Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaciekłyantifiarz

srynik

Polecane posty

Gość gość
bo to taka sama pi$dusia jak ty rzeczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem przez nikogo gnebiony, po prostu jednej osobie albo kilku sie za duzo wydaje, ze sa niewiadomo kim, ale mnie to bawi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zupełnie bez powodu tyrany odkąd zaczął tu wegetować. :D https://link.do/Zfnuz - to na pewno jedna osoba go tak hejtuje. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że jesteś, tylko jaki jesteś 🖐️ A jesteś tyrany i obrzucany gównem wszędzie, gdzie się pojawiasz:O Wyciągnij wnioski patusie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek jest prosty, stulejarz dostrzega jakieś rzeczy, których nigdy nie będzie miał. zazdrości i atakuje. typowe zachowanie mały ludzi którzy czują, że pod pozorną zasłoną anonimowości w internecie mogą sobie pozwolić na to, za co na żywo by dostali w pizde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jestem wszedzie tyrany, normalni estem tyrany jak żyd przez niemieckiego żołnierza, wszędzie XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaciekłtantyfiarz tu na poprzednich forach już udowodniłeś że jesteś nikim chłopczyku tylko szczekaczem pod zadziornymi xD nikami nara frajerzynko tylko się znowu nie popłacz i nie hejtuj z gościa xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe stare dobre dzieje, tesknie za 2013 rokiem, chcialbym zeby sie powtorzyly te piekne lata kiedy mieszkalem samemu i gralem w gierki ale teraz ide koczować w lesie przy miasteczku w warwick jak cos to sie umyje w restauracji w ktorej pojde na wyżerkę albo na cocktaila, bo mogę, mam znajomości w warwicku i okolicach, to pozdro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×