Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

dobranoc koleżanki Dobranoc Miśq...kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciewczynko24 a gdzie można zobaczyć Twoje zdjęcia? Ja wczoraj miałam dołaaaaaaaaaaaaaaaaa........... Zryczałam się oczywiście........ Piszę mu codziennie mnóstwo e-maili , a on od trzech dni mnie napisał jednego słowa. Wkońcu jak ma czas przeczytać te moje wypociny, to chyba napisanie pary zdań nie jest jakimś wielkim problemem. Wiem, że przeczytał, bo sama mu zakładałam konto i znam hasło :( Chyba będę sobie sama coś wysyłać, żeby mi było lepiej.... Pocieszam się , że może nic nie pisze, żeby mieć o czym rozmawiać........ale może jestem trochę naiwna..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://stronkazfotkami.w.interia.pl tu można zobaczyć moją próbę witrynki...ale planuję juz ją zmienić. Buterflay ja nie wiem co jest z tymi facetami....ze trudno im się odezwać?czy to taki problem wystukac pare słówek? :( ja w pracy siedzę teraz i mam chwilke to zajżałam...pozdrawiam Was Słoneczka i miłego piątku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj
ciewczynko nie mam komórki, więc kontakt smsowy odpada, maile też, jest tylko telefon i listy. Wcześniej gdy ja byłam za granicąbyło podobnie i wtedy on narzekał, że żadko dzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
hejj: koniecznie musicie sobei kupic komorki. wtedy nawet jeden sms to juz nadzieja i otucha w serduszko:)) ciewczynka: tam na tej stronce to sa same obrazki z roslinkami. tak ma byc? czy ja cos juz zepsulam? kurcze, nie wpadlam i juz dostalam! wiecie co... no to czego nie bylo ... no wszystko super, ale teraz kiedy on przyjedzie do mnie ostatni raz przed wyjazdem?????? to juz nie moglo to cos poczekac do poniedzialku????;) Poza tym poniedzialek coraz blizej:(:(:( i jeog wyjazd:(:(:( bedzie trzeba to jakos przezyc:((. juz sobie obiecalam, ze bede to wszystko dalej opisywc na swoim blogu, moze mi troche ulzy... Albo bede wam tu marudzic, ze tak bardzo tesknie... i to jeszcze po tym jak mi wczoraj powiedzial, ze mozemy razem mieszkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronce są fotki kwiatow z działki mojej mamy, więc chyba nic nie popsułas :)))) dziś mam plan...będę gotować. Wracając z pracy kupiłam co trzeba i upichcę \"potrawę holenderską\" czyli potrawkę z kurczaka z polskich warzyw. Dziewczyny pozdrawiam was serdecznie... jeszcze tylko 3 takie weekendy i zobaczę moje Słońce...żeby szybko minęło...wrrrrrrr (oczywiscie oprócz tego...) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
A u nas dzis upal jak diabli. Nic z corcia nei gotujemy... zjadamy owoce, jakis goracy kubek i oczywiscie chlebek z nutella( to malutka), dokupilam wlasnie chrupki. mniam... nawet sie jesc nie chce w sumie jak tak cieplo. a w domku to juz mam normlanie saune... taki gorac jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ciewczynka24 ze facetów trudno zrozumieć. A to ze mu duma na to nie pozwala to tez prawda, boi sie stanac twarza w twarz z rzeczywistoscia. Czeka na moje ruchy bo boi sie ze dostanie kosza. Gdyby mi na nim nie zalezało to dostałby kopniaka i tyle by było. Z drugiej strony fajnym jest facetem a ze miał pecha i trafil na niewłasciwą osobę która mu troche namieszala w zyciu. Nie chce sie nad nim litowac tylko chce by zrozumiał ze juz nigdy nikogo nie pokocha tak jak kochał swoja ex. Czuje sie zraniony i nie wierzy ze moze byc szczesliwy z kims innym. Co nie znaczy ze to musze byc ja :) On sie po prostu boi byc z kimkolwiek. Wiem cos o tym bo , przez ponad rok byłam sama musiałam sie wyleczyc z innego związku. No ale koniec o smutnych rzeczach własnie lunęło a ja dzis pucowałam okna u siebie i u mamci gdybym wiedziała to nie szorowałbym ich aż tak. Z drugiej strony to dobrze ten upał był nie dozniesienia nie zazdroszcze Ci Angelka jak chcesz to przesle ci pare kropelek deszczu :)))))) *********************************************************** juz kropij :)))) Uciekam bo grzmi i zaraz piorun trzasnie w mój komputer. Pozdrawiam i buźka dla słomianych wdówek Ps ciewczynka 24 te trzy tygodnie zleci bardzo szybciutko Buźka Papa Yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ciewczynka24 ze facetów trudno zrozumieć. A to ze mu duma na to nie pozwala to tez prawda, boi sie stanac twarza w twarz z rzeczywistoscia. Czeka na moje ruchy bo boi sie ze dostanie kosza. Gdyby mi na nim nie zalezało to dostałby kopniaka i tyle by było. Z drugiej strony fajnym jest facetem a ze miał pecha i trafil na niewłasciwą osobę która mu troche namieszala w zyciu. Nie chce sie nad nim litowac tylko chce by zrozumiał ze juz nigdy nikogo nie pokocha tak jak kochał swoja ex. Czuje sie zraniony i nie wierzy ze moze byc szczesliwy z kims innym. Co nie znaczy ze to musze byc ja :) On sie po prostu boi byc z kimkolwiek. Wiem cos o tym bo , przez ponad rok byłam sama musiałam sie wyleczyc z innego związku. No ale koniec o smutnych rzeczach własnie lunęło a ja dzis pucowałam okna u siebie i u mamci gdybym wiedziała to nie szorowałbym ich aż tak. Z drugiej strony to dobrze ten upał był nie dozniesienia nie zazdroszcze Ci Angelka jak chcesz to przesle ci pare kropelek deszczu :)))))) *********************************************************** juz kropij :)))) Uciekam bo grzmi i zaraz piorun trzasnie w mój komputer. Pozdrawiam i buźka dla słomianych wdówek Ps ciewczynka 24 te trzy tygodnie zleci bardzo szybciutko Buźka Papa Yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trakcie gotowania...zapachy rozchodza się po całym mieszkanku....ale jest jeden problem...jestem sama a ktoś to musi zjeść...więc zapraszam wszystkie chętne koleżanki do mnie na super kolacyjkę...mniam mniam...:))) yo77 pozdrowionka, angelika...zbieraj małą i przychodźcie na kolację, a nutelka tylko na sniadanko ;) hehehe buziaczki jakbym się nie odezwała troche póxniej to znaczy ze nie przezyłam tego gotowania i jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram chłodną
dziewczyny pomóżcie, z moją skrzynką pocztową coś się stało, wiadomości od NIEGO z dwóch miesięcy zniknęły, jak je odzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem jak odzyskać wiadomości...:( moze jakis informatyk by poradził coś? ale jak widać zjadłam i jeszcze żyję czyli tak źle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka Pstra
ZDiewczyny jest mi niezmiernie smutno! Moja Żaba chcę się do mnie dodzwnić, a nie może? pisze że stoi przed budką,wykręca numer i tak jakby było zajęte:(;Już tak od 3 dni:( Może linia zajęta? Bo to w sumie Grecja...Olimpiada? Płakać mi się chcę:(Tak mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka Pstra
Zadzwonił ale tylko przez 2 misnutki, bo coś rozłączyło... nie zdążył mi nic powiedziec, tylko że jemu jest tam źle.... Płakać mi się chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Pstra...wiem co to tęsknota :( wiem co czujesz....głupi ten cały świat i porąbany :( nie smuc się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka Pstra
Wiesz co robie? Od wczoraj pisze taki jakby malutki pamiętnik. Pisze w nim o wszystkim i w sumie o niczym,o mojej tęsknocie i mojej miłości i obawie o niego...I dam mu to później do przeczytania...Może w jakimś stopniu mnie zrozumie... Wywołałam dzis zdjęcia z naszego ostatniego weekendu przed jego wyjazdem. Patrze na nie jak zahipnotyzowana...Tak bardzo mi go brakuje... Ty masz jeszcze 3 weekendy,ja troszke wiecej...i to mnie boli...Mam mu tyle do powiedzenia....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez takie cos pisałam...ale dołowalam się przy tym bardzo. odstawilam to...założyłam zeszyt z aforyzmami. ja na jego zdjęcia nie zaglądam bo od razu dół ... :( coraz ciężej mi...a to juz prawie koniec :(((( tak bardzo tęsknię .... zmykam spać. Dobranoc Biedronka Pstra i spokojnej nocy.... Dobranoc Kochanie...śnij kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
Witam kochane. Ciewczynko dzieki za zaproszenie na kolacje:)) Ale zrobilysmy sobie kielbaski z piekarnika, bo dostalysmy ochote na grilla:)) nawet wyszły grilopodobne:)) Biedronko, ja zalozylam blog , specjalnie dla mojego sloneczka i tam zamieszczam swoje wiersze, i nie tylko. Obrazki, aforyzmy i.t.d. To takie cos do poczytania o miłości, ale dedykowane mojemu ukochanemu. To mi pomaga tak za nim nie tesknic... Widzimy sie raz w tygodniu, a teraz juz w poiedzialek jedzie ... Wyjezdza...:(( :(( :( :O i nie bedzei go ponad miesiac... :O A na dodatek wczoraj jak tak sobie rozmawialismy to wyplynal temat wspolnego mieszkania a dzis slubu:( A ja go tak kocham:( I nie chcę zeby wyjzezdzal:( Ale wiem, ze ten wyjazd to dla niego ( oprocz pracy), spelnienie marzen, bo chce zobaczyc ten kraj, ( Norwegie). A ja nie chce mu przeszkadzac w realizacji marzen. Ale wiecie co? Oni tam nie pojadą w poniedzialek jak nie skoncza robot u siebie w firmie. I tu jestem straszna swinia, bo tak po cichu to prosze Boga, żeby nie zdazyl skonczyc:(:O bo wtedy zostanie...:( I zle mi z tym uczuciem, że tak sobie mysle o tym...:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
I patrze jak wariatka na jego zdjecie i rycze... :O dobranoc kochane, zajrze tu rano na poranna kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
jestem juz na porannej kawce, ale nikogo niewidze tutaj;( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj
pozdrawiam wszystkie kobietki z forum. Ja też kiedyś pisałam list -pamiętnik dla niego. Zamiast 10 listów, pisałam w zeszycie wszystko o czym chciałam mu powiedzieć, po powrocie mu go dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wstałam w zlym humorze :( od rana płakałam ....tak bardzo bym chciała byc przy nim...żeby juz wszystko było jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zrobię sobie kawkę...może te łzy mi nie będą leciały. Jak mi z Piterem nie wyjdzie to zostane starą panną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
Witaj ciewczynka24:)) na pewo wyjdzie:)) ja juz kawke koncze i zaraz biore sie za porzadki:)) trzeba cos zrobic, bo od poiedzialku bede siedziec i wyc za nim.... no chyab , ze nie pojedzie... w co watpie...... A moze mu teraz tam troche podzwonic i opoznic te robote?????? i jak nie skonczy to nie pojedzie..... nie, nie moge byc taka swinia.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Angelika...nie dzwoń, bo sie tylko zdenerwuje na Ciebie. Ja tez bym musiała posprzatać, ale lenia mam...zresztą tylko łzy mi dziś lecą, dolek na maxa :((( dlaczego to tak bardzo boli :( a to juz niedaleko do jego powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
Nie becz, bierz sie za porzadki. nie dolujemy sie dzis. na dworze jest pogoda, swieci slonko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to słonko chyba nie dla mnie dziś świeci....:((((( nie mam dla kogo sprzątać....i tak nikt nie doceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TO ZA MARUDZENIE Z SAMEGO RANA !!!!!! A KYSZ SMUTKI Z TWARZY..Macie być usmiechnięte :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) O tak już lepiej, Niech ja tylko zobaczę ze płaczecie to złoję wam skórę (nie wiem jeszcze jak ale cos wymyślę), a jak na razie to pogrożę Wam małym palcem jako ostrzeżenie. A słonko ciewczynko24 zawsze dla ciebie świeci tylko musisz odgarnąć te chmury Angelko nie zatrzymuj go jak wróci to będzie szczęsliwy ze go puściłaś i za to bedzie cie jeszcze bardziej uwielbiał. Ten miesiąc minie bardzo szybko i zanim sie obejrzysz to bedziesz go mieć u swojego boku. Trzymajcie sie dziewczyny tylko mi nie płakać mało to razy zalewało Polskę no tak lepiej. Miłej soboty i niedzieli Pozdrawiam Was gorącą Yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TO ZA MARUDZENIE Z SAMEGO RANA !!!!!! A KYSZ SMUTKI Z TWARZY..Macie być usmiechnięte :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) O tak już lepiej, Niech ja tylko zobaczę ze płaczecie to złoję wam skórę (nie wiem jeszcze jak ale cos wymyślę), a jak na razie to pogrożę Wam małym palcem jako ostrzeżenie. A słonko ciewczynko24 zawsze dla ciebie świeci tylko musisz odgarnąć te chmury Angelko nie zatrzymuj go jak wróci to będzie szczęsliwy ze go puściłaś i za to bedzie cie jeszcze bardziej uwielbiał. Ten miesiąc minie bardzo szybko i zanim sie obejrzysz to bedziesz go mieć u swojego boku. Trzymajcie sie dziewczyny tylko mi nie płakać mało to razy zalewało Polskę no tak lepiej. Miłej soboty i niedzieli Pozdrawiam Was gorącą Yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×