Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Autorka90

Psychoterapia.

Polecane posty

Gość Koma1234
Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy on za to nie poniesie żadnych konsekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
To chyba dobrze, no nie? :) Skoro się nie śpieszy, ja w sumie też nie chce nic robić zbyt szybko. Strach w stosunku do mężczyzn dalej we mnie jest. Chciałabym bardzo jego dotyku, ale z drugiej strony mam jakąś blokadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Wcale się nie dziwie, że masz blokadę. Ja i tak Cię podziwiam, że w ogóle funkcjonujesz po czym takim, co Cię spotkało. Ale jak widzisz, po burzy zawsze wychodzi słońce :) I z tego co piszesz, sądzę, że to serio porządny facet jest :) 20.43 Wiesz, nie wiem do końca jak to jest, ale chyba żadnego prawa na to nie ma, mają jakiś tam kodeks, etykę itp. Ale już nie prowadzi jej terapii, więc na polu prywatnym teraz nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koma1234
Bo chyba jest taki zapis jak sie dobrze orientuję, ze nie mozna kontaktów utrzymywać od 2 do 7 lat po zakończeniu terapii. W psychodynamicznej ten okres jest chyba dłuższy niz 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Szczerze powiedziawszy nie wiem jak to wygląda, ale jak widać, uczucia nie wybierają i wszędzie można znaleźć miłość ;) Autorko, pytałaś go o to, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Nie, nie pytałam. I chyba wolę nie wiedzieć, żeby mnie nie zraziło ;) on też nie podejmował tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam osobiście przypadek, gdzie lekarz ortopeda zaczął się spotykać ze swoją pacjentką. Są rodziną, wzięli ślub i mają kilkuletniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
8.50 A jednak takie przypadki się zdarzają. Lekarze większość czasu spędzają w szpitalach, gabinetach i w końcu gdzieś swoją drugą połówkę muszą znaleźć :) chociaż przeważnie spotykają się z osobami z tej samej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, w większości przypadków tak właśnie jest. Ten chłopiec chodzi do przedszkola razem z moją córką. Ta rodzinka jest całkiem normalna, matka jest bardzo sympatyczna. I o dziwo nie jest to prywatne przedszkole, bo mnie nie byłoby po prostu na takie stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Widać są normalni ;) nie każdy lekarz to buc, chcociaż z tym różnie bywa haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Nie trzeba być lekarzem, żeby być bucem ;) Zainteresowałam się Twoim tematem, bo sama uczęszczałam na terapię, miałam silną nerwicę lękową. I po terapii odżyłam. Też chodziłam na psychodynamiczną, ale do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ale ty jesteś tępa... Wyobraź sobie, że lekarz nie lekarz, człowiek ma w sobie empatię i jak widzi, że ktoś cierpi, chce mu jakoś pomóc. SAMA WPROST POWIEDZIAŁAŚ, ŻE POTRZEBUJESZ PRZYTULENIA. Facet chciał coś dla ciebie zrobić, może nawet naginając etykę lekarską i się narażając, a ty co zrobiłaś, podstępna flądro?? Faktycznie potrzebujesz ostrej psychoterapii, a nawet resocjalki, debilko, skoro od razu sobie roisz nie wiadomo co, prosisz o coś, a potem o to pomawiasz dobrych ludzi. Przez takie, jak ty, lekarze podchodzą potem do pacjentów per noga, kretynko. Weź coś na uspokojenie i przestań robić z siebie idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Nerwica to straszna choroba. Ja nie ukończyłam terapii, ale czuję się dobrze. I z każdym dniem coraz lepiej. Objawy psychosomatyczne mi się wyciszyły, a były okropne, nie dawały mi żyć :( lęk i niepokój też odchodzą :) I jak wrażenia po zakończeniu terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
9.17 W porównaniu do Ciebie, ja nikogo nie obraziłam i proszę, żebyś tego nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:24 Sama siebie obraziłaś tym wątkiem. Na czyjś szacunek i kulturę trzeba sobie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.17 gdyby kazdy lekarz tak uczuciowo podchodzilby do kazdego pacjenta, to dlugo by nie popracowal. A tu jednak cos jest na rzeczy, spotykaja sie caly czas, wiec dlaczego obrazasz innych wyzywajac ludzi od kretynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, Ty nie masz kultury i szacunku, skoro innych obrażasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:27 oczywiście, najlepiej psychopatów brać na lekarzy. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak widać, Ty nie masz kultury i szacunku, skoro innych obrażasz usmiech.gif x Dla idiotek nigdy nie będzie kultury, ani szacunku, nie należy się ;) Zacznij brać odpowiedzialność za siebie, jak się prezentujesz, na taką postawę innych możesz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 09:17 napisał samą prawdę, więc debilki z braku argumentów czepiają się że im pojechał, zresztą słusznie :D:D oto babska głupota i idiotyzm, takie trzeba trzymać w kuchni przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, miałam to samo. Terapia nie była lekka i przyjemna, ale skuteczna :) miałam straszne kryzysy, chciałam zakończyć kilka razy, ale na szczęście wytrwałam do końca. Jak tam Ci się układa z panem t? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Podejrzewam, że było trudno. Ale najważniejsze, że poskutkowało. Układa się dobrze, spotykamy się często. Teraz to ja go poznaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co, nie jesteście jeszcze razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Nie :) miło spędzamy czas, ale dla mnie jest jeszcze troszkę za wcześnie. Stara się, doceniam to oczywiście, ale jednak jakaś blokada jest. Powoli ją przełamuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przed Wami, trzymam mocno kciuki :) i nie przejmuj się tym, co niektórzy tutaj wypisują. Trzeba być na prawdę wrednym i smutnym człowiekiem, żeby obrażać innych, jeszcze anonimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Myślę, że to idzie w dobrym kierunku, dzięki :* Nie przejmuję się, bo gdybym tak wszystko chciała brać do siebie, to zwariowałabym. Żal mi po prostu takich ludzi i tyle. Dzisiaj mam wolne, pasowałoby coś ogarnąć w domu, bo już ta godzina, a ja w rozsypce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja w sumie też, jestem na urlopie, jeszcze kilka dni i do pracy :/ przynajmniej pogoda się zrobiła :) u Ciebie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
W miare, słoneczko wyszło. Rano było zimno. Mam zamiar myć okna, więc pewnie zacznie wtedy padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Witam Cię Autorko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja to znam hehe ;) z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×