Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
Jarosław i też pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawdę chyba są samotni i stąd te ich wszelakie romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam rozmowę jednej z moich znajomych ,żyła w nie udanym małżeństwie, może lepiej napiszę trwała w nim,pytaliśmy jej dlaczego,powiedziała że gdy wychodzilacza mąż była młoda,miala22 lata,mąż naciskał,rodzice również i wyszła za mąż, urodziła dzieci itd a dlaczego się nie rozwiodla bo rodzina,bo rodzice,bo dzieci,bo sąsiedzi i znajomi ,nie chciała zasmucic rodziców bo była z nimi związana, a ludzie też potrafią być okrutni ,i tak pewnie podobnie niektórzy księża poszli, dla mamy żeby była dumna bo to po tych wioskach kiedyś ksiądz to pewnie ho ho było ,trzecią władzą. A mi żal tej znajomej,co to za życie. Chodzi taka bez życia,niby rozmawia,niby posmieje się ale to taki wiecie że To widać po człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wystąpić! ? Co wy myślicie ze to takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno nie,z jednej strony wierzą w Boga, a z drugiej strony męki i katusze,sumienie i co rodzina,znajomi powiedzą, tak wiem ludzie są okrutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któryś miał odwagę to szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uciec z własnego miasta, od rodziny jak najdalej,ale to znowu uczucia,bo każdy tęskni za rodzinnym domem,a olac ludzi,bo jak ktoś żyje pod ludzi żeby się przypodobać to potem żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dzieje się z nimi w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że na to trzeba im czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie krytykuje księży bo mają kobietę, to cholernie ciężkie ,taka kradzione miłość, ukrywana a jak jest np25 lat księdzem i co on będzie robił? Zrezygnuje i pójdzie do biedronki na kasę? Czy zrobi sobie kurs na spawacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że jest tu straszna nagonka na kobiety które piszą właśnie o relacjach z księzmi. Może też żyły w swoich zwiazkach tylko wlanie dla rodziny czy sąsiadów. Tak naprawdę nikt z nas nie wie co go jeszcze może spotkać w zyciu. Chociaż nie popieram takich relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest przepaść, trzeba mieć jaja tzn odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to zauważyliście ale ta rozmowa jest nawet na pewnym poziomie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta kobieta tak szalała co wyzywala od demonów i te linki wklejala. To ona pogardzala wszystkimi,aż nie ładnie, za mocno,a czasem Bóg ją samą pokorą za tę pogardę i nienawiść i sama zakocha się w księdzu.Albo w żonaty ,nie wolno mówić ze nie ja nie nigdy,bo czasem bozia da nam lekcje pokory,nie możemy być ponad innymi a ona tak pisała,to obraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie ma tej co wszystkimi pogardzala i jaką to ona madraponad wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejjjjj no co wy ich tak bronicie jak ksiądz odejdzie i nie ma co robić,to do roboty,zapraszam w Bieszczady ,będzie drzewo scinal,albo węgiel wypalaL inni muszą zapierdzielac a oni co delikatne rączki? A jak dzieci nie mają kurtek ,butów ,do szkoły przyborów to co mamną spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedna osoba moze zepsuć atmosferę. Zazwyczaj tacy ludzie nie radzą sobie w życiu i szukają zemsty za swoje niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rozejdzmy się bo północ, pogadamy jutro.Każdy ma swoją rację.A niech się kochają kto może.Co my będziemy komu nakazywali czy kogoś potepiali nie mamy tego prawa.Od tego jest Bóg. My jesteśmy za mali.A jak się komuś wydaje że może, to bozia kiedyś sprowadzi go na ziemię z hukiem i masz rację da mu lekcje pokory,a jak sie kochają to nie się kochają, dla mnie potworne jest i straszny to grzech gdy ludzie są ze sobą bez miłości,tzn bez miłości uprawiają sex,to jest dla obrzydliwe,tak robią zwierzęta, ale jeśli się szczerze kochają to nic nam do tego,my za mali jesteśmy żeby oceniać i dawać wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.44 ta kobieta nie ma nic wspónego z nienawiścią, to pewne osoby miały tu problem, to ona była wyzywana od opętanych, itd. itp. a nie ona wyzywała...tylko wklejała liniki i pisała w odmiennym tonie, odczep się tej kobiety... BO ONA MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ Z KSIĘDZEM NA ZA SOBĄ, A WY PRZED SOBĄ... szkoda mi na was czasu! życzę wam zrealzowanej miłości z księdzem i zobaczycie... a teraz łapy ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle co sobie popiszą, wszystko ich...niech sobie piszą...za mało modlitwy, za mało miłości Boga, za mało empatii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiądz do końca życia pozostanie księdzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.40 wcale sie nie modla, tylko wymadrzają to własnie one bedą miały lekcje pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynaturzałe przemysleniam, co ksiadz moze przezywac...a czego nie... a prawda jest taka, że żaden nie odejdzie, bo gdzieś tam w środku boi się Boga, a nie ludzi... a z kobietami mają do czynienia tylko ci, którzy trafili do seminarium z różnych przyczyn. Zamiast księdzem, zajmij się sobą. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzną l.32 i życzę im, by je księża wygrzmocili i zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×