Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Autorka90

Psychoterapia.

Polecane posty

Gość Autorka90
Małopolska, Kraków :) a Ty? noceidnie ja też Cię witam :) jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz kawałek do mnie, ja jestem z Poznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Takie upały były, a ja chora, walczę z anginą. Jakoś żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Angina lubi upały ;) To się kuruj, herbatka z miodzikiem i pod kołderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Sama pod tą kołderkę?! Chyba kpisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
10.30 Byłam niedawno przejazdem w Poznaniu :) noo, kawałek rzeczywiście jest, taki większy ;) noceidnie No to co stoi na przeszkodzie? Mało przystojniaków w okolicy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Jeszcze żaden nie zwrócił dostatecznie mojej uwagi ;) także zostaje mi sama kolderka do grzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Aleś Ty wymagająca ;) Na pewno są jacyś mężczyźni wokół Ciebie warci Twojej uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Sami palanci, uwierz mi. Trochę się już przejechałam i rzeczywiście zostanę przy swojej kołderce :) a Ty wolne masz i co, w domu siedzisz, żadnych planów nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Skoro tak twierdzisz, to tak musi być. Ogarniam dom, taki miałam plan na dzisiaj :) a później nie wiem, nie mam planów na wieczór. Pewnie poczytam jakąś dobrą książkę :) nie chcę mi się dzisiaj nigdzie wychodzić, poza tym nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
A Twój "znajomy"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Dzisiaj pracuje do późna, także nici ze spotkania. Ale za to jutro się zobaczymy. Zaprosił mnie na kolację, więc zapowiada się miły wieczór. Ale to dopiero jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Uuuu, to zapowiada się całkiem romantyczny wieczór :) Jakieś większe plany masz na temat tego romantycznego spotkania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
W sumie to nie, nie myślę aż tak do przodu. Cieszę się bardzo, że znów spędzimy miło czas, razem. Lubię przebywać w jego towarzystwie, rozmawiamy, śmiejemy się i jest fantastycznie, ciężko się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Gorączka mnie powaliła i spałam jak dziecko ;) ehh, żeby to choróbsko szybko sobie poszło, bo ani pić, ani jeść- taki okropny ból gardła! Hmm, jaki on jest ciwrpliwy w takim razie, bo pewnie wiesz jak to bywa z facetami... Widocznie serio mu zależy, skoro czeka i daje Ci czas :) chciałabym też spotkać na swojej drodze takiego kogoś. Może kiedyś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
A jak tam w ogóle Twój były mąż? Pisałaś swego czasu, że pojawił się na Twojej drodze i chciał szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
W końcu Ci przejdzie, głowa do góry ;) każdy kiedyś spotka kogoś właściwego. Jeśli chodzi o mojego byłego, to od czasu do czasu zawraca mi głowę. Teraz jest na etapie złości na mnie, bo dowiedział się, że się z kimś spotykam. Ostatnio powiedział mi, że kto w ogóle ma ochotę dotykać mnie, skoro się puściłam i potem twierdziłam, że nie chciałam, żeby tylko się wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
O rany, co za człowiek. Chciał do Ciebie wrócić, a takie rzeczy mówi. Gdzie był w tak trudnym dla Ciebie okresie. Masakra, co niektórzy ludzie mają w głowach. Dobrze zrobiłaś, że nie dałaś mu szansy. Zakończenie małżeństwa jest zawsze przykre i bolesne, ale czasami nie ma wyboru i tak jest lepiej. A wie w ogóle z kim się spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Przekonałam się właśnie wtedy jaki on jest i teraz wiem, że nic z tego już nie będzie. Wie tylko tyle, że się z kimś spotykam, ale nie ma pojęcia z kim. Groził, że obije mu mordę. Tak powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Żeby jemu ktoś nie obił! Rozmawiałaś z terapeutą na ten temat? O jeju, głupio tak mówić o nim "terapeuta" ;) bo teraz awansował na Twojego "znajomego" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Właśnie, też tak dziwnie się czuję z tym określeniem. Powiedzmy, że jest to P. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Hmm, tak po prostu, czy to P coś znaczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Powiedzmy, że tak po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
I jak się czujesz? Choróbsko Cię już puszcza, czy dalej męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Troszkę lepiej. Gorączka spadła, ale ból gardła i trudności z połykaniem dalej są. Jeszcze się troszkę pomęczę :) Ej, dzisiaj idziesz na kolację, także daj znać co i jak Kochana, bo będę ciekawa :) a jak wiadomo, ludzie z natury są ciekawscy ;) Trzymam kciuki i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Chyba mnie zaraziłaś, bo wstałam rano z lekkim bólem gardła i głowy! Niedobra Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Masz rację, zaraziłam Cię na odległość ;) hihi :) może nie będziesz chora, oby! Jak tam po wczorajszym spotkaniu? Może od tego boli Cię gardło, słabo grzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Nażrę się dzisiaj czosnku, to mi przejdzie :) czosnek dobry na wszystko :) Było hmm, bardzo miło. Padły z jego ust słowa, przez które nie mogłam w nocy spać. Zbliżyliśmy się do siebie, że tak powiem. I nie seks mam na myśli, bo go nie było, ale jak mnie delikatnie pocałował, to zmiękłam i nie protestowałam. Także cóż dużo mówić, jestem szczęśliwa, dawni się tak nie czułam. Jak nastolatka z motylami w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Moje gratulację! Cieszę się Twoim szczęściem! Chociaż się nie znamy, mocno Ci kibicuję :) więc można już powiedzieć, że jesteście parą? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×