Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedział że tylko sex

Polecane posty

Gość gość
No może i jestem zołza, musiałam go zablokować nie umiem inaczej Zabolało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zrobiłaś chcący niechcący test chlopakowi, brawo, ciekawe czy i jak dotrze do Ciebie. Warto przetestować kandydata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pod żadnym pozorem nie próbuj znów wejść w tę znajomość. Jemu tylko o to chodzi, byś mu uległa, złamała swoje zasady, o które tak dbałaś i pielęgnowałaś latami. On dał Ci jasno do zrozumienia, o co mu chodzi. Ty - również. I na tym poprzestańcie. Jeśli czujesz, że to nie jest materiał na dobrego, wiernego i lojalnego faceta, to nie łudź się, że on zmieni się dla Ciebie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie myśl o nim źle, nie życz mu jak najgorzej, bo to byłoby nie fair, w ogólnym rozrachunku, ale uciekaj od niego jak najdalej. Niech żyje swoim życiem i wyborami, jakimi będzie się kierował. Ty masz prawo robić to samo, na swój sposób. Być może kiedyś, za ileś tam lat, spotka na swojej drodze kobietę, która zmieni jego tok myślenia i stworzy z nią szczęśliwy i wierny związek, ale, póki co, jemu chodzi tylko o to, by traktować kobiety w jednoznaczny sposób i je zostawiać. Musi jeszcze dojrzeć, ot, co. Ty szukaj mężczyzny, który da Ci to, czego pragniesz. Bądź twarda, nieugięta, nieustępliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 brawo Autorko dbaj o siebie i myśl o sobie, lepiej być samej niż w złym towarzystwie. On pobzyka, rozkocha i pójdzie dalej, tego chcesz? Wątpię Nie uginaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz mu dać kilka razy. Spróbujesz a może nawet ci się taki układ spodoba. Nie ma sensu od razu wychodzić za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:06 taa pajacu Przecież on jej nie odpuści, jestem pewna ze panny mu wyskakują do łóżka, playboy jakiś, trafiła mu się ułożona dziewczyna to się kręci aż wykręci Tacy nie odpuszczają, nic mu nie daj Autorko ile się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.06 to mógł napisać tylko facet. Kobiety sie zwykle zakochują po seksie, przywiązują się do kochanków, a skoro on niż teraz jej się tak poboba to po seksie na 99,9% zakocha się w nim i będzie cierpieć! Bo on p********** i pójdzie dalej zaliczać inne. Zwykły roochacz, pewnie pewny siebie i wie ze kobiety na niego lecą to korzysta, myśli ze urobi kazda. A jeszcze te durne idiotki nie szanujace się same wyskakują takim do lozek, jak zobaczą ze przystojny to w 6 minut nogi rozloza :\. Przystojniakom właśnie ,,dzięki" tym panienkom wciąż rośnie ego i potem myślą ze mogą wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam spotykać się tylko na sex, nie ze z nim ale z nikim innym, nie umiałabym się otworzyć, sex jest wazny i intymny bardzo Znamy sie 5 lat, piszemy od roku, od poł roku intymniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu go unikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest łatwo nie ulegać, samotność męczy, ale lepsze to niż porzucenie a tak by się stało z czasem, przystojny z możliwościami jak ktoś wyzej napisał człowiek sukcesu, sex jako sport zapewne traktuje, a jeśli ty jesteś ładna to możliwe że jako trofeum Cię potraktuje, z tego co piszesz to wrażliwa jesteś, chroń siebie przed palantami, on w tobie tylko ciało widzi chce szumiec zrobić karierę a związek pewnie za jakieś parę lat i kochanki na boku Wiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak on oddziela sex od miłości to sobie go daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk rozplodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet jak on nie zasługuje na to, by nawet o nim rozmyślać i zastanawiać się nad jego słowami. Takiego to trzeba kopnąć w du)pę, bo jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj tych bredni idz za glosem serca, tu gadaja same samotne baby I oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj na jego reakcję, poblokowałas i ok jak mu zależy to będzie szukał kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:55 Wg twojej teorii on jest zakochany w autorce na zabój bo dąży do sexu szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.55 haha no na pewno mężczyzna jej tez :D. W wieeelu przypadkach to kobieta tylko sie zakocha i potem cierpi bo faceci oddzielaja seks od uczuć i się nie angazuja, dla nich to tylko seks. Samo zycie, dlatego trzeba byc ostrozna. No ale Ty byś chciał żeby kobiety podawały się Tobie na tacy, żebyś mógł szybko poroochac i zeby wierzyły w te badania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestuj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwany Singiel przez duże S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on tak sex lubi to pewnie setki kobiet przebzykał, poproś go o badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj co zrobi, tacy też mają uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.22 wiadomo co, włączy mu się instynkt psa ogrodnika i sam sobie będzie chciał udowodnić ze autorka mu ulegnie (no bo jak to nie?! Takiemu oezysrojniakoqi odmówi?! Tak nie może być!) więc będzie ja zdobywał do czasu aż ja przeleci raz czy kila razy. Potem zacznie szukać innego ,,trofeum". Tak działają kobieciarze. I nawet Jak się zakocha to może przez jakiś czas max kilka lat będzie wierny jednej a potem jak przyjdzie rutyna w związku to znowu ujawni się natura kobieciarza i będzie zdradzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze trafi swój na swego, są takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma normalnego związku bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie blokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, i jak sytuacja? Odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się ma niby odezwać? Skoro go poblokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: No widzisz a ja miałem odwrotną sytuacje, przegadaliśmy wiele godzin na najróżniejsze tematy, poznaliśmy się to była po rozstaniu z facetem który ją zdradzał, nie szanował. Starałem się jak tylko potrafiłem żeby choć na chwilę uśmiechnęła się, żeby widzieć szczęśliwą kobietę. Była bardzo śliczna, patrzyłem na nią jak na 8 cud świata, z racji tego że z braku doświadczenia zabierałem się "jak pies do jeża" - powiedziałem jej że nie umiem obchodzić się z kobietami. Inicjowałem próby zbliżenia się bezskutecznie... a nie szukałem seksu, tylko kobiety z którą mógłbym ułożyć życie.... Nie byłem święty, w sprawach mało ważnych które nie miały znaczenia, okłamywałem. Wiedziała że się zakochałem... ode mnie. Niewiem, nie dowiem się co dokładnie się spowodowało że z dnia na dzień zerwała kontakt, usłyszałem że nie chce mnie znać... Długo by pisać ale wolę zapomnieć. wybaczyłem, nie mam złości, pretensji, ale nie zamierzam pierwszy się odezwać. Nie była moja tzn nie doszło do seksu, a plotki mnie g****o obchodzą tylko jest w nich ziarenko prawdy, sexrandki. Staram się o tym już nie myśleć.... cierpieć już przestałem wkońcu, i staram się kogoś poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×