Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie zostawił, czy wróci?

Polecane posty

Gość gość
No cóż było minęło to było ponad rok temu dziś mam drugą randkę z całkiem ciekawym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kobiety muszą zrozumieć że sam fak iż facet się z nimi potyka, sypia i jest w związku nie znaczy że kocha...może mowić że kocha tak na odczepnego bo kobieta tego oczekuje ale jej nie kocha...lubi spędzać czas...poprzytulać...itd ale faceci innaczej patrzą na to. Kobieta myśli że kak jesteśmy w związku to już zaraz ślub dzieci itd ale facet wcale do tego nie dąży bo to nie jest dla niego to coś. Faceci są w związkach bo tak jest im łatwiej jeśli chdzi o seks i jakieś emocjonalne zaspokojenie ale to nie musi być dla nich miłość... dlatego np piszą z innymi bo cały czas szukają tej jedynej....kobiety tego nie rozumieją bo mają inne podejście do związku. Pisze to jako facet i każdy kumpel jakiego znam tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotyka* przepraszam za błedy ale z tel pisałm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 tak mysla i tak robią tylko niedojrzali faceci. Oby karma do was wrocila i ktoś was kiedyś tak potraktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę to jest przykre, ze wy potraficie być przez ( lat w związku bawiąc się ta osoba tak naprawdę. Ale myśle ze w tym przypadku to nie chodzi o to ze on jej nie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to zrozumiałe, że jesteś zdołowana, ale nie proś się o uczucie kiedy ktoś ci mówi "nie chce z tobą być" bo te jego teksty to znaczą jak chcesz być szczęśliwa to daj sobie przestrzeń na poznanie kogoś innego (za jakiś czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'40 dlaczego złorzeczysz facetom ? jaka karma,co ty wygadujesz? najczęściej przesadzacie,wymyslacie teorie, same nie jesteście w porządku, bywacie mega kapryśne i roszczeniowe, albo nie dajecie przestrzeni i 'zagłaskujecie kota' i jeszcze macie pretensje,ze ktoś odchodzi? No odchodzi,bo się nie układa, bo nie ma zmian i poprawy w związku, bo często tak jest lepiej dla obojga. A wy- bluszcze- nie potraficie same zyc choć przez chwilę tylko żebrzecie o powroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babafemi
Poczytaj sobie w necie co to jest toksyczny zwiazek jesli w tym wieku jeszcze nie wiesz co to jest. Juz niektore jego zachowania, ktore tu opisalas byly jak najbardziej toksyczne tyle ze ty masz jak dla mnie problemy z postrzeganiem, ktore zchowania sa ok, a ktore nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani powiedzcie mi taka rzecz. 3 tygodnie temu rozstalam sie z facetem. Zostawil mnie. Stalo sie to bo naprawdę nieprzyjemnej kłótni. jednego dnia wieczorem mowil, ze kocha. Po porannej telefonicznej kłótni stwierdzil, ze nigdy mnie nie kochal i mam przyjac do wiadomośc, ze juz nigdy nie bedziemy razem. Zablokowal moj nr telefonu, zablokowal na komunikatorze. Teraz nagle, na dniach mnie odblokowal. Wprawdzie nie pisalam do niego, na komunikatorze zaczelo wyswietlac sie zdj profilowe i godzina logowania. Co to moze znaczyc? Czy on czeka az napisze? Moze sam próbuje wziąć sie za odwage i napisać, ale nie czuje sie jeszcze na silach? mam już mętlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi facet po 9 latach zwiazku oznajmil, ze sie zakochal, ale juz mnie meczylo to, ze tez niczego ze mna nie chcial planowac. Mysle, ze to racja, ze gdy facet trafi na ta jedyna to szybko podejmuje decyzje i teraz zwracam uwage na to czy mnie ktos uwzglednia w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'50 ile ty jeszcze razy będziesz o to samo pytac ? odblokowal/zablokowal- co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj na ilu tematach ty to powklejałaś ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.50 znowu Ty? Facet w końcu wykrzyczal Ci prawdę, ze nigdy Cie Nie kochał, czyli ze bylas tylko jego zapchajdziura i było mu z Toba wygodnie. Wielu facetów tak robi a gdy mówią ,,kocham" to często kłamią, gadaja to co panna chce usłyszeć zebu osiągnąć jakiś cel (najczęściej w seks). On ma Cie w d...e a Ty rozkminiasz, zapomnij i zajmij się swoim życiem. Może juz poznał inna, Ta Jedyna i Nie jesteś mu juz do niczego potrzebna. Miej honor i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×