Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Autorka90

Psychoterapia.

Polecane posty

- Nauczyłam się akceptować smutek, już nie zabijam go wszystkimi możliwymi rzeczami, żeby go nie czuć. Smutek trzeba wysmucić 

- Nauczyłam się, że jeden krok w tył nie oznacza, że spadłam ze schodów - po prostu muszę zyskać nową perspektywę żeby móc ruszyć dalej.

- Nauczyłam się, że kochając siebie, można w pełni kochać innych.

- Dowiedziałam się, że jestem wartościową osobą, moje uczucia są ważne i że nie muszę zasłużyć sobie czymś na dobre rzeczy.

- Dowiedziałam się, że jestem zdolna do wielu wielkich rzeczy - mam w sobie moc i potrafię radzić sobie z wieloma rzeczami.

- Nauczyłam się, że myśli nie są rzeczywistością.

Tak więc zdecydowanie polecam, szczególnie, ze jest możliwość obecnie skorzystania z psychoterapii w formie online https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psychoterapia-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Byłam napastowana seksualnie w dzieciństwie, w okresie nastoletnim jak i po 20-stym roku życia. W sumie jakieś 20-30 razy. Na psychoterapię poszłam niedawno. W młodości dochodziło do tego, że gdy jakieś auto zwalniało jazdę w pobliżu mnie, nie panowałam nad odruchem ucieczki, biegłam ile sił w nogach zatrzymując się dopiero po kilku kilometrach. Próbował mnie kiedyś porwać jeden zwyrodnialec, chciał mnie wciągnąć do samochodu. 

Ogólnie jestem nieufna w stosunku do ludzi, którzy próbują się do mnie zbliżyć. Nie leczyłam tego wcześniej, nie wiedziałam, że to aż tak spowoduje u mnie niską samoocenę i niskie poczucie wartości. Od kilku miesięcy coś z tym robię i są już pierwsze efekty. Na przykład zrozumiałam, że przedkładało się to potem na niskie poczucie wartości w pracy i stosowanie wobec mnie mobbingu, zastraszania, przez wiele lat. 

Zobaczymy, jakie będą dalsze efekty, ale jestem dobrej myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się śmieje jak można korzystać z psychoterapii,  co wy macie za problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Życzę wszystkim aby nie zatracili swojej wiary, jak ja. By wierzyli w ludzi i w Boga, bo ja przechodzę właśnie kryzys wiary. I żeby znaleźli odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania, mimo, że ja nie znalazłam. Wesołych Świąt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×