Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naszata

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja 2

Polecane posty

Kania- na pewno podniosła się za wcześnie. Niestety takie cuś mija po pół roku. Czasem . Moja koleżanka doktor tak mnie wystraszyła że nawet siłą by mnie z łóżka nie podnieśli . Doba leżenia lub pół roku bólu głowy. Nawet pielęgniarka mówiła żebym wstała- powiedziałam że figa. nawet głowy nie podniosłam na 10 cm. potem mnie trochę plecy bolały w miejscu kłucia. Algira - tam gdzie można w kręgosłup a nie ogólne nie dadzą . niedotlenienie mózgu jest gorsze. Sufit przeżył . Za to sprzęty elekroniczne nadal suszę . nie wiem które przeżyją :(😭 byłam dziś na skokach koni na hipodromie. piękna forma spędzenia czasu. kasy wyszło ale super zabawa. a tak bym w domu siedziała. Ciemne chmury wisiały nad Gdańskiem i straszyły . a w Sopocie ani kropelki. Proponuję :https://www.trojmiasto.pl/gdynia-areobaltic naprawdę warto przyjechać . byłam w zeszłym roku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam ten czy podobne tematy no nasuwa mi się refleksja że nie spełniają one oczekiwań piszących a to dlatego że nie można pisać o sprawach które naprawde nurtują osoby piszące gdyż jest to trochę ryzykowne, wszyscy piszą o rzeczach banalnych i nieważnych, ot taka dygresja. Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo poznajemy się w sprawach banalnych . A po latach ....jeśli nadajemy na tych samych falach to można się spotkać face to face. :D i na tym to polega.;) I życzę tobie oby przydarzyło Ci się to co nam - czyli poznanie nowych przyjaciół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, widziałam w telewizornii przygotowania na hipodromie (w dzień dobry TVN) i pomyślałam o Tobie :) chyba wyczułaś :D:D:D żałowałam, że mam tak daleko :) Zawsze myślałam, że znieczulenie lędźwiowe to większe ryzyko :p Na początku lipca MM ma gastroskopię z kolonoskopią właśnie w ogólnym :o Co do pokazów mogę skorzystać innym razem, w tym czasie będę akurat na Mazurach :) pod Olsztynem, niby to już połowa drogi, ale mam ochotę na Kanał Elbląski, zobaczymy czy się uda ;) W domu Sodoma i Gomora :O MM kładzie płytki w łazience ... pierwszy raz w życiu i to zabudowuje wannę .... trzymajcie kciuki żeby nie spadły ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za kafle. Uważam ze gastro jest gorsze od kolono. i w życiu nie dałabym się uśpić z tak błahego powodu. Nigdy nie wiadomo kiedy się to potem hepnie. i jakoś wolę wiedzieć co przy mnie majstrują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, pomogło ;) Trzymają się!!! :D:D Młody, jeszcze w gimnazjum, miał gastro bez znieczulenia i jakoś specjalnie nie narzekał :) innych doświadczeń nie mamy, ale wszyscy znajomi po kolono radzą znieczulenie ogólne, bo na żywca jest ponoć paskudnie :o Mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;) Znowu zaczyna robić się gorąco :O:O Młody poszedł wczoraj na balety i nie daje znaku życia szaleństwa z nad Wisły słychać było aż u nas ..... chyba poszukam chłodnego miejsca i oddam się dobrej lekturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Widocznie mam znieczulicę. Moja rodzina też robiła w znieczuleniu Ja na żywca. Więcej się bałam niż było faktycznie. A może lekarka była tak dobra? Dziś zrobiłam kompoty z czereśni. Jeszcze zostało na drzewie ale nie lubię się przemęczać.25 słoików dość na 1raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszy wodą z nieba i na tym się skończy. Zawekowałam czereśnie.pijac herbatkę czekam na cud z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Znalazłam się:):):) u mnie szaleństwo końca roku, RODO i pozostałe zawodowe atrakcje....storczyk, czyli wszędzie to samo...:( zła jestem, umówiłam się z kobitką od ubezpieczeń.... miała dzwonić w czwartek - nie zadzwoniła, zadzwoniłam dzisiaj- mówi że źle zrozumiała i zadzwoni dziś o 19 żebyśmy sprawę skończyły - półtorej godziny poślizgu - a ja siedzę i czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Sobotni poranek z kawą (_) to lubię. cisza w domu, kot na dworze, tylko Mała grasuje na pietrze ale to niech sie jeszcze troche sama pobawi ❤️ Na szczęście z córka lepiej. Już nawet zrobiła sobie mały wypad do miasta, oczywiście nie pieszo ;) Mam dla was newsa - kuopujemy mieszkanie i to juz jest postanowione :D 62 metry 3 pokoje, 5 pietro ale to nam nie przeszkadza, bo będzie winda. Nareszcie mamy jednomyślne postanowienie. W poniedziałek jesteśmy z dwewloperem umówienie na omówienie dalszych postępowań. Miesszkanie w nowo budującym sie bloku niedaleko nas i ta sama parafia :D Teraz tylko trzymac kciuki żeby sie cos nie rypło, bo przy moim szczęsciu to nie wiem.... nic nie idzie gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas meczowo. M oglada wszystkie prawie. Ja z blaku laku też zerknę. ;) Teraz na HBO powtórki Gry o tron od początku lecą bo nowego sezonu nie ma. To też oglądamy żeby sobie przypomnieć i emocje wcale nie sa mniejsze niż gdy oglądaliśmy ten serial pierwszy raz. Storczyk juz się zameldowała a gdzie DEBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Debe sie znalazła :D Niby zapowiadali chłodny weekend ale jednak mam nadzieje na cieplejszą sobotę. Słońce jeszcze za chmurami schowane. Cóż... porobię cos w domu. Okno od podwórka nieco zakurzone.... Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Kania udanego zakupu!!! tu na razie pada, siedzimy z Naszatą i czekamy na poprawę pogody, w nocy wyjeżdżamy. Odezwiemy się po powrocie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
A gdzie Was znowu niesie? Coś przeoczyłam??? Kania, po co Wam aż 3 pokoje? Znaczy każdy wg swojego uznania, ale salon i sypialnia to w sam raz, a mniej opłat i mniej sprzątania ;) to tak pod kątem, że lata lecą i łatwiej ogarnąć mniejszy metraż :D Siostra poleciała dziś na kilka dni do Stambułu, trochę się martwię, mało bezpieczne miejsce :o Po pracy lecę do kardiologa, czuję się dobrze, ale licho nie śpi, zobaczymy co powie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Normalnie uwierzyć nie mogę, że dzisiaj u mnie słońce wyszło:DOd rana lało, było ciemno, buro i ponuro. A teraz piękne słońce:)Ogród podlany, czas na ładną pogodę;) Wydaje mi się, że 3 pokoje są w sam raz:)Można tak się zorganizować, żeby było komfortowo. A z porządkami jakoś się da;) Też nie mam pojęcia, dokąd panie pojechały:D;)Najważniejsze, żeby dobrze bawiły się i wróciły pełne pozytywnych wrażeń. Trzymam kciuki za udane wojaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Dziś jesteśmy w Supraślu. Słońce i lekki wietrzyk. Pogoda do zwiedzania. Ja w 2 pokojach na pewno zamordowałabym współlokatora.a już fochy na starość trzeba mieć gdzie przetrzymać. 3 pokoje to dobra liczba. Kania-jestem ciekawa waszej poźniejszej aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Zapowiada się piękny dzień:)Wczoraj bywało w ciągu dnia bardzo różnorodnie, ale i tak podjęłam ryzyko i pojeździłam rowerem po okolicy:)Ja patrzyłam ze strachem w niebo, ale ogród szczęśliwy bardzo:D Kania, jeżeli dobrze rozumiem, to Wy znaleźliście mieszkanko, a co z resztą rodziny? Zostają w domu, czy też szukają lokalu? Wyspana i zrelaksowana podaję wszystkim kawę i życzę miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę pojechałyście w piękne rejony :) Liczę na jakąś ładną fotkę ;) Waszą i pięknego, podlaskiego krajobrazu ;) Storczyku, nie drażnij tym wyspaniem i zrelaksowaniem 😭 do urlopu jeszcze półtora miesiąca 😭 Wspominałam, że młody poszedł do pracy? Skoro się uważa za dorosłego niech zarobi sobie na przyjemności i wakacje ;) pracuje w KFC i chyba dorosłość nieco straciła na atrakcyjności :p najczęściej pracuje od 12-13tej do 21-22giej, po 5-6 dni w tygodniu i przychodzi zmęczony, bo większość czasu stoi na kasie i jako chłopak nosi jeszcze cięższe rzeczy. Raz w tygodniu spotyka się z kolegami, a przy kompie już nie pamiętam kiedy go widziałam :p Za parę dni pierwsza wypłata, zobaczymy ile mu zostanie, bo już pożyczył trochę od nas i młodej, no i jeszcze trzeba będzie odpalić na życie. Do tego ma jeszcze wielkie plany zakupowe ..... ciekaweee :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Też uważam że 3 pokoje są ok. Chociażby tylko dlatego, że gdy zabrakne jednego z moich rodziców, to chyba mnie przypadnie opieka nad mamą. Teraz nie mam czasu zaglądać do moich staruszków po pracy. Jak wrócę z pracy to już nic mi się nie chce, tym bardziej z domu wyjść. To jeden aspekt. Drugi jest taki że w mniejszym mieszkaniu moge dostać zwyczajnie klaustrofobii. Teraz dół naszego domu ma wiekszy metraż. Storczyku reszta zostaje na starych śmieciach. A Naszata z Debe znów sie dobrze razem bawią ;) Troche mnie dziś głowa boli. Wczoraj zabalowalam z kolezanką. ;) Algira nasze dzieci bardzo chcą być dorosłe więc pozwólmy im, niech się przekonają co to znaczy. 🌼 Młodej się poprawilo. Bóle minęły. Miłego dnia 🌼 Biorę sie za porządki, na kaca najlepsza praca :D Na dworze od wczoraj p**dzi jak w kieleckiem. Pa 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bardzo wietrznie i ogólnie chłodniej. Chłodniej jest ok, ale to wietrznie mnie wkurza;) Kania, cieszę się, że córka ma się lepiej:) Algira, zdobywanie doświadczeń ważna sprawa:DTwój syn rzucił się na głęboką wodę:D Wszystko mnie boli😭Zachciało mi się nowości sportowych:PFajnie było, ale teraz nie mogę się ruszać swobodnie😭Podczas przewracania się w łóżku z boku na bok odczuwałam jeden wielki ból😭Więc ja też zdobywam nowe doświadczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Lato w pełni:)Korzystam z jego uroków w miarę możliwości🌼Coraz mniej mi potrzeba, ale za to coraz bardziej intensywnie potrafię się tym cieszyć:)I to mi się podoba:D Kawa na dobry dzień🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Dzis ja postawie kawę z rana (_) Rozkoszuje sie spokojnym weekendem :D Młodzi wyjechali na dwa dni. Zabrali maluchy. ❤️ Pewnie jutro wrócą wiec na szczęście nie zdążę zatęsknić. Tym bardziej postanowiliśmy z M nacieszyć się sobą dla siebie. Tak normalnie M spełnia sie w roli dziadka, że dla mnie już mu sił i czasu nie starcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis piątek przecież ;) Urlop wzięłam to przez chwilę pomyslałam o sobocie :D Młodzi wracają w niedzielę ;) Mamy dla siebie całe dwa dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
wróciłyśmy zadowolone, zmęczone . czas na życie codzienne czy nie można być ciągle na wczasach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne lato . Istne wczasy . Spacerek, lody, piwko , plaża......po co wyjeżdżać ?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×