Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagadka 1000 lecia

Mój kumpel jest porządny spokojny gość i nie może znaleźć kobiety

Polecane posty

Gość gość
jak ktos jest taki super jak ten kardiolog albo taki nauczyciel to wiele kobiet nie podejdzie bo pewnie uzna, ze za wysokie progi na ich nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel to za wysoki próg? TY się słyszysz? Na te studia idą sami niemal nieudacznicy, a lekarz to gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Autorze, a w jakiej branży pracuje? x Uuu kardiolog - czarownik od serca - niebezpieczne! ;) ;) x 01:19 dlaczego???? x Nie obrażaj nauczycieli. To ciężka orka jest. Miałam okazję chwile popracować z mlodzieza (na studniach jeszcze) oj... wole juz tych "pajacow" spotykanych w biznesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko mówię, że nauczyciel to żaden prestiż, za to kardiolog to jest szycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
01:31 ok. może żaden prestiż, ale nie nieudacznik, jak w wypowiedzi wyżej było napisane. Ten zawód się raczej dość swiadomie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Nie przejmuj się znajdzie jeszcze wartościową porządną kobietę. Wiem że trudno jest znaleźć bo większości tylko zależy na kasie a to nie jest najważniejsze. Najważniejsze to serce charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kumpel od 20 lat jest rozwodnikiem i od czasu rozwodu nigdy nie miał kobiety. Niestety nie ma chłop szans na kolejną partnerkę mimo, że pracuje wśród kobiet i ma spory wybór rozwódek i wdów. Rozmawiałem z dwiema kobietami , które z nim pracują. Niestety kumpel uznawany jest przez te dwie i pozostałe kobiety za nudziarza i dziwaka. Lubią go jako kolegę, ale na randkę by się z nim nie umówiły. On mieszka ze schorowaną mamą w podeszłym wieku. Jego hobby jest działka. Rozmawiałem z nim o tym, że ma już 58 lat i powinien zapoznać jakąś kobietę gdyż życie ucieka. Odpowiada, że chciałby mieć kobietę, ale teraz nie ma warunków i czasu na randki ponieważ jego mama denerwuje się gdy zostaje sama w domu. On po pracy musi od razu wracać do domu i może wychodzić z domu jedynie na działkę. Na wyjście z domu z innych powodów nie może sobie pozwolić gdyż gdy on nie wraca do domu o zwykłej porze, mama się denerwuje i ciągle do niego wydzwania. No cóż. Jego życie,jego wybory. Ja na jego miejscu nie wytrzymałbym 20 lat bez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Wiesz gdyby chciał to by pogodził jedno z drugim ale ja podejrzewam że mocno się sparzyl na poprzednim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej nie ma w nim nic interesującego, lub też ma zbyt duże wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nich się zgłosi do Itaki oni zajmują się poszukiwaniem kobiet. A on jakąś zgubił, że szuka? Bo żeby coś znaleźć to trzeba najpierw zgubić. A przy szukaniu dobry jest pies, twój kumpel ma psa? Jak nie, to mogę mu pożyczyć, racy jajnik upierdliwy. Gertruda z Tworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.05. Ten mój kumpel jest po dwóch rozwodach. Pierwsza żona odeszła, z tego powodu, że on nie potrafił odciąć pępowiny łączącej go z mamą. Druga odeszła gdyż stwierdziła że dusiła się w ich związku. Zaczęła latać po dancingach i umawiać się z innymi facetami. Moim zdaniem on się nie zaraził do związków z kobietami. On po prostu nie ma już powodzenia u kobiet gdyż wg nich jest nudny, opowiada kobietom o swoich byłych, czasami zachowuje się jak dzieciak. Ponadto bardzo dużo czasu poświęca mamie,która często histeryzuje i sama przyznała, że to z jej powodu on nie ma kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.38.Coś w tym jest. Podobają mu się kobiety o 10-20 lat młodsze. On nie ma jednak u nich żadnych szans gdyż nawet te w jego wieku go krytykują. On kiedyś był naprawdę przystojnym facetem i miał powodzenie. No ale to już historia. Nie o wygląd tu jednak chodzi. Chodzi o jego dziwactwa. Tutaj jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez pewnie samotny jestes eh wy faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ma kobietę, czego jęczysz? Tylko się nazywa mama. Gertruda z Tworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak samo faceci, boją się do najładniejszych podbijać bo myślą że taka ładna to już pewnie kogoś ma a tu zonk, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj lekarze najwięcej chlają, taka statystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj baby to jednak koorvy, kardiolog szycha bo robi kase niby a taksówkarz to śmieć, bo "prestiż" mały. Niewiele facetów dba czym jako praca zajmuje się kobieta, ale baby często zadają to jako jedno z 5 pierwszych pytań i zaraz sobie kalkulują jaki standard życia im chłop zapewni, co za koorvy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:06 Najgorsze , źe dzisiejsze stare baby korzystają z Internetu. Do końca swoich marnych dni będą marudzic, jakie to one chłodzące ideały, a faceci to dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Nikt nie był i nie jest ideałem każdy ma wady jak i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.58.Coś w tym jest. Gdy poznałem moją żonę byłem mile zaskoczony że była wolna. Ona miała 20 lat. Ponieważ była ładna i zgrabna sądziłem, że ona była zajęta. A tu Cud! Nie dość że nie zajęta to jak się okazało nigdy nie miała chłopaka. Miałem nieprawdopodobne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.49.Nie jestem samotny.Moim zdaniem los jest niesprawiedliwy. Kumpel od 20 lat jest samotny i nie znalazł kobiety mając do wyboru na prawdę sporą ich ilość wśród koleżanek z pracy. Jedna z nich-atrakcyjna 45 letnia wdowa oświadczyła, że gdy bym to ja był wolny moglibyśmy być razem. Sęk w tym, że ja nie potrzebuję drugiej kobiety gdyż z żoną jestem szczęśliwy. To mój kumpel bardzo by jej potrzebował,ale ona nawet na kawę nie dała mu się zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindybalski juzef
baby to dziwne stworzenia, chcą to czego mieć nie mogą a nie chcą tego co mogą mieć, i jak tu żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzębny krzyś
gość magda dziś Nikt nie był i nie jest ideałem każdy ma wady jak i zalety. > ale wiekszość kobiet NIE ma wad ( tak same twierdzą) dlatego ich wybranek też ma ich nie mieć, a tu kłaniają się realia i trzeba kota kupować, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak jeszcze była dziewicą, nie jest pyskalska ani feministka to wygrałeś w lotto, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Gosc16:25 no masz rację ,że nie które tak uważają, Ale trzeba się pogodzić takim jakim się jest. Nie szata co zdobi człowieka tylko wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość magda dziś a ty skąd i gdzie jesteś? panna do wzięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.26. Tak, była dziewicą. Dziękuję za gratulacje. Wiem, że wygrałem w toto-lotka. Wolne, atrakcyjne dziewczyny dziewice w wieku 20 lat od wielu lat są rzadkością. Prędzej można spotkać jednorożca. Przekonałem się jakiego miałem fuksja gdy zacząłem zabierać ją na dyskotekę czy kawiarni. Faceci się w nią wpatrywali. Były nawet próby podrywu, a nawet odbicia mi dziewczyny. Gdyby ona nie była domatorką zanim mnie poznała, od dawna byłaby zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w którym roku ją poznałeś i jak i gdzie? jak ją zagadałeś pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
A mieszkam w woj.mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.52. Napiszę później. Skończył mi się wolny czas. Nadmieniam, że opisywałem tą swoją historię w temacie dotyczącym dziewczyn domatorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×