Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obrazalscy w pracy za zwrócenie uwagi

Polecane posty

Gość gość

pracuje od 2 miesięcy jest u mnie bardzo dziwna atmosfera w pracy przez tych co pracują najdłużej . jedna bez powodu na mnie skacze np ze nic nie robię( siadłam tylko na chwile)zwróciłam jej uwagę by na mnie nie krzyczała to się na mnie obraziła powiedziałam bym się do niej nie odzywała ma focha już 3 tyg . 2 pani która tez ostatnio w nerwach do mnie i krzykiem powiedziałam by się na mnie nie darła to tez się obraziła na mnie nic im nie można powiedzieć bo zaraz się na mnie obrażają . poszłam dziś do kierowniczki bo chciałam się przenieść na inny dział spytała dlaczego powiedziałam ze zła atmosfera w pracy i bez powodu na mnie krzyczą i się na mnie wyżywają obrażają to ona, ze muszę się przyzwyczaić i ze każdy może mieć gorszy dzień . tylko ja już nie mogę z takimi ludźmi wytrzymać. źle się czuje w tej pracy. dziwnie mnie traktują . do tego chodzą obgadują mnie do innych pracowników przez to prawie nikt się do mnie nie odzywa tylko dlatego ze zwróciłam uwagę . może ja coś źle robię?nie są dla mnie po prostu nie mili i traktują jak intruza . kierowniczka ma porozmawiać z nimi by mnie lepiej traktowali, ale podejrzewam , ze to pogorszy sytuacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnebia cie , bo pewnie jesteś lepsza od nich,robią to z zawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 3 tyg temu kierownik przy wszystkich Powiedział ; bardzo podoba mu się Twoja praca . ta kierowniczka co dziś z nią rozmawiałam jest na zastępstwie. Mój akurat jest na urlopie do końca tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: bardzo podoba mi się twoja praca*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przeniesieniem może być problem a umowę mam niestety do końca miesiąca tylko ( mam umowne zlecenie) . pewnie coś nagadały na mnie ze się o byle co obrażam etc to mi nie przedłuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×