Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedział że tylko sex

Polecane posty

Gość gość
Daj mu w ryja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się buja w obłokach a rzeczywistość płynie swoim torem, stracilas tyle czasu na pisanie, bo nie chcialas zaakceptować tego co do ciebie powiedział. A mogłaś iść z kimś ciekawszym na randkę. Otwórz oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.26 dokładnie. Dac mu z liścia? A z jakiej racji? Koleś postawił prawe jasno, powiedział ze chodzi mu tylko o seks, ma do tego prawo, co innego gdyby Cie zwodzil, kłamał ze Cie kocha, powykorzystywał a na koniec powiedział ze chodziło mu o seks. To wtedy jak najbardziej moglabys mu dac w ryja. Ale tak? To Ty uroilas sobie ze cos z tego bedzie, on Ci nic nie obiecywal. Wszędzie go poblokowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wszędzie go poblokowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze zrobilaś, on to chyba panienki ma na zawołanie, castingi robi i mówi ty to tylko sex, zgadza się? Ty to związek? A ty to tylko randki? Dziwny gość ze to tak rozdziela, tylko sex? Tylko miłość? Odetnij się od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on jakiś wypalony z uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypalony tylko ma czas na małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak...jestem muwcom motywacyjnym i zachecam ludzi do sukcesu, ludzie sukcesu nie maja zon, zechecam facetuw do zaliczania lasek, krutkich zwiazkow, przygod na dyskotekach, ale nigdy slubu, bedziesz przegrywem jak sie ozenisz, sluchaj ludzi sukcesu nie porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę że jest mlodym przystojniakiem nastawionym na sukces, poblokowalas go i tak trzymaj odetnij się z czasem zapomnisz i znajdziesz kogoś o podobnych potrzebach Unikaj go bo ty się będziesz zakochiwała a on będzie powtarzał ze to tylko sex, masakra dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak człowiek sukcesu oddziela uczucia, zostaw go niech sobie robi karierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal do końca nie mogę uwierzyć, że jemu tylko o sex chodziło, jestem naiwna? Czy jego zachowanie niejednoznaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi sex i korzysta z życia, dobrze zrobiłaś, nie jest powiedziane że on zdania nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrze że postawił sprawę jasno to się oczywiście chwali, ja też postawiłam sprawę jasno i powiedziałam ze chce więcej że szukam związku i ze powinnismy pojsc w innych kierunkach, po to co nam pasuje, na co on że nie do końca ale on tymczasowo zwiazku nie chce ale puścić też mnie wolno nie chce, przez takie niejasności robię sobie nadzieję i myślę że on by jednak więcej chciał. Dlatego go zablokowałam Chce o nim zapomnieć Xxxxxx Jedziecie po autorce, a nie widzicie że on manipuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie blokowała, tylko patrzyła na rozwój sytuacji. Oczywiście nie spotykaj się z nim na zasadach, które ci nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zablokowalam powiedziałam dwa tygodnie temu, że skoro chcemy czegoś innego to najlepiej się rozejsc, on szuka kogos tylko na sex a ja na związek zapytałam go czy tak nie byłoby lepiej na co on że prawdopodobnie tak I potem dwa tygodnie ciszy Ostatnio jak pisaliśmy to wyczuwałam w nim niepewność, ale skoro nie odezwał się przez dwa tygodnie tzn że potwierdza rozejscie się Zablokowałam go zebym się nie łudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe jaki z niego dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, dobrze zrobiłaś. Nie potrzebny ci do szczęścia ogier rozpłodowy. Znam takiego jednego samca, który bierze wszystko co na drzewo nie ucieka. Ma trójkę dzieci z żoną, jedno z kochanką oraz jedno z mężatką, która zdradziła z nim męża. Miał jeszcze kilkanaście innych partnerek, ale te uniknęły ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he dobry jest mówi ze chce tylko sex ale jak autorka mówi że kazdy idzie w swoim kierunku to pewny nie jest, ma na Ciebie ochotę, możliwe ze obrał sobie za punkt honoru Ciebie przelecieć Tez bym blokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlody bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego autorka go zablokowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz co teraz zrobi, jakos widzę to inaczej. Powiedziałaś jasno ze chcesz związku, ma zielone światło, Tym ze go usunęłas pokazałaś ze łóżkowe historie ci nie w głowie, sprawa jasno pokazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.57 wiadomo co teraz zrobi, i tak będzie się dobijal do niej bo właśnie obrał sobie za punkt honoru przelecenie jej za wszelka cenę. No bo jak to, każda mu wskakuje do łóżka bo taki przystojny, a ona nie?! Musiał będzie sobie udowodnić (i kolegom Sie pochwalić potem) ze ona zmiekła i ja zaliczyl. Poza tym to może byc pies ogrodnika, sam nie chce związku ale Noe ,,pozwoli" jej z nikim.innym się związać bo wtedy jego ego drastycznie by ucierpiało. Ona ma wielbic tylko jego, tylko za nim tęsknić i czekać na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:51 popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo autorko, tak trzymaj, chcesz związku to trwaj przy swoim, nie uginaj się ze swoimi zasadami tylko dlatego, że bardzo ci się podoba. Niech się wysili menda przystojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet nadaje się tylko do włożenia i spuszczenia się. Kobiet które nadają się do związku jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 o co ci chodzi? Przecież widać ze traktuje autorkę na poziomie bo mówi co czuje i myśli, szczerze, ona tez powiedziała czego chce i teraz patrzeć co się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze chłopak powiedział o co mu chodzi, spoko, przynajmniej nie oszukiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 Dokładnie, a to znaczy ze uważa autorkę za atrakcyjną, Najpierw on jej mówi ze tylko sex ona nie reaguje tylko pisze z nim dalej tzn ze tak uwaza, ze jej pasuje, teraz mowi jej drugi raz ze tylko sex ona mówi że nie, Calkiem możliwe ze on na to czekał, bo autorka mu się podoba, a ona go zablokowała, trzeba bylo poczekać co zrobi dalej, a teraz jak on ma niby kontakt z autorką złapać? Autorka to zołza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×