Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naszata

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja 2

Polecane posty

Storczyku, współczuję ..... mogę się tylko domyślać emocjonalnego bałaganu jaki powstał .... czekam, aż zacznie się poprawiać, nie tylko w szkolnictwie, ale wszędzie. Oby!

Upał, upał, upał ..... z każdym rokiem znoszę go coraz ciężej .... w domu mam siłę tylko ..... leżeć :D:D

Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z zeszłego roku .... w lipcu jadę na jeziora, ale to tylko 2 tygodnie, reszta raczej w murach, bo nagromadziło się wydatków remontowych.

Co u reszty? Mam nadzieję, że wszystko w porządku :)

Pozdrawiam, całuski i do następnego razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

nie wiem jak Wy znosicie upały, ale ja się rozpuszczam .....

Może zorganizujemy jakiś sabacik na ..... Grenlandii?? to tak dla nabrania dystansu do upału :D:D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja powtarza się, w roku szkolnym, w czerwcu straszne upały i męczarnia, a w wakacje zimniej.....Ja nie narzekam, bo było już rzeczywiście za gorąco i człowiek męczył się. Jednak trochę przy zimno jest:D Mój obecny urlop nie daje mi jak na razie odpoczynku psychicznego. Mam jednak nadzieję, że to minie i poczuję się swobodniej, lepiej..... Z drugiej strony wonne mam dopiero od tego tygodnia i może za mało czasu minęło, żeby poczuć spokój. Algira, udanego wypoczynku życzę:) Reszcie oczywiście też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×