Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Powiedzieć mu ze jest ojcem mojego dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Kilka lat temu zakochałam się bez pamięci w pewnym żołnierzu. Niestety po jego wyjeździe na misje okazało się ze jestem w ciazy. Nasz kontsk się urwal a ja postanowiłam urodzić to dziecko. Teraz mam 3 letniego syna. Odszukałam moja dawna miłość w internecie, i z tego co widzę na Facebooku ma teraz kobietę i malutkie dziecko. Jak myślicie odezwać się do niego? Tak na prawdę cały czas czekałam na jakis znak od niego, Myslalam ze stało się coś złego, chciałam być z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło Ci do głowy żeby skontaktować się z nim, gdy dowiedzialas się o ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj sie niech choc alimenty placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był wtedy na misji i kontakt się urwał, szukałam go długo, sprawdzałam setki razy w internecie. Nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć synkowi on jest jeszcze taki malutki. Poza tym jemu niedawno urodziło się dziecko. Widziałam zdjęcia z takiej sesji dla niemowlaków. Nie wiem jak zareaguje ta kobieta. Niedawno przecież urodziła dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię, Autorko, obchodzi jak zareaguje jego aktualna kobieta?? Ty musisz się martwić wyłącznie o siebie i dziecko. Także ojciec ma prawo poznać swojego potomka, to raz a dwa - ma obowiązek na nie łożyć hajs oraz - jeśli chcesz - mieć wkład w jego wychowanie I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaniesz alimentów po takim czasie. Nie wiem, glupia sytuacja bo gdybys mu od razu powiedziała o ciazy to by o niej wiedział. Bez względu na to czy byście byli razem czy nie. A teraz on sam będzie w trudnej sytuacji. żył w niewiedzy i układał sobie życie. Moze nagle zazdrosc Cie wzięła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze cały czas coś jeszcze do niego czuje No i zazdrosc faktycznie może trochę mnie wziela bo jak tu nie zazdrościć w takiej sytuacji. Radzę sobie nawet bez jego alimentów ale nie wiem czy się z nim kontaktować. Boje się ze rozbudze w sobie dawne uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze dostanie. Sprawa o alimenty jest wsteczna a przedawnia się dopiero po 10-u latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ukrywanie prawdy o dziecku byłoby bolesne dla mężczyzny i dla ciebie- nie zniszczysz mu życia, a lepiej żeby wiedział. Z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia w internecie to też inna rzecz. Ja właśnie tak dowiedziałem się o swoim dziecku po wielu latach. Bo matka mojego syna zobaczyła moje zdjęcia na fejsie z kobietą i dzieckiem. Tylko że ta kobieta to moja znajoma a to dziecko to mój siostrzeniec. Więc uznała, że już mam nową rodzinę i mnie nie poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie skontaktowałas się z nim jak dowiedziałaś się o ciąży? Gościu nic nie świadomy założył rodzinę i prowadzi szczęśliwe życie a teraz wyjedziesz mu po 3 latach że jest ojcem jeszcze jednego dziecka. Nie przeszkadzało ci to 3 lata to teraz daj mu spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×