Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham księdza

Polecane posty

Gość gość
będzie ją karać za wklejanie filmików ogólno dostępnych, dzięki którym ludzie się douczają wiezieniem i grzywną? idz ale uważaj, bo odpowiesz za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobieto nie walcz z kazdym na forum,daj nam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobieta, o której myślę, była tak okropnie wzywana że jeszcze nie widziałam, aby kogoś tak wyzywali na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez ponizala ,na forum jestes anonimowa nikt cie nie kojarzy z wygladu czy nazwiska piszesz jako gość jezeli ktos przeklina to świadczy o jego kulturze a ty prowokujesz i ponizasz wszystkich co innego gdybys byla znaną kojarzona osobą lub podpisywala się z imienia i nazwiska musze poszukać tych innych forum co pisze i popatrzę czy tez tak przesladuje ludzi i poniza ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.52 wiesz, gdzie mam twoje zdanie nie będę cytować twojej koleżanki/kochanki Redakcja mnie jeszcze nie zbanowała. Napisz i poproś a teraz nie masz prawa mi zabraniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobieta byla tak...... nie pogrążają się nikt cie nie zaluje piszesz sama z sobą to teraz i ja tu dojrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach też w sadzie skończyć za potwarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co a co ona nas tez bedzie ponizac i wysmiewac na kafeterii ona przesladuje ludzi jak na innych forach robi to samo co tu ja tez to poszukam jak dziala i przesladuje na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwucho nie rozumiesz co znaczy wzywać kogoś od najgorszych, myślisz, że tobie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii cie zgłoszę co wyprawiasz na forach i zablokują ci konto ilez można ty nas tu wszystkich ponizasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzywanie od k***w to jest jej chleb powszedni, więc skąd ma rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd masz taką pewność, że ona cię nie zgłosiła za to wyzwanie i prześladowanie? ona nic złego nie robi, ale ty tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posądzać, że ktoś jest stałym zwodzicielem na wszystkich forach, to jest poważne oskarżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wiesz ,tylko bys się kłócila ,jest osoba z która sie nie klocilas na forum i ktorej mie ponizalas ?a kim ty jesteś. Napewno sama i nieszczesliwa bo za duzo masz czasu. Nie masz rodziny,ani męża hmmmm i co wychodzi. Nie bedziesz nas wyzywac ani ponizac bo taka jak ty nie ma nic. Co kazdy myśli o osobie ktora chorobliwie lata po forach o ksiezach i wkleja linki i obraza wszystkich ktorzy sie zakochali a przy okazji szkaluje księży? Sama sobie odpowiedz .No zastanow sie nad tym co robisz a jezeli sobie nie radzisz ze swoja psychiką to poproś o pomoc. Bo normalne to nie jest zeby miesiacami pisac po forach o ksiezech i obrazac wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.18 Jakim prawem mnie prześladujesz? Mamy dojść na policji, które były moje wpisy. Mówię DOŚĆ!!!!!!!!!!!! NIE BOJĘ SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wez s********j z glupim nie ma sensu rozmawiać za niski poziom reprezentujesz jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.18 goń się i zostaw ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu sie kłóci czemu wy z nią rozmawiacie ja juz tez jestem na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty zostaw nas i nie pisz dziecko w 2 osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje po co.Naprawdę nie ma sensu . Szukam tego waszego forum co pisaliscie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.35 ty naprawdę jesteś księdzem? i oskarżyłeś jedną osobę o wklejanie liników, filmików i o całe zło? tak, jakby to inni nie mogli nic tu robić. A czytałeś wszystkie obelżywe spisy innych osób? Bo ja czytałam całe to forum. Panienki za darmo się nie wypisują a obecność księdza tutaj budzi co najmiej zastrzeżenia. Na pewno kogoś wywaliłeś z twojego Kościoła. To jest pewne na 100% ale to niej jest ta, która posługiwała się słownictwem niecenzuralnym (ostatnie słowo "s********j" bodajże), tylko ta która została tak potraktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....i kolejna przysługa dla kogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księża na takich forum to raczej chyba nie piszą ale pewnie je czytają z ciekawości takie fora tworzą małolaty i wypisują głupoty ckliwe historyjki że niby zakochane i wzdychaja do przystojnych młodych księży ale to raczej wymyślone historyjki małolaty to bawi taka fantazja w ich wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypatrz się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum do skasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym chciałabyc małolata, ehhhh,nie sądzę piszą i dojrzałe osoby to od razu widać po stylu ich pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy poszli na inne a ja nie moge ich znaleźć.Poszukam jutro.Pozdrawiam wszystkie dorosłe osoby ,zakochane i w związkach, życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×