Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1325

Boję się krzyków i bólu podczas porodu

Polecane posty

Gość gość
Autorko ale czego od nas oczekujesz. Jak ktoś napisze ci, że ci się zmieni podejście, że do tego trzeba dojrzeć, ze to minie, to jesteś zła. No to ja ci napiszę to czego oczekujesz- nie pchaj się w rodzenie dzieci, bo po prostu nie jesteś do tego stworzona. Nie nadajesz się. Powiedz mężowi, że cię to przerasta (chociaż powinniście to ustalić PRZED ślubem) i bądźcie szczęśliwi bez dzieci. Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1325
Tylko dziwi mnie odpowiedź:"trzeba dojrzeć". A czy decyzja o świadomej bezdzietności również nie wymaga dojrzałości? Czy deklaracja:"wiem, że nie nadaję się do bycia rodzicem. Bycie matką/ojcem mnie przerasta. Nie podołam. Rezygnuję." nie jest wyrazem odwagi, rozsądku i dojrzałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze zastanawia to teatralne dacie japy. Jak boli coś innego to jakoś nikt mordy nie drze wnieboglosy. Poród jest przereklamowany pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymdarciem japy to chyba nie zawsze tak. Drzec sie nie darlam, bo szkpda energii i noc byla. Jednak przy partych tak sie spielam, napielam, ze zgromadzona energia uszla buzia. Przy drugim nie pamietam czy darlam, pamietam ze klnelam jak szewc, az mi potem glupio bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deklaracja:"wiem, że nie nadaję się do bycia rodzicem. Bycie matką/ojcem mnie przerasta. Nie podołam. Rezygnuję." nie jest wyrazem odwagi, rozsądku i dojrzałości? x Nie, to jest wyrazem egoizmu, tchórzostwa, słabości i pójścia na latwizne. Chyba nie myślisz, że ktoś uzna że jesteś dojrzała, bo boisz się porodu? Albo dlatego ze coś cię przerasta? Aczkolwiek dobrze, że masz taką świadomość swoich ograniczeń i lęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23. 53 widać,ze nie rodzilas. To jest dla niektórych ból na granicy omdlenia. A w takich przypadkach ludzie krzyczą. Idź na SOR i posłuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x A ty po prostu jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×