Tobie moze szykuje sie niespodzianka jaka spotkala gdzie tam do swiat?my z korka raczej na to nie liczymy i bedziemy same a Ty to kto wie moze sie uda wiec nie trac nadzieji :) a jezeli nawet okaze sie ze bedziesz sama to pomysl o nas :) i jeszcze jedno nie wiem czy to poprawi Ci humor ale jak sama wiesz zostalo nam 48 dni i ja wierze 19.01 bedziemy juz razem ale gdzies tam w srodku boje sie ze zadzwoni i uslysze to czego sie boje ze zostaje jeszcze na miesiac a tego to chyba nie przezyje!!! wiec wierze ze wroci i licze dni ktorych zostalo nam tyle samo :) wiec uszka do gory nie ma co sie smucic ...ja jestem tu codziennie i jakos razem damy rade a poza tym korka tez pewnie dolaczy do nas wiec widzisz nie jestes sama masz nas!!!!! ja tu dzis jeszcze wpadne.trzymajcie sie .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! korka-> tesknisz ja my tu wszystkie :( smutno mi sie zrobilo jak przeczytalam wasze wpisy :( to chyba sie udziela! drogida-> bardzo bym chciala zebys Sylwestra bedzila z Twoim Skarbem zycze Ci tego z calego serduszka :) ja nie mam sie co ludzic ten dzien spedze sama .a Tobie moze szykuje sie niespodzianka jaka spotkala gdzie tam do swiat?my z korka raczej na to nie liczymy i bedziemy same a Ty to kto wie moze sie uda wiec nie trac nadzieji :) a jezeli nawet okaze sie ze bedziesz sama to pomysl o nas :) i jeszcze jedno nie wiem czy to poprawi Ci humor ale jak sama wiesz zostalo nam 48 dni i ja wierze 19.01 bedziemy juz razem ale gdzies tam w srodku boje sie ze zadzwoni i uslysze to czego sie boje ze zostaje jeszcze na miesiac a tego to chyba nie przezyje!!! wiec wierze ze wroci i licze dni ktorych zostalo nam tyle samo :) wiec uszka do gory nie ma co sie smucic ...ja jestem tu codziennie i jakos razem damy rade a poza tym korka tez pewnie dolaczy do nas wiec widzisz nie jestes sama masz nas!!!!! ja tu dzis jeszcze wpadne.trzymajcie sie .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> dzieki na zyczenia mam nadzieje ze sie spelnia ja mam urodzinki 12.12 :( i spedze je sama. wpadnij do nas jak tylko wrocisz! bede czekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> dzieki na zyczenia mam nadzieje ze sie spelnia ja mam urodzinki 12.12 :( i spedze je sama. wpadnij do nas jak tylko wrocisz! bede czekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×