Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Molliitt

Czy da się znaleźć parnetra w wieku 44 lat

Polecane posty

Gość gość
guza chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym można. Można mieć 50 lat i kogoś znaleźć i można być cały czas samym w wieku 20-25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to lenie i same faceta nie zagadają tylko czekają aż ich ktoś zagada, a jak nie zagada to z nimi koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj baby to lenie i same faceta nie zagadają tylko czekają aż ich ktoś zagada, a jak nie zagada to z nimi koniec x Rusz d**e królewiczu, bo najlepsze panny sprzątną ci spod nosa koledzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań bredzić farmazony
nikt tych starych rur nikomu nie sprząta, na co komu sypiąca się rura po 40stce, pomyśl logicznie, kobiety mają inny tor życia niż faceci i same 40stki to niestety tylko do ćwiczeń dla młodszych, ewentualnie na przestój aż komuś się nie trafi młodsza, to są realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13 Ojoj rodzice cie niekochali nieboraku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im jesteśmy starasi tym trudniej znaleźć partnera bo i mamy swoje przyzwyczajenia, określone doświadczeniem,, wymagania,,. Nie mam na myśli wzorca urodowego czy powierzchownosci, chodzi mi raczej o zainteresowania, usposobienie i zachowanie. Wydaje mi się że,, kobieta po 40" już nie chce zmieniać lub wychowywać partnera co zdarza się młodym zakochanym dziewczynom - po ślubie On się zmieni, będziemy mieli dziecko to Go zmieni. Życie zaskakuje więc partnera można spotkać w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie pana po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse masz jeśli - nie jesteś otyła - masz długie włosy - chodzisz w szortach/sukienkach/spódnicach w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżyc to jesteś facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Molliitt 2018.06.23 Myślę że już nigdy nie znajdę nowego smutas.gif 44 i dopiero szukasz faceta? a co ty robiłaś 20 lat temu kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owdowiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×