Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedział że tylko sex

Polecane posty

Gość gość
Chyba go odblokuje, nie wiem co u niego, nie mam jak patrzeć na zdjęcie No tęsknię za nim A jak on niby ma się odezwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam wytrwać w blokowaniu go, kusi mnie żeby go odblokować, ale tego nie zrobię, poblokowałam go tak, żeby nie miał lekko, chce go sprawdzić, jesli tylko palnął z tym sexem to niech się postara i pomęczy, mógłby mi kwiaty przysłać ;) A jak chciał tylko sexu to poszuka gdzie indziej i się zmyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsuncie pomysły jak mam go sprawdzić? Podoba mi się i to bardzo, marzę o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa wszysto jasne, czyli nie poszkas po rozum do głowy, wcale nie chcesz się całkiem odciąć od niego tylko zablokowalas go,,za kare", tak na pokaz, zeby zobaczyc co zrobi, a jak on znowu zacznie Cie urabiac to zmiekniesz. Palnał tylko z tym seksem? Faceci zwykle mówią wprost tylko kobiety na sile szukają drugiego dna w tym, on był szczery, od poczatku powiedzial o co mu chodzi ale Ty naiwnie wierzysz ze zmieni zdanie. Nie, nie zmieni, owszem pewnie teraz będzie się o Ciebie starał, udawal ze mu zalezy, dobijał sie do Ciebie bo jest zdobywca wiec będzie chciał sobie (i kolegom) udowodnić ze jednak Cie urobi i zaliczy a później...powie Ci ze przecież on od początku nie chcial związku :). I poleci do innej. Klasyk gatunku. Chyba jeszcze nie wiesz jacy są faceci, jak świetnie kłamią i udają byle tylko zaliczyć. Jeśli zobaczy ze Ty nie lubisz przygod a seks tylko w związku uprawiasz to nawet upozoruje ze chce z Toba być byle tylko zamoczyc. A Ty zlapiesz się na to jak mucha na lep. Zmadrzej kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pewnie poczeka az go odblokujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej to pochodzą ze sobą i się rozstaną a może akurat będzie cos z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51 będzie pewnie tak, ze autorka po seksie tylko bardziej się wkreci, zakocha i będzie bardziej cierpiała jak sie rozstana. Przystojniak, który ma wiele ,,kolezanek" o nawet wprost mówi ze chodzi o seks a ona sobie dorabia ideologie Ze może jednak o cos więcej taa...i myslisz ze ktoś taki byłby wierny? To jeszcze nie znasz facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie mogę go odblokować, nie dam się tak urobic wolę być sama Muszę wytrzymać w końcu mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafił swój ma swego, facet ktory inwestuje w kobietę czas i emocje też się może zakochać 5 lat się znają? Może on się już w niej buja Czemu wcześniej nie próbowaliście razem był w związku albo ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety z którą mógłbym ułożyć życie.... Nie byłem święty, w sprawach mało ważnych które nie miały znaczenia, okłamywałem. Wiedziała że się zakochałem... ode mnie. Niewiem, nie dowiem się co dokładnie się spowodowało że z dnia na dzień zerwała kontakt, usłyszałem że nie chce mnie znać x nie rozumiem tzn czemu cie znac nie chce, moze po prostu myslala ze chcesz tylko seksu za bardzo sie spieszyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałeś ją czymś urazić, skoro cie unika, sutorka też poblokowała bo ją uraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w długim związku, on był głównie singlem, wiem o jednej dziewczynie, nie wiem czemu się rozstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobna sytuację z facetem tylko,że to ja zaproponowałam seks. Postąpił dokładnie tak samo jak Ty z tym swoim. Zablokował mnie... Później się odezwał,ale ja podziękowałam. Nie powiem,zależy mi na nim. To było rok temu a myślę do tej pory ;) cóż.. uczucie moze kiedys minie. Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 zablokował Cię bo ho urazilas sexem czy jak? Odblokował Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego się zaczęło... Najpierw seks SMS,później propozycja z mojej strony. Po jakimś czasie stwierdził,że to za szybko dla niego i jest starej daty (fakt-starszy ode mnie o naście lat). Potem mnie zablokował na FB,szukał kontaktu na Instagramie...stwierdziłam jednak,że nic z tego nie będzie. Nie ma dnia żebym o nim nie myślała. Chciałabym napisac pierwsza,ale boje sie odrzucenia. Propozycja seksu padła bardzo spontanicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam że go nie odblokuje Ehh jutro ma urodziny Nawet mie będę wiedziała gdzie je spędził bo go zablokowalam i nie widzę zdjęcia żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już kogoś ma? Rok czasu to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo na 100%. Dziwne,bo ostatnio często pisali do mnie jacyś mężczyźni z Ameryki. Wypytywali o życie prywatne. Ale ja postanowiłam usunąć FB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04 wpadlem po uszy, tempo naprawdę było szybkie... X Wyszlo jak wyszło... Chciala zebym dal spokój więc tak wkoncu zrobilem po rozmowywie z dzielnicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala blokuje chłopaka i myśli że on się tym strrrrasznie przejmuje:) On już dawno podrywa inną. Ech te Polki megalomanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.10 tez tak myśle. A jak jest przystojny to nie musi palcem kiwnac żeby mieć nowa niunie do seksu, wpatrzona w niego jak w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem dobrze autorka zrobiła, że go zablokowała. Skoro ma tyle panienek na sex to niech idzie do tych, które to lubią, pewnie jest takich miliony. A z doświadczenia wiem, że mężczyzna, który ma kontakt z kobietą, która siebie sZanuje i nie daje się łatwo podejść jest do tego szczera to ją ceni i ona jest w stanie wyegzekwować sobie to co jest wg niej dobre. Tylko ile teraz jest takich kobiet? Minimum Bądź konsekwentna i uparta nie ustępuj, w tym wypadku on musi się dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam przypadek chłopaka, przystojny który miał powodzenie i sex uprawiał z kim chcial, miał panienki ma zawołanie, sex był jak sport, ale jak się zakochał to z początku ukrywał swoją przeszłość, nie chciał wystraszyc swojej partnerki, zakochał się i skończył z przypadkowym sexem sam z siebie i ulokował uczucia w jednej kobiecie, sex mają tylko razem i są super parą pasują do siebie Autorko powiem Ci tak, że jeśli on coś do Ciebie czuje to nie musisz nic robić on sam uporzadkuje swoje życie i wtedy warto z nim próbować jeśli nadal będzie prowadził hulaszcze zycie i nie bedzie chciał tego zmienić to jak zobaczy ze stawiasz granice i jemu to nie odpowiada to pojdzie w swoją stronę Bądź nieugieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia pipa... a mogla miec fajny sex bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytacie mnie co postanowiłam? Sam sex nue wchodzi w grę, nie zablokowałam go zeby go ukarać, po pierwsze chce trochę przystosować, bo on bardzo mi się podoba i wyobraźnia mi szaleje i nie chcę bardziej popłynąć i chce zeby on sam dla siebie wiedział czego chce, może nawet nie odczuje mojej nieobecności w socjal mediach a może zatęskni Wczoraj miałam słabość chciałam go odblokować, ale nie zrobiłam tego i póki co nie zrobię, mam też sama parę spraw osobistych do uporządkowania po ciężkim związku Taki dystans pozwoli mi trzeźwo myśleć, twardo stąpałam po ziemi i chcę się tego trzymać Jak rozstałam się z moim poprzednim partnerem to był czas że nawet o związku myśleć nie chciałam możliwe ze dawalam mu niejasne sygnały Muszę poukładać sobie w głowie Postanowiłam dystans trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:56 Tylko z takiego sexu bez zobowiązań prawie zawsze coś się rodzi, skoro sex nieziemski to i nić porozumienia musi być Sex to forma komunikacji Lepiej ustalić wszystko przed skokiem do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk_
Przed skokiem do łóżka warto zaopatrzyć się w akcesoria erotyczne. Zajrzyj na www.intymnosc24.pl Może coś Ci wpadnie w oko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się żeby on zrezygnował ze swojego stylu bycia, musiałby rozbujac autorkę Jak on nie był w związku wcześniej to nawet nie wie czego się spodziewać Usidli ją a na boku będzie zdradzał Dziewczyna z zasadami powinna poszukać zdystansowanego ułożonego mężczyzny Pomysl o tym autorko taki typ moze bardzo Ciebie skrzywdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×